Прескочи до съдържание

Трансфер: Шарлероа - Брюксел - Шарлероа


Vanko

Препоръчани мнения

Здравейте ! Искам да резервирам трансфер през flibco по горепосочената дестинация.

 

Става въпрос за дати 17 май - 18 май 2014. Сега ми изкарва по 20 евро Return Ticket-a. Има ли вероятност да се смъкне цената или да буквам?

 

 

Връзка към мнение

Аз когато си запазвах, изчаках може би седмица и нещо, за да следя цените и единственото, което ставаше е да се покачват. Няма смисъл да чакаш, по-добре буквай. 20 евро е сравнително добра цена. Аз си ги взех за 26 евро билетите.

Редактирано от Христиан
Връзка към мнение

Християн, не се притеснявай, нека хората знаят, че е същото. Въобще, не се впрягайте толкова, не държим на 100% издържаност на фактите, това му е силата на форума, ако някой сбърка, друг ще го поправи :)

 

Не съм сигурен дали цените им падат, огледай се за близки дати, примерно колко струва автобусчето ако го резервираш утре? Това предполагам може да те ориентира. Както и околните дати на твоята. 

 

Винаги имаш алтернативата на влак+автобус, но е по-неудобно, а изглежда и по-скъпо. 

Връзка към мнение

Мисля, че цените им не падат. Аз успях да си взема за по 5 евро билета, но ходих в много умряло време-края на януари. За май явно има доста повече пътуващи. Т.е. аз бих купила билетите веднага. Както казва Жоро, има и други варианти за транспорт, но определено по-удобно от шатъла няма. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мдам. Явно отпускарският сезон си казва думата. Края на октомври беше "мъртвило", ако може така да се нарече. Благодаря на всички, отзовали се!:)

Връзка към мнение

Цените на flipco само се покачват. Т.е. имат, например, 6 билета по 5 евро, после още 10 билета по 10 евро и т.н. за всеки отделен шатъл. Затова пробвайте един-два по-късни шатъла от летището до града и може да попаднете на по-евтин билет. Успех.

Връзка към мнение

Цените на flipco само се покачват. Т.е. имат, например, 6 билета по 5 евро, после още 10 билета по 10 евро и т.н. за всеки отделен шатъл. Затова пробвайте един-два по-късни шатъла от летището до града и може да попаднете на по-евтин билет. Успех.

Да не бъркаш с easybus в Лондон ;)  - там билетите са с час.

Билетите за  шатълите на flibco от CRL до Брюксел важат за цял ден, без конкретен час.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тъй като вече скочиха, и билетите за 4 души са 112 евро общо, дали е възможно да си хванем такси и да ни излезе по-евтино?

 

Защо изчака като всички ти казахме, че ще се вдигнат цените?  :)

 

Иначе виж този цитат от @Георги

 

 

 

Често срещан дефект  :) Гледам, че има таксита които могат да стигнат до 61 евро на посока, предполагам ще успеят да ви качат четирима. По-скъпо е, но поне да се знае колко е тавана. 

Редактирано от Христиан
Връзка към мнение

Закъснях с букването, няма как. Трудно се организира цяла група:) Виж, да бях сам, вече щях да съм си поръчал и бирата да ми се охлажда:) Е, поне се надявам, че няма да си надскочат тавана от 14 евро за посока. :)

Връзка към мнение

Цената на билетите се покачва с приближаването на деня за пътуване. На място, на гише до автобуса, също могат да се закупят билети и цената наистина е 17 евро. Предполагам, че това е максимумът. Услугата е много добра, удобно и спокойно пътуване, но все пак тези 17 евро в посока са множко.

Връзка към мнение

Точно така и затова трябва да се купуват навреме, цената започва от 5 евро.

Аз като проверявах преди време, още не бяха пуснати за моите дати, и уж си бях намислил да следя кога ще ги пуснат и да купя навреме, ама съм се отплеснал и отидоха на 10е - не че е болка за умиране, ама ако внимавах щях да спестя едни двайсетина евро :) , които в съзнанието ми някак си автоматично приемат образа на съответното количество бирички, например Leffe :biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Тъй като вече скочиха, и билетите за 4 души са 112 евро общо, дали е възможно да си хванем такси и да ни излезе по-евтино?

По-евтино едва ли, но поне е door to door.

Я виж тук:

http://transfers2airports.com/en/transfer-booking/--charleroi-airport-brussels-south-crl---brussels

Връзка към мнение

Предният път хванах за 10Е, но сега, с наближаване на активния сезон, е почти невъзможно. Не знам дали за Лефе, но със сигурност еврата, които се спестяват, се конвертират директно в бира (в Делириум кафе).

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Гледам, че и Wizz имат някакъв автобусен трансфер, който е 10еврои не става по-скъпо, дори и за близки дати.

Някой проучвал ли го е, ползвал ли го е?

https://www.p-airbus.com/

Връзка към мнение

Гледам, че и Wizz имат някакъв автобусен трансфер, който е 10еврои не става по-скъпо, дори и за близки дати.

Някой проучвал ли го е, ползвал ли го е?

https://www.p-airbus.com/

 

Изглежда на фиксирана цена от 10 евро, от полза ще е, когато flibco са по-скъпи. 

Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

Бистрихме го някъде , но при положение , че полета на Wizz  за София е в 08.25 часа в колко часа е най-удачно да хвана flibco bus-a от Брюксел към летището ?

Връзка към мнение

Аз докато се назландисвах на хотел и полети , трансфера стана 14 евро ... дори за след 2 месеца.

То това нали е максимума и вече няма смисъл да резервирам отсега ?

И какво парите спестени от полета отиват за трансфер , явно така им било писано :)

Връзка към мнение

Аз докато се назландисвах на хотел и полети , трансфера стана 14 евро ... дори за след 2 месеца.

То това нали е максимума и вече няма смисъл да резервирам отсега ?

И какво парите спестени от полета отиват за трансфер , явно така им било писано :)

 

Ако не си набутал с 14 евро, вземи си за 22 евро и посети Луксембург :)  После скъп влак до Брюксел, но още една столица.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.