Прескочи до съдържание

Дубай - Манила, 25€ *изтекла*


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Cebu Pacific


Маршрут:: Дубай - Манила - Дубай


Цена:: 25


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 7.07.2015


Примерна дата на връщане:: 14.07.2015


Сайт за резервиране:: cebupacificair.com

От промоцията на Cebu Pacific излизат тези цени от Дубай до Манила, общо около 25€ за двупосочен. Не мога да пусна скрийншот, ама си вижте на http://cebupacificair.com

 

Уж билетите са отбелязани по 1 дирхам, но накрая цената е 105 дирхама. Явно някакви такси се добавят, не мога да видя в момента какви, но така и така цената е чук! До Дубай лятото се лети за по 100-ина лева с Уиз (поне миналото лято беше така).

 

Хич нямам предстрава как са Филипините по това време на годината, май се дискутираше в съседна тема, но цените ги има през всички месеци, включително есенните. Не знам само цените на Уиз как ще са по това време.

 

Изт.: http://secretflying.com

Ей това е промото към всички дестинации, ако някой му трябва за позициониращи полети из Азия, т.е. тези също трябва да ги има за подобни цени:

 

  Bangkok, Beijing, Busan, Brunei, Dammam, Dubai, Guangzhou, Hanoi,

Ho Chi Minh, Hong Kong, Incheon,

Kota Kinabalu, Kuala Lumpur, Kuwait, Macau, Nagoya, Osaka, Phuket, Riyadh​,

Siem Reap, Singapore, shanghai,Taipei,

Tokyo or Xiamen

SALE PERIOD: UP TO JAN. 28, 2015 OR UNTIL SEATS LAST | TRAVEL PERIOD: JUN. 15 - DEC. 10, 2015

А тук може да видите таблицата с наличните седалки по дестинация: https://www.cebupacificair.com/html/numberofseats.html

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Това им е в комплект с промоцията "без такса гориво"...

Имат полети Манила - Сидни и  обратно за 111 долара !

7 - 23 July примерно

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това им е промоцията "без такса гориво"...

Имат полети Манила - Сидни и  обратно за 100 долара !

 

T.e. с малко повече зор София - Сидни може да се направи за под 200 евро!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

6 - 27 Юли с Уиз, и вътре почти перфектно напасващи се 2 отделно Дубай-Манила, Манила-Сидни

През Август става по-евтин Уиз-а

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Cebu pacific имат мобилен ап, който може би не е толкова задръстен в момента.

 

Edit: Ползвайте тази търсачка: http://cebupacificairplus.com

Слагате начална дата и показва кои дни има промо-тарифи

 

Успях да ги бутна до 300 долара, Юли - Август, ама просто е прекалено бавен тоя сайт в момента ...

 

Ако смените Уиз с ФлайДубай - губите 300 лева, но не трябва да сменяте летища.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
С много упоритост успях да си купя билет Дубай-Манила-Дубай за ноември. Засега не съм решил дали ще пътувам с Wizz или FlyDubai от София, но за това има време. Още се колебая накъде да продължа от Манила, има поне 3-4 привлекателни опции. Крайната цена на билета излезна 107 AED (около 25 евро), ако някой се интересува ето точна разбивка:

 

Тарифа отиване/връщане: 2 х 1 AED

Web admin fee: 20 AED

Passenger Service Charge: 75 AED

Passenger Security & Safety Fee: 5 AED

APIS Fee - DXB: 5 AED

 

Благодаря на Георги, че информира навреме за тази сладка промоция :)

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Кои дати за ноември? Че аз гледам в края и нещо не се получава. Как седи въпроса със смяна на имената на пътниците, че аз сега да взема, ама знам ли кой ще се навие да тръгне с мен?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Кои дати за ноември? Че аз гледам в края и нещо не се получава. Как седи въпроса със смяна на имената на пътниците, че аз сега да взема, ама знам ли кой ще се навие да тръгне с мен?

 

Аз си взех за 16 / 29 ноември.

 

Сега проверих условията на тази тарифа. Промяна на името не е позволено.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Как стои въпроса с визата за Филипините и опасно ли е за сами жени? Извинявайте, че въпросът е тук, но провеждам борба с билетите и нямам време да търся къде да го задам.

Връзка към мнение

Не мога да разбера как стои въпроса с багажа,по-точно какъв ръчен багаж е разрешен?

Имам предвид Дубай Манила

Редактирано от traveler
Връзка към мнение

Как стои въпроса с визата за Филипините и опасно ли е за сами жени? Извинявайте, че въпросът е тук, но провеждам борба с билетите и нямам време да търся къде да го задам.

 

Християни са. Мисля, че не е неподходяща дестинация за сами жени.

ДОКУМЕНТИ ЗА ПЪТУВАНЕ И ВИЗОВ РЕЖИМ

От 1 август  2013 г. българските граждани могат да пребивават във Филипините без визи за срок до 30 дни.

За да се ползват от правото си на безвизов престой, българските граждани, които искат да посетят Филипините, следва да имат валиден паспорт с най-малко 6 месеца валидност преди планираната дата на напускане на Филипините и билет за връщане до България или билет за друга държава, която възнамеряват да посетят.

Няма изисквания за определени ваксини.

Актуална информация за страната по тези въпроси можете да получите от Националния център по заразни и паразитни болести на телефон: +3592 944-69-99/вътр. 221.

http://www.mfa.bg/120/findanembassy/0/160/

 

П.П.Понеже и на мен ми се в плановете, но мога да го направя само декември, прекарах половината си време в петък да чета този блог: http://kayamping.blogspot.com/2013/09/blog-post_14.html

Смятам, че ще ти бъде полезен и на теб ;) . 

Редактирано от Lindt
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Дават ръчен багаж, който е с размер по-малък от големият ръчен на Wizz, но по-голям от малкият на Wizz - For Cebu Pacific, the carry-on luggage should not exceed 7 kgs and dimension that must not exceed 56cm x 36cm x 23cm.

Не го мислете багажа сега, може да се добави по-късно към резервацията.

А да знаете колко нахално предлага храна, места и застраховка, това Wizz и Ryan са цвете:) но както и да е, важна е цената.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

 

А да знаете колко нахално предлага храна, места и застраховка, това Wizz и Ryan са цвете :) но както и да е, важна е цена

Нещо не виждам от къде мога да откажа храната...

Връзка към мнение

 

Благодаря на Георги, че информира навреме за тази сладка промоция :)

Да не се обиди някой, но Oshko първи ги спомена рано сутринта, а Георги ги формулира в тема, та си поделят лаврите :)

 

http://cebupacificairplus.com пак работи!

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

факт, мен лично ме провокира фб поста в източника, който съм посочил, но то не е състезание така и така :)

 

Между другото, мислете разкрепостено, цяла Азия трябва да е налична на символични цени от Манила!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Я кажете нещо интересно освен Боракай в района, че нещо за там (защо ли) са свършили евтините билети  :lol:

Редактирано от Plovdivian
Връзка към мнение

Между другото, мислете разкрепостено, цяла Азия трябва да е налична на символични цени от Манила!

 

Георги, според теб за Нова Зеландия с избягване на Австралия до къде от Манила е по-добре - Хонг Конг или Токио в последствие?

Връзка към мнение

Няма нужда да я избягвате, стига да се разкарате за по-малко от 8 часа :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.