Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Дани Магелани

 

vazek, аз летя от София до Мале със смяна в Дубай. Мисля, че ще кацна и излетя от Т2, не е логично една компания да излита и каца от различни телминали. За това мисля, че не се налага да ползвам 43. Мисля, че багажът ми ще се чекира до Мале. Мислиш ли, че греша няъде? Вие на летището ли се чекирахте и заплаща ли се чекирането? Ако е така, ще трябва да направя он-лайн чекиране. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 Мисля, че багажът ми ще се чекира до Мале.

И аз така мисля.

Ако не бъркам, беше казала, че летиш утре и вече нямаш много време. Но ако имаше, аз в случаи, когато не съм сигурна дали има онлайн чекиране, пускам мейл на авиокомпанията и си принтирам отговора им.

Връзка към мнение

Чекирането не се заплаща.Обясних как се стига до терминал 2 в случай ,че имате време и се разходите в града.Струва си да се види Дубай дори и за 2часа :) :) Не се притеснявайте излишно -всичко ще надмине очакванията ви !!! :)

Връзка към мнение
Дани Магелани

Чекирането не се заплаща.Обясних как се стига до терминал 2 в случай ,че имате време и се разходите в града.Струва си да се види Дубай дори и за 2часа :) :) Не се притеснявайте излишно -всичко ще надмине очакванията ви !!! :)

Благодаря! Била съм 3 пъти в Дубай за повече време и не мисля да излизам от летището в тази жега. Понеже компанията се води лоукост за това питах за чекирането.  С тях не съм пътувала досега, пътувала съм с уиз и съм кацала на другото летище и за това имах притеснения. Дано надмине очакванията, защото съм тръгнала с "малката кошница"!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

Вчера FlyDubai ми отмениха/промениха един полет и искат да се свържа с техния кол център за да обсъдим алтернативите.

 

Някой има ли идея дали с тях може да се комуникира по някакъв начин, който да не включва звънене на скъпичкия им телефонен номер в ОАЕ? На страницата им не открих други контакти.

Връзка към мнение
Дани Магелани

През зимата си смених датите на билета и се свързах с българския офис. Не съм запазила номера, но вероятно съм го видяла в руската версия на сайта им. Ако не го откриеш там пробвай през гугъл.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Браво Марти! Точно с тях говорих за смяната на билета.

Крис Еър ООД

Офис София:
Бул. Патриарх Евтимий 19
Тел. 0700 100 81 (на цената на един градски разговор); 
        02 981 50 91
Тел./факс: 02 981 50 96
E-mail: office@chrissair.com 
Skype: chrissair_office1, chrissair_office2, 
www.facebook.com/ChrissAir

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Дани Магелани

Оказа се точно така. Кацане и излитане от Т2 в Дубай.Чекирането на летище е безплатно В самолета дават топла храна по избор пиле или паста беше днес. И като се има предвид високата цена на билета ми, значи не е лоукост. Полетът беше около 25-30% пълен. При тези цени ще е така.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Ох май ще ни пратят без предупреждение до Коломбо, а полетът е директен за Мале.Имат ли право да ни го причинят?

Връзка към мнение

Ох май ще ни пратят без предупреждение до Коломбо, а полетът е директен за Мале.Имат ли право да ни го причинят?

Вероятно ще кацнете за малко и ще продължите.Не си разваляй настроението:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Стана обратното

. Свалиха ни малко хора в Мале и многото излетяха за Коломбо. Сега нямаше нито храна, нито вода. Явно в рамките на континента са ефтини и свалят нивото на услугата. На летището няма таксита и ако ще се спи там е задължително да се заяви трснсфер. Атолите от въздуха са прекрасни. Водата е тюркоаз.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Сега нямаше нито храна, нито вода. Явно в рамките на континента са ефтини и свалят нивото на услугата. На летището няма таксита и ако ще се спи там е задължително да се заяви трснсфер. Атолите от въздуха са прекрасни. Водата е тюркоаз.

Предполагам, че вече си в Рая. Нямам търпение и ние да го видим.

Храната и водата са срещу заплащане, нали? Помня, че на нашия билет така пишеше. И това за кацането в Коломбо го пишеше, но в последствие ни уведомиха за него.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Не мога да прикача снимки. Слаб интернет. Само една тръгна за В момента съм.

Да, гост-120 дирхама. За деца нищо не пишеше.Ако ти е безплатно си заслужава. Не мисля, че едно дете ще стои дълго, освен ако седне на компютър да играе. Има 5 бр

Има и безплатен инъернет.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Дани Магелани

Да ви посрещне скоро този надпис.Ще пратя снимки на храната в самолета.

Избор- пиле или паста, беше добре приготвено и не люто.

Това на детето може би ще му хареса.

post-4496-0-32349800-1470043282_thumb.jpg

post-4496-0-80430700-1470043640_thumb.jpg

post-4496-0-23562700-1470043940_thumb.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Дани Магелани

Залез, наблюдаван от самолета.

Сама знаеш, че не то ни се пада, а ние - по него. И така докато в миг на умопомрачение не хвърлим една заплата за билет.

post-4496-0-11944500-1470044784_thumb.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Е то според заплатата:)

Ще е готино примерно - до Малдиви 1 заплата , до Кариби 2 , до Рио заплата и половина ...всекиму според възможностите , всички сме хора на този свят ;)

 

П.С. Извинявай за шегата !

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Дани Магелани

И според билета. Сигурно ще ме наругаете като разберете, че е 630eur.

Дано си заслужи парите!

Впрочем греда още на летището - счупили са ми куфара. Не е скъп, а и аз не страдам за вещи, но направих веднага протокол.

Ще видим дали на връщане в офиса в Дубай ще дадат нещо. Може още в София да са го потршили.

post-4496-0-71240800-1470045779_thumb.jpg

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

И според билета. Сигурно ще ме наругаете като разберете, че е 630eur.

Дано си заслужи парите!

Комшиите са го казали - кеф цена няма! Радвай се на красотата на мястото, после ще си спомняш само с хубаво ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Снимка от пистата.Без коментар.

Ми интернешънъл де. Така пише. ;) ;) ;)

И според билета. Сигурно ще ме наругаете като разберете, че е 630eur.

Дано си заслужи парите!

Впрочем греда още на летището - счупили са ми куфара. Не е скъп, а и аз не страдам за вещи, но направих веднага протокол.

Ще видим дали на връщане в офиса в Дубай ще дадат нещо. Може още в София да са го потршили.

Ще си дойдеш, освен с прекрасни впечатления и с нов куфЕр. ;) На такова ми прилича, както започна... ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.