Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

FlyDubai имат ли изобщо номера на билети? Като lowcost не са ли и те само с номер на резервация?

 

Note: Сега погледнах ншето потвърждение, когато летяхме до Колобмо - никакви номера на билети, само код на резервация.

Редактирано от feel_the_rush
Връзка към мнение

Подобно на Яничка и на мен не ми позволиха да се кача на борда не от стартовата точка на полета а при добавеното от тях прекачване.

Сега ми добавиха техническо спиране и на полета на отиване. Има ли смисъл да попитам дало мога да слезна от самолета при техн спиране и да не продължа до крайната точка.

Връзка към мнение

Подобно на Яничка и на мен не ми позволиха да се кача на борда не от стартовата точка на полета а при добавеното от тях прекачване.

Сега ми добавиха техническо спиране и на полета на отиване. Има ли смисъл да попитам дало мога да слезна от самолета при техн спиране и да не продължа до крайната точка.

Ако нямате регистриран багаж, направо пробвай да слезеш, ако не проверяват бордните карти няма проблем.

Някой знае ли защо билетите на Flydubai не излизат в checkmytrip? На сайта на flydubai резервацията излиза коректно, но сега забелязох, че имам само booking reservation (6-те символа), без номер на електронен билет?

 

Поздрави

Ако не участват в АМАДЕУС, checkmytrip не работи

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Ако нямате регистриран багаж, направо пробвай да слезеш, ако не проверяват бордните карти няма проблем.

 

Мислех си предварително да зная. Поне за да знам за къде да буквам нощувка

Връзка към мнение

да де, вярно. Ама така ще трябва да ги питаш, няма как.

Как преценяваш шансовете ми за самоволно напускане ?

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Само с кратък за около час.

 

Моя престой е около 7 часа и исках да зная има ли вариант да прекарам времето извън летището. И ако има някакво ограничение поне да не си хабя времето и парите за ВИЗА.

Връзка към мнение

Моя престой е около 7 часа и исках да зная има ли вариант да прекарам времето извън летището. И ако има някакво ограничение поне да не си хабя времето и парите за ВИЗА.

Трябва да има вариант и мисля, че за няколко часа не плащаш за виза. Ние имахме дълъг престой и не сме плащали виза, но излязохме и се разходихме около летището. Разликата е, че полетите ни не бяха свързани.   Висяхме отвън защото беше през нощта и нямаше къде да отидем. 

Редактирано от Ametist
Връзка към мнение

Трябва да има вариант и мисля, че за няколко часа не плащаш за виза. Ние имахме дълъг престой и не сме плащали виза, но излязохме и се разходихме около летището. Разликата е, че полетите ни не бяха свързани.   Висяхме отвън защото беше през нощта и нямаше къде да отидем. 

 

Мойте са свързани и има вариант да е малко по различно, но пък щом сте излезли на вън .... неискам повече да контактувам с измисления им отдел за обслужване на клиенти.

Искаха ли ви билетите за следващия полет , като доказателство, че ще излетите все пак.

Връзка към мнение

Мойте са свързани и има вариант да е малко по различно, но пък щом сте излезли на вън .... неискам повече да контактувам с измисления им отдел за обслужване на клиенти.

Искаха ли ви билетите за следващия полет , като доказателство, че ще излетите все пак.

Да, трябваше да ги покажем, за да не плащаме за виза. 

Връзка към мнение

 

 

 

От 29 ти ноември започват да летят от Дубай до Бангкок !

 

 

FZ523 DXB 0140 – 1050 BKK 73H ежедневно

FZ521 DXB 1620 – 0125+1 BKK 73H ежедневно

 

FZ522 BKK 0235 – 0655 DXB 73H ежедневно

FZ524 BKK 1210 – 1630 DXB 73H ежедневно

 

Проверих за края на март от София до Бангкок flydubai имат цени 408 евро ритърн !

Връзка към мнение
Ако нямате регистриран багаж, направо пробвай да слезеш, ако не проверяват бордните карти няма проблем.

 

Мислех си предварително да зная. Поне за да знам за къде да буквам нощувка

Само за информация да кажа - проверяват бордните карти и не може да се слезе в Коломбо, ако билета е до Мале.

Редактирано от Яничка
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Имам резервация за 4 души с Флайдубай. Само аз имам регистрация на сайта. Какъв е най-добрия начин да се възползвам от reward  програмата им?

Връзка към мнение

Преди малко ми изпратиха СМС, че полетът ми от Ербил до Дубай е променен.

Лошо няма, но аз никога не съм буквал такъв полет ..

Май се сбъгасяха тези пичове.

 

Пиши им, че не приемаш промяната и искаш рифънд на личната си сметка плюс компенсация за причинените морални щети :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Нещо не успях да на меря информация, колко време преди полет с flydubai може да се направи онлайн чекиране

Пробвай в тази тема.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Нещо не успях да на меря информация, колко време преди полет с flydubai може да се направи онлайн чекиране

 

Онлайн чекина на flydubai отваря 24 часа преди полета.

 

За 4-5 дестинации обаче чекирането става само на летището, тъй като авиокомпанията проверява кредитната карта, пълна информация тук.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Някой да знае защо flydubai нямат полети от София от края на май до края на юни ? .... или поне аз не намирам?  :huh:

Редактирано от ivo_121212
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Докато ровех днес промоционалните билети на FlyDubai, попаднах на нещо доста дразнещо. Конкретен пример: показва ми цена 120,75 евро, като цъкна на нея става 148,78. Като избера съседната дата, първоначално избраната пак става 120,75.

Многократно цъках ту на едната, ту на другата - всеки път е така.

 

Това дали са някакви допълнителни такси или е някакъв бъг? 

 

Два скрийншота, че от моите обяснения не знам какво стана ясно:

 

post-2569-0-10346400-1488839055_thumb.jpg

 

post-2569-0-48065200-1488839055_thumb.jpg

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.