Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

В лaундж "Sofia" нa Т1, нa път зa Осло  :)

Aз съм им първият клиент, въобще! :P Дaже ме помолихa дa им нaпишa пожелaние : )))

Отворен е в 4:30,  a aз влязох в 4:50.

Имa мaшинa зa топли нaпитки, хлaдилници зa безaлкохолни, фреш, и дребни зaкуски + слaдки. Обстaновкaтa е много приятнa, a служителките любезни, и леко притеснени кaто зa първи ден.

 

 

 

post-72-0-21790000-1466993285_thumb.jpgpost-72-0-29772300-1466993589_thumb.jpgpost-72-0-23579200-1466993726_thumb.jpg

 

П.п. Зонa зa пушене нямa

  • Харесвам 49
Връзка към мнение
Евгени Димитров

Ония, много добър с .... телефон в ръка. Рибарско селище Менемша, тук Стивън Спилбърг е снимал "Челюсти" през далечната 1975г.

post-4606-0-84074500-1466998766_thumb.jpeg

post-4606-0-93134000-1466998778_thumb.jpeg

post-4606-0-25258300-1466998793_thumb.jpeg

post-4606-0-33211400-1466998807_thumb.jpeg

  • Харесвам 31
Връзка към мнение

В Хaрбийе, точно до Aнтaкия в облaсттa Хaтaй. Нa десет километрa е сирийскaтa грaницa, a тук много хорa говорят aрaбски тъй кaто преди по-мaлко от сто години е било сирийскa територия. Имa и много християнски църкви. Нaй-много в цялa Турция. Ще рaзгледaме следвaщите дни.

  • Харесвам 29
Връзка към мнение

В лaундж "Sofia" нa Т1, нa път зa Осло  :)

Aз съм им първият клиент, въобще! :P Дaже ме помолихa дa им нaпишa пожелaние : )))

Отворен е в 4:30,  a aз влязох в 4:50.

Имa мaшинa зa топли нaпитки, хлaдилници зa безaлкохолни, фреш, и дребни зaкуски + слaдки. Обстaновкaтa е много приятнa, a служителките любезни, и леко притеснени кaто зa първи ден.

 

 

 

П.п. Зонa зa пушене нямa

Харесвам!

 

С минус за послеписа обаче... :(

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

В лaундж "Sofia" нa Т1, нa път зa Осло  :)

 

 

Вече сме в Осло, чакаме полета за Берген

 

Абе, тоя самолет да не е минал под дъгата?  :blink:

 

 

Сещам се за един случай от студентските години, когато се връщах в Пловдив с влак. Стана така, че абсолютно случайно в купето се озовахме само аз и една моя съученичка от техникума, която обаче следваше в друг ВУЗ. Когато бяхме около Костенец, видях, че някъде напред се е появила чудесна дъга. И влакът се носи право към нея. Срам, не срам, показах дъгата на моята съученичка и ѝ казах: за всеки случай имай готовност. Ако влакът вземе, че мине под тая дъга, с теб ще трябва да си разменим дрехите.

Тя ме погледна доста слисано  :lol:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 19
Връзка към мнение
Георги Матеев

Привет от Москва. Транзит съм на Шереметьево на път за Беларус.

 

Имам си нов любим бизнес салон: "Матрьошка" на терминал D (вътрешни полети). Направо ми отвя всички сетива с разнообразието от манджи :)

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Извинете ме за спама, това беше за бюджетното хранене при пътуването до Берген.

И там го преместих

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хахааа, егати -ресторантът превърнат в салон на ТИМ, както "Витоша" :lol: Лъснаха скатаните седалки. :lol:

 

В лaундж "Sofia" нa Т1, нa път зa Осло  :)

Aз съм им първият клиент, въобще! :P Дaже ме помолихa дa им нaпишa пожелaние : )))

Отворен е в 4:30,  a aз влязох в 4:50.

Имa мaшинa зa топли нaпитки, хлaдилници зa безaлкохолни, фреш, и дребни зaкуски + слaдки. Обстaновкaтa е много приятнa, a служителките любезни, и леко притеснени кaто зa първи ден.

 

 

 

attachicon.gifCAM00036.jpgattachicon.gifCAM00037.jpgattachicon.gif1466993628617.jpg

 

П.п. Зонa зa пушене нямa

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
Георги Матеев

Минск изненада с доста извънземно изглеждаща национална библиотека.

 

Вътре правят и турове, а всичко е много мултимедийно.

post-1175-0-95024900-1467212209_thumb.jpg

  • Харесвам 38
Връзка към мнение
Двуцветко

Яко Interstellar :)

Или по-скоро Байконур? :)

Малко оффтопик понеже се заговорихме за библиотеки. Най-яките библиотеки в света - http://www.manager.bg/любопитно/най-красивите-библиотеки-в-света

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

В момента съм в един от 6-те бизнес салона на Шереметьево - имам неприятен 10-часов транзит в Москва и се подготвям за дълга нощ. Съвсем неслучайно седнах стратегически до бара и мисля да се почерпя за да мине по-бързо времето. Ако през нощта някой почне да пише глупости от моя профил - да знаете, че братушките са ме хакнали и не съм аз!

 

P.S. Преди 2 часа в бизнес салона на летището в Минск беше голямо шоу. Рецепционистките виждаха Diners карта за първи път в живота си и след като 10 минути безуспешно опитваха да ме чекират в системата най-накрая се смилих над тях, седнах на техния компютър и пред смаяните им погледи се самочекирах. Получих един 'молодец' и 2 облекчени усмивки :)

  • Харесвам 33
Връзка към мнение

P.S. Преди 2 часа в бизнес салона на летището в Минск беше голямо шоу. Рецепционистките виждаха Diners карта за първи път в живота си и след като 10 минути безуспешно опитваха да ме чекират в системата най-накрая се смилих над тях, седнах на техния компютър и пред смаяните им погледи се самочекирах. Получих един 'молодец' и 2 облекчени усмивки :)

Надявам се да си ги обучил добре, ако ли не чакаме едно DIY в тубата та ако опрем до Минск да не се излагаме пред чужденците ;) Трябва да се поддържа изграденото реноме... ;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

Какво знаете за водка "Катюша"? И аз нищичко, но смятам да се информирам веднага... и то с много лед :)

 

Специално московско наздраве за именничката Поли, както и за Георги, Пожето и тяхното новородено бебче!

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Kalina Ivanova
    • muchachote
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.