Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Тези цени включват ли чекиран багаж?

 

И трябва ли да се въвеждат паспортните данни на пътуващите при купуването на билетите, или това е нужно чак при чек-ина? Че новият ми паспорт ще е готов чак за след десетина дни, пък тези цени за Шри Ланка гъделичкат.

Извинявам се, ако е тъп въпрос, но досега не съм пътувал с друга компания, освен с УИЗ и не знам, как протича процеса на резервиране с други компании.

Връзка към мнение

Тези цени включват ли чекиран багаж?

 

И трябва ли да се въвеждат паспортните данни на пътуващите при купуването на билетите, или това е нужно чак при чек-ина? Че новият ми паспорт ще е готов чак за след десетина дни, пък тези цени за Шри Ланка гъделичкат.

Извинявам се, ако е тъп въпрос, но досега не съм пътувал с друга компания, освен с УИЗ и не знам, как протича процеса на резервиране с други компании.

 

Ако има изискване за паспортите, то не е от авиокомпанията, а от държавата до която летиш. Не ми е известно Шри Ланка да е от тези държави, но не помня наизуст. А дори и да е такава, не би трябвало да има проблем да си смениш данните в последствие като излезе новия паспорт. 

Връзка към мнение

Тези цени включват ли чекиран багаж?

 

И трябва ли да се въвеждат паспортните данни на пътуващите при купуването на билетите, или това е нужно чак при чек-ина? Че новият ми паспорт ще е готов чак за след десетина дни, пък тези цени за Шри Ланка гъделичкат.

Извинявам се, ако е тъп въпрос, но досега не съм пътувал с друга компания, освен с УИЗ и не знам, как протича процеса на резервиране с други компании.

 

Няма проблем при купуването да се въведат данни от стар паспорт, а при чекиране да се представи новия паспорт. ние имахме същия проблем при пътуване до Перу и нямахме никакви проблеми. Въведохме данни на паспорт с отдавна изтекла валидност. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой от пътувалите с Флайдубай може ли да ми каже, след като купиш билетите трябва ли да излензат и да ти ги пратят, защото  след като платих ми изпратиха само номер на резервацията, а с други компании ми пращат и билетите.

Връзка към мнение

Няма проблем при купуването да се въведат данни от стар паспорт, а при чекиране да се представи новия паспорт. ние имахме същия проблем при пътуване до Перу и нямахме никакви проблеми. Въведохме данни на паспорт с отдавна изтекла валидност. 

Само че на мене старият ми паспорт изтече преди доста години, затри се някъде и го обявих за невалиден. Не мисля, че изобщо си помня данните :(

А дали е възможно някак да се направи врътка мултисити с тези билети, че гледам, че винаги в едната посока за Шри Ланка има прекачване на Малдивите. Някакъв шанс да се поостане за няколко дни и там, а не просто да се минава транзит?

Връзка към мнение

Някой от пътувалите с Флайдубай може ли да ми каже, след като купиш билетите трябва ли да излензат и да ти ги пратят, защото  след като платих ми изпратиха само номер на резервацията, а с други компании ми пращат и билетите.

Не изпращат билети, има само  потвърждение за резервацията. Мисля ,че някой друг беше писал по другите теми същото. Имам купени от тях билети, но досега  са ми изпратили само потвърждението и още едно  актуализирано, тъй като смених данните от паспортите.

Редактирано от liliya
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте! Направих грандиозен гаф току що. Купих си 4 билета за Мале-София-Мале, вместо София-Мале-София. Не че вярвам, че някой от вас може да е допускал някога такава нелепа грешка, но все пак дали имате идея колко ще ми струва поправянето и? През сайта не мога да променя нещата, писах на меил и във Фейса. Чакам. Днес за тях е неработен ден, та ще си чакам. Идея колко струват разговорите с телефона им в Дубай? На какъв език говорят? Такива ми ти работи...пред инфаркт съм.

П.П. В руската версия на сайта им бъг няма и билетите са една идея по-евтини.

Редактирано от eloena
Връзка към мнение

Тези цени включват ли чекиран багаж?

 

И трябва ли да се въвеждат паспортните данни на пътуващите при купуването на билетите, или това е нужно чак при чек-ина? Че новият ми паспорт ще е готов чак за след десетина дни, пък тези цени за Шри Ланка гъделичкат.

Извинявам се, ако е тъп въпрос, но досега не съм пътувал с друга компания, освен с УИЗ и не знам, как протича процеса на резервиране с други компании.

По-рано днес купих билети до Шри Ланка и не се наложи да попълвам паспортни данни.
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

През сайта не мога да променя нещата, писах на меил и във Фейса. Чакам. Днес за тях е неработен ден, та ще си чакам. Идея колко струват разговорите с телефона им в Дубай? На какъв език говорят? Такива ми ти работи...пред инфаркт съм.

П.П. В руската версия на сайта им бъг няма и билетите са една идея по-евтини.

Днес получих отговор от тях, но вчера им писах през формата за контакти в сайта. Говорят на английски обикновено. Тарифата зависи от мобилния оператор.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой за Шри Ланка за края на февруари 2018?

 

Както написах в темата за Шри Ланка, аз купих 2-14 февруари, и призовах, ако някой иска да се обединим...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте! Направих грандиозен гаф току що. Купих си 4 билета за Мале-София-Мале, вместо София-Мале-София. Не че вярвам, че някой от вас може да е допускал някога такава нелепа грешка, но все пак дали имате идея колко ще ми струва поправянето и? През сайта не мога да променя нещата, писах на меил и във Фейса. Чакам. Днес за тях е неработен ден, та ще си чакам. Идея колко струват разговорите с телефона им в Дубай? На какъв език говорят? Такива ми ти работи...пред инфаркт съм.

П.П. В руската версия на сайта им бъг няма и билетите са една идея по-евтини.

Опитай и с офиса в София, иначе дубайския офис на английски - може да звъниш и през скайп за по-евтино.. Сега ще потърся софийски телефон -Крис Еър ООД

Офис София:

Бул. Патриарх Евтимий 19

Тел. 0700 100 81 (на цената на един градски разговор); 

        02 981 50 91

Тел./факс: 02 981 50 96

 П.С. Много неприятно се е получило....

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте! Направих грандиозен гаф току що. Купих си 4 билета за Мале-София-Мале, вместо София-Мале-София. Не че вярвам, че някой от вас може да е допускал някога такава нелепа грешка, но все пак дали имате идея колко ще ми струва поправянето и? През сайта не мога да променя нещата, писах на меил и във Фейса. Чакам. Днес за тях е неработен ден, та ще си чакам. Идея колко струват разговорите с телефона им в Дубай? На какъв език говорят? Такива ми ти работи...пред инфаркт съм.

П.П. В руската версия на сайта им бъг няма и билетите са една идея по-евтини.

Ауу... съчувствам ти! Дано се оправиш възможно най-бързо и с най-малки загуби. Стискам ти палци!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте! Направих грандиозен гаф току що. Купих си 4 билета за Мале-София-Мале, вместо София-Мале-София. Не че вярвам, че някой от вас може да е допускал някога такава нелепа грешка, но все пак дали имате идея колко ще ми струва поправянето и? През сайта не мога да променя нещата, писах на меил и във Фейса. Чакам. Днес за тях е неработен ден, та ще си чакам. Идея колко струват разговорите с телефона им в Дубай? На какъв език говорят? Такива ми ти работи...пред инфаркт съм.

П.П. В руската версия на сайта им бъг няма и билетите са една идея по-евтини.

В най-лошия случай ще трябва да купиш 4 еднопосочни София Мале, преди отсечката Мале София.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

 

Здравейте! Направих грандиозен гаф току що. Купих си 4 билета за Мале-София-Мале, вместо София-Мале-София. Не че вярвам, че някой от вас може да е допускал някога такава нелепа грешка, но все пак дали имате идея колко ще ми струва поправянето и? През сайта не мога да променя нещата, писах на меил и във Фейса. Чакам. Днес за тях е неработен ден, та ще си чакам. Идея колко струват разговорите с телефона им в Дубай? На какъв език говорят? Такива ми ти работи...пред инфаркт съм.

П.П. В руската версия на сайта им бъг няма и билетите са една идея по-евтини.

 

Много неприятно :( 

 

Пробвай ето тук:

flydubai Dubai, UAE Retail/Head Office

Phone Number: +971 4 231 1000

Opening Hours: Saturday to Thursday – 0800 to 2000

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не съм летяла с тях, но всички пишат, че често правят промени в полетите. Чудя се дали да не си купиш други билети и да чакаш да направят промяна в тези и тогава да откажеш това пътуване. Но си е риск и иска здрави нерви.

Не знам и дали лесно връщат пари, което също не е без значение.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Някой плащал ли е с дебитна карта за полети на flydubai?

 

Опитах два пъти

 Първия път след плащането не ме пусна на следващата страница за потвърждение и поиска пак да си въведа данните.

Втория път продължи напред и ми даде грешка, като имаше нещо, че трябва верификация от банката.

В крайна сметка получих мейл, че резервацията е задържана за 24 часа, в които трябва да се завърши плащането ?

 

Your booking will be held until 16:02 on 12 March 2017
(Sofia)
Total Payment Due: EUR 0.0.

Sorry there was a problem in processing your payment. We have held your booking so that you can complete the payment within the specified time and confirm your booking. Please ensure that you pay for your booking before the time specified or it will be cancelled. You can pay online with a credit card/debit card/voucher or via a payment point or through our contact centre.

Booking reference: хххххх
Payment reference: хххххххх


If you want to get in touch with us you can call our Contact Centre on +971 600 54 44 45, email us at letstalk@flydubai.com or find your nearest flydubai travel shop.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Здравейте! Направих грандиозен гаф току що. Купих си 4 билета за Мале-София-Мале, вместо София-Мале-София. Не че вярвам, че някой от вас може да е допускал някога такава нелепа грешка, но все пак дали имате идея колко ще ми струва поправянето и? През сайта не мога да променя нещата, писах на меил и във Фейса. Чакам. Днес за тях е неработен ден, та ще си чакам. Идея колко струват разговорите с телефона им в Дубай? На какъв език говорят? Такива ми ти работи...пред инфаркт съм.

П.П. В руската версия на сайта им бъг няма и билетите са една идея по-евтини.

 

Ели, ако полетите са ти за след повече от 7-8 месеца напред във времето има ОГРОМЕН шанс авиокомпанията да размести поне част от разписанието. Когато това стане ще ти дадат възможност за връщане на пълната сума под формата на ваучер и тогава ще можеш да си купиш правилните билети. Естествено, ще трябва да дебнеш за нова промоция за да не е много по-висока цената, но вероятно така ще загубиш най-малко пари.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Дани Магелани

В най-лошия случай ще трябва да купиш 4 еднопосочни София Мале, преди отсечката Мале София.

Това предложение носи най-малък риск. А от Мале вторият път може да отидете на друго място, напр. Коломбо, Куала Лумпур или друга азиатска дестинация с еднопосочен. Но от там ще ти трябва и връщане. Напр Коломбо-София.

Когато аз опитах връщане на билет София - Мале от промоция, ми предложиха валчер с доста по-малка стойност. Промених си датите с доплащане, но тогава имах право на безплатна смяна. 

Връзка към мнение

Опитай и с офиса в София, иначе дубайския офис на английски - може да звъниш и през скайп за по-евтино.. Сега ще потърся софийски телефон -Крис Еър ООД

Офис София:

Бул. Патриарх Евтимий 19

Тел. 0700 100 81 (на цената на един градски разговор); 

        02 981 50 91

Тел./факс: 02 981 50 96

 П.С. Много неприятно се е получило....

 

 

Пробвай но мисля,че те немогат да помогнат за билети купени от сайта. Идеята  на Матеев е най-добра според мен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Отговориха ми във фейса, Hello Elena,

We checked the booking details and show that it's already confirmed. We regret that we will not be able to change the origin or destination of the flights.

In such case, you will need to cancel the ticket as per the fare rules, then re-book for the correct sectors.

В крайна сметка отказах Мале-София срещу такса от 220 долара. Трябва да ми върнат 308 долара във ваучери, за да си купя връщане след отиването (на 3 февруари) но вече 7 часа не ги получавам и се тревожа дали ще свършат икономичните билети. Е...днес ми се появиха нови 5 бели косъма, не мога да си представя как можах да сътворя такава простотия! Чакам и полудявам....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.