Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не брой само полетите, а и местата в тях!

 

Факт! Виена издъхва, особено имайки предвид, че е и предимно трансферна точка, а болшинството от тези полети са директни. Абе няма как, Лондон си е Лондон...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ех, ако така ми се изпълняваха всички желания през живота! Само преди един час се замечтах за директен сблъсък между Ryanair и Wizzair в София и ето, че мечтата ми се осъществи :)

Като стана дума за желания и мечти - аз даже съм по-скромен :biggrin:  - не държа непременно да се блъскат много с Wizz, нека просто да допълнят с места, които не са покрити от виолетките - например дестина-петна'йс дестинацийки като:

- малко Гърция (островчетата) ;)

- малко Португалия

- нещо южна Франция

- още островчета - Сардиния, Корсика, Мадейра, Майорка, Канарчетата

- Ирландия (О'Лиъри, бъди мъж, ирландски мъж! :biggrin: )

- малко Полша

- някоя от прибалтийските

- Исландия

 

:rolleyes:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 25
Връзка към мнение

Ако това с Братислава се случи, направо изпадам в екстаз!!!

 

Както много правилно отбеляза някой по-горе, Братислава е супер стратегическа точка и ни отваря цяла Централна Европа, към която де факто нямаме нискотарифен достъп, откакто Ники се изнесе и Аустриан вдигнаха цените.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Ако това с Братислава се случи, направо изпадам в екстаз!!!

 

Както много правилно отбеляза някой по-горе, Братислава е супер стратегическа точка и ни отваря цяла Централна Европа, към която де факто нямаме нискотарифен достъп, откакто Ники се изнесе и Аустриан вдигнаха цените.

 

Когато летяха Ники не съм плащал повече от 100 евро до Виена включително и с Аустриан и България ер, но съм пътувал двупосочно и за 50 евро :) Днешно време 150 евро си е супер промоция, която рядко може да се хване :(

Колко от тях  се хващат  в един ден и колко с нощувка?

 

Още няма разписание...Чак септември ще почнат да продават билети..

Връзка към мнение

Би било доста грубо да продават билети от Септември, при условие, че промоцията им е до 10 Август :)

Ще ги заредят малко по-късно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Би било доста грубо да продават билети от Септември, при условие, че промоцията им е до 10 Август :)

Ще ги заредят малко по-късно.

 

В съобщението пишат това: “Ryanair is pleased to announce a new daily London Stansted to Sofia route beginning May 2016, which will go on sale on www.ryanair.com in September.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пише и това: 

 

 

To celebrate our new London Stansted to Sofia service, we are releasing 100,000 seats for sale across our European network from £19.99 for travel in September and October, which are available for booking until midnight Monday (10 Aug). 

 

Всичко е чудесно! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Явно са имали предвид, че пускат 100000 промо седалки за всички останали полети ..

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да, тяхната прес релийз философия е такава. Пускане нова линия, която се продава от септември, но в чест на новата линия пускаме промоция за всички дестинации до 10 август :) Промоциите в чест на новата линия са си от регулярните, които си се въртят нонстоп :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Да, тяхната прес релийз философия е такава. Пускане нова линия, която се продава от септември, но в чест на новата линия пускаме промоция за всички дестинации до 10 август :) Промоциите в чест на новата линия са си от регулярните, които си се въртят нонстоп :)

 

Аз предвиждах вечерта да изпия една бира, но днешната ще бъде в чест на Ryanair ;)  Наздраве :drinks:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

following Plovdiv (which has a 4 times weekly service to London Stansted)

Забравили са чат-пат или тук-таме по 4 на седмица. Предимно са ДВА :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На мен ми е интересно какви ли ще са цените? Нямам търпение да излязат в продажба билетите!

 

Иначе според мен, реално погледнато спрямо БГ-тата и къде живеят , като имам предвид, че само туризъм на тоя етап, не може да захранва една линия, рентабилни Раянски линии от София биха били Dublin или Belfast, Edinburgh, Glasgow, Birmingham, Eindhoven, Stockholm, Bratislava, Istanbul (те там нямат база, та само мечта), Лисабон, една-две Испански дестинации като Barcelona и Madrid и някои Италиански или Гръцки острови. За другите екзотики като Исландия, Южна Франция (изключвам Ница), Мароко и т.н. според мен не биха били рентабилни и успешни за сега.

 

Но както се казва, важното е да има повече конкуренция! :)

Редактирано от Djgeorgie
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Айде и аз да кажа моите желания:

- Нещо в централна Европа като Братислава (стискаме палци за Март 2016), Будапеща или Бърно

- Южна Франция - Марсилия, Ница, Монпелие

- Исландия

- Островите

 

Приоритетно и защото имам лични интереси се надявам наистина информацията за Братислава да е истина!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Мен ми е интересен този момент с "желанията" ... и по тази тема, и по Уиз-ката, и по която и да е, като се пусне нещо ново.

 

Смятате ли, че мениджмънта на Раян, респективно останалите, седят, пулят се над форума, и цъкат с език "еййй, как не се сетихме да пуснем тая линия, виж колко народ я желае.." :)

 

Написахте ли им го и на тях? Не хапят, като получат мейл/пост/туит...

Когато 1000 души им кажат "искаме линия до Танганайка", вероятността изобщо да се случи става от 0.000000% поне на 0.000001% , но със сигурност повече, отколкото ако само седим и си хортуваме тук :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

3 полета уиз, 1 изи, 1 раян, 1 бритиш, 1 бг ер = 7 полета на ден. Това май бие рекорда на Виена?

 

С разликата, че Виена се облужваше от 3 авиокомпании, а не от 5. :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За Братислава това, което ме притеснява е, че няма никаква информация от Раян, а за Лондон, което ще е доста по-напред в годината вече има... дано не са слухове само.

Връзка към мнение

Аз предвиждах вечерта да изпия една бира, но днешната ще бъде в чест на Ryanair ;)  Наздраве :drinks:

 

За Ryan oтвори втора  :lol: !

 

И аз мисля , че Исландия и подобни са туристическа екзотика която едва ли би издържала и един сезон. Доста ме съмнява да пълнят нещо ...

Ница ме грабва от раз , но нека слезем на земята . Оттам летят единствено до Ирландия и ще е чудо втората им дестинация да е България  :)

Радва ме възможноста за връзки през Станстед без да се налага смяна на летище в Лондон , а и дори с полет на ден това неминуемо ще натиска цените ниски по тази дестинация.

 

Ето как БГ Ер летя по за 60-70 евро до Лондон дори сега заради Wizz и easyJet.

Конкуренция му е майката !

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Истината е в Будапеща - София. Има бъдеще откъдето и да се погледне - и туризъм, и диаспора от "гости-работници", та и дори заради конкуренцията с Уиз. А от Будапеща вече пътища бол, и начини също.

И разбира се Дъблин - София. Само като се сетя колко оферти за супер евтини билети се появяват постоянно с начална точка Дъблин...  ^_^

 

Останалите, изредени като желания по-горе (Прибалтийски, Скандинавски, Исландия и т.н.), нямат никакъв, или имат много слаб шанс поне в близките 4-5 години. Не е песимизъм, просто реализъм. Иначе не пречи да се мечтае :)

 

Чудесна новина! Чаках я от години ;)

 

 

P.S. А, да, и Шонефелд (тепърва сега започва да се разработва от Ryanair), на малко по-късен етап. Ирландския нюх не вярвам да не надуши къде кокошката ще снася злато, особено след оттеглянето на easy & AirBerlin. Само тим-аджиите (ако избутат още 2-3 години), да не се сватосат и с Майкъл О'Лиъри  :lol:

Редактирано от wilks
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

За Братислава това, което ме притеснява е, че няма никаква информация от Раян, а за Лондон, което ще е доста по-напред в годината вече има... дано не са слухове само.

 

След днешната новина за Лондон не мисля, че са само слухове. Ryanair дори и в Пловдив не влезе с една дестинация. Стъпят ли веднъж на даден пазар ще разширяват докато могат. Наличието на повече дестинации помага и за налагането на марката на даден пазар.

 

Според мен полетите от Братислава ще ги обявят на куп с останалите когато му дойде момента.

За Ryan oтвори втора  :lol: !

 

Първата вече я изпих! Отварям втора! :) Да са живи и здрави Ryanair и да ни радват с още много дестинации! :drinks:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

За Ryan oтвори втора  :lol: !

 

И аз мисля , че Исландия и подобни са туристическа екзотика която едва ли би издържала и един сезон. Доста ме съмнява да пълнят нещо ...

Ница ме грабва от раз , но нека слезем на земята . Оттам летят единствено до Ирландия и ще е чудо втората им дестинация да е България  :)

Радва ме възможноста за връзки през Станстед без да се налага смяна на летище в Лондон , а и дори с полет на ден това неминуемо ще натиска цените ниски по тази дестинация.

 

Ето как БГ Ер летя по за 60-70 евро до Лондон дори сега заради Wizz и easyJet.

Конкуренция му е майката !

 

Конкуренция, но с FB кацаш на Хийтроу, a не в провинцията, та няма как да смъкнат още цените за Лондон. Братислава е по-удобна за прекачвания - не губиш 4 часа в полет до Станстед, a с прекачването и втори полет ,  часовете отиват на презокеански :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.