Прескочи до съдържание

Предложение за брак на върха на Айфеловата Кула?


Георги

Препоръчани мнения

Ама нямам си търпение да ви го задам тоя въпрос! По начало един приятел се развълнува, какво мислят основно представителките на женския пол по въпроса "Е ли романтично или е клиширано предложение за брак на върха на Айфеловата Кула"?

 

Какво мислите, дами, а може и господа? От една страна Париж се води най-романтичния град на света, Айфеловата Кула се води най-романтичното място в Париж, а върха на Айфеловата Кула е най-романтичното място в Айфеловата Кула. По тази логика изглежда, че няма друго такова място в света.

 

От друга страна, вероятно ще трябва да се бутате със още 10 двойки, чиито младоженец е решил точно същото. Нулева оригиналност демек и май цялата романтика в тоя случай се изпарява. 

 

И така, импровизацията и нещо различно срещу непреходна класика! Чакам отговорите и без киселяшки вметки, да не се караме :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ама нямам си търпение да ви го задам тоя въпрос! По начало един приятел се развълнува, какво мислят основно представителките на женския пол по въпроса "Е ли романтично или е клиширано предложение за брак на върха на Айфеловата Кула"?

 

Какво мислите, дами, а може и господа? От една страна Париж се води най-романтичния град на света, Айфеловата Кула се води най-романтичното място в Париж, а върха на Айфеловата Кула е най-романтичното място в Айфеловата Кула. По тази логика изглежда, че няма друго такова място в света.

 

От друга страна, вероятно ще трябва да се бутате със още 10 двойки, чиито младоженец е решил точно същото. Нулева оригиналност демек и май цялата романтика в тоя случай се изпарява. 

 

И така, импровизацията и нещо различно срещу непреходна класика! Чакам отговорите и без киселяшки вметки, да не се караме :)

 

Една роднина преди време искаше да направи кръщенето на детето си навръх 15 август (Голяма Богородица) в Бачковския манастир. Зор, та зор....после каза, че са ги опраскали на конвейр. Нещо като на войнишка клетва. Ма и тя с бели крилца - 15 та 15. И от цялата романтика остава усещането, че си бил някъде и нещо се е случило, ама не знаеш точно какво и защо. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 Айфеловата Кула се води най-романтичното място в Париж ....

Жоро, с извинение че се набутвам в тема, в която основният въпрос е отправен към дамите, но все пак ...

 

Айфеловата кула може да е най-известното, най-познатото, най-емблематичното..., и още много най-едикакво си място в Париж, но едва ли е точно най-романтичното ... :rolleyes:

Е, освен ако избраницата не е доцент от катедра "Метални конструкции" в УАСГ :biggrin:, а родители й - бивши  металурзи в прокатните цехове на "Кремиковци", например ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Ако някой посмее да го направи откачам нещо от Айфелу и го тресвам, честно. :blush: Не може

 все по утъпкани пътеки бе...не може. :lol: :lol:

Редактирано от Тони
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Хахаха, е това е маркетинг :)

Това е Санторини :) Мястото на което булките се прескачат една през друга :) .

 

ПС. но нейм, ме е изпреварила! Подкрепям! :)

Редактирано от Polina
Връзка към коментар

А пък един колега отправи предложението си на кулата, в ресторанта,като специално го беше запазил само за тях двамата....на мен пък идеята за мястото ми харесва ;)

Връзка към коментар

Айфеловата кула може да е най-известното, най-познатото, най-емблематичното..., и още много най-едикаквоси място в Париж, но едва ли е точно най-романтичното ... :rolleyes:

Е, освен ако избраницата не е доцент от катедра "Метални конструкции" в УАСГ :biggrin:, а родители й - бивши  металурзи в прокатните цехове на "Кремиковци", например ;)

 

Ти представяш ли си колко сълзи може да предизвика гледката на Айфеловата кула у едно бедно циганско сърце. Как да не е романтична бе бате....толкова много метал за връщане.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Ти представяш ли си колко сълзи може да предизвика гледката на Айфеловата кула у едно бедно циганско сърце. Как да не е романтична бе бате....толкова много метал за връщане.

Да ти кажа, ако я върнат на вторични, няма да сбъркат! :lol:

 

 

Абе Санторини хубаво, ама гледай поне табелката да не се вижда, че пак някак не ми е романтично така... :-)

Не е нужно да е пред табелата, където и да е на Санторини, все е романтично!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А пък един колега отправи предложението си на кулата, в ресторанта,като специално го беше запазил само за тях двамата....на мен пък идеята за мястото ми харесва ;)

 

Колегата ти има дооооооооста добри финансови възможности :clapping::good::yes:

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не е нужно да е пред табелата, където и да е на Санторини, все е романтично!

 

Да бе, такава насилствена романтика - да се чувства човек романтично, щото някой друг е казал, че е романтично и ерго всички трябва да се чувстваме романтично. Отиваш на Санторини и със стъпването те обзема една романтика - ама една такава "спонтанна". Клише!  :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Колегата ти има дооооооооста добри финансови възможности :clapping::good::yes:

 

За телевизионната кула ли говорите или за Айфеловата! Щото на колегата с Айфеловата кула бракът му се оказа пълно фиаско!

Връзка към коментар

Абе след Франция, смея да твърдя, че Санторини е било второто най-романтично място на което съм била / в Европа имам предвид/. А дали ще е точно пред мелницата или някъде другаде на острова не мисля, че има значение..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе след Франция, смея да твърдя, че Санторини е било второто най-романтично място на което съм била / в Европа имам предвид/. А дали ще е точно пред мелницата или някъде другаде на острова не мисля, че има значение..

Е без друго Zaro никой не го пита, въпросът е отправен към жените! :P

Връзка към коментар

Ти представяш ли си колко сълзи може да предизвика гледката на Айфеловата кула у едно бедно циганско сърце. Как да не е романтична бе бате....толкова много метал за връщане.

Оф :biggrin: , което ме подсеща за оня виц :

 

Асан бил на екскурзия в Париж и разказва спомени на Айшето:

- Като се качих на Айфелавата кула - отгоре всичко се вижда!

- Какво?

- Ами погледнеш на север  – си е*ало майката!!!

- Брейййй....!

- Погледнеш на юг -пак си е*ало майката!!!

- Ехаа-ааа.... !!

- Погледнеш на изток - и там си е*ало майката!!!

- Не думай ...!!!

- Погледнеш на запад - също си е*ало майката!!!

- Тц, тц, тц .....

- Погледнеш надолу - и там да си е*е майката!!!.

- Eхххххххххх - Айшето се просълзила.

- Що ревеш ма???

- Ми що ....., разчувствъх съ какви хубави неща имало там…

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Ама нямам си търпение да ви го задам тоя въпрос! По начало един приятел се развълнува, какво мислят основно представителките на женския пол по въпроса "Е ли романтично или е клиширано предложение за брак на върха на Айфеловата Кула"?

Да не се окаже, че този "приятел" си ти?! ;)

 

Ако е така, хващай ферибота за Санторини! И без друго не си ходил в Гърция! :P

Връзка към коментар

Да не се окаже, че този "приятел" си ти?! ;)

 

Ако е така, хващай ферибота за Санторини! И без друго не си ходил в Гърция! :P

 

А сакън, аз от такива неща не разбирам и не искам да разбирам :) Приятеля го знаят доста хора около мен, специално ще му изпратя линк към темата, че търсеше по-голям отзвук на дилемата си. А на тези, които предпочитат нестандартното...май онова предложение в падащия самолет най се връзва, аз пък сигурно в тоя момент бих изкъртил някой винкел (добре че в самолета няма винкели) и да плесна шегобиеца по главата :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен идеята ми харесва стига да не е претъпкано. Според мен си зависи от жената на която приятелят ти смята да предложи. По презумция се предполага че я познава и би трябвало да знае горе долу какво й харесва. Някои предлагат брак и в пещера или по време на катерене на планина и така нататък. Все дейности които за мен изобщо не са романтични. Но има много жени за които това ще бъде най романтичното място на света. Абе, ако двамата се обичат дори и да сгреши няма да е кой знае какъв проблем. Така де, ако за нея това е кошмарно място за предложение и само заради това му откаже просто трябва да я разкара и да се утеши с някоя друга. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ама, много елементарно място за предложение (става... за мъже, без грам изобретателност или такива, които не познават жената до тях- сиреч, абе щом на другите им аресва, то и на моята ще и ареса). И каква романтика, насред тея железа?

Мисля, че изборът къде ще направиш предложение, зависи изцяло от човекът до теб...И хайде, моля ви се, без пръстен в шампанското, в тортичката или подобно (може да си затриете проектопратньорката)... 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Той има предимно академичен интерес по темата, просто се бяхме събрали компания веднъж и почна да разпитва жени от 20 до 60 години какво мислят по въпроса, и тогава го бъзикахме, още го бъзикаме :) Ще му кажа да си запише в тефтерчето: "падащ самолет, доста по-добре от айфеловата кула"

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.