Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 1 час, Hollywood каза:

  

 

...Слагах  всякакви нули - отпред, отзад, отгоре и отдолу    :biggrin:         

 

преди 3 минути , Zaro каза:

Аз замених нулата отпред с 8 и мина.

Както всичко при индийците, и това е непредсказуемо. Може да е като при кодовете - в определен ден и час приема определено число и... валидира номера. :lol: В случая е 8, но времето й на валидност на осмицата може и да е изтекло вече... :rofl:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 6 минути , rik4o каза:

 

Както всичко при индийците, и това е непредсказуемо. Може да е като при кодовете - в определен ден и час приема определено число и... валидира номера. :lol: В случая е 8, но времето й на валидност на осмицата може и да е изтекло вече... :rofl:

Не би трябвало, формата на осмицата символизира безкрайност :rtfm::lol:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

не става и валиден индийски номер, все още работи през приложението. да видим кога ще метнат чергилото на м/ународните резервации.:lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Току що видях че от сайта са ми дали бонус рупии :unsure:

ако се сещате в началото покани приятел, той да инсталира приложението, да направи резервация и т.н 

скоро не съм канила приятели а и нали ставаше само за валидни индийски номера :( 

някой има ли обяснение как е станало, имам вече за една нощувка :)

Връзка към мнение
преди 42 минути , Mistela каза:

Току що видях че от сайта са ми дали бонус рупии :unsure:

ако се сещате в началото покани приятел, той да инсталира приложението, да направи резервация и т.н 

скоро не съм канила приятели а и нали ставаше само за валидни индийски номера :( 

някой има ли обяснение как е станало, имам вече за една нощувка :)

Ако е направена оценка и ревю след резервация дава 100 рупии.

Връзка към мнение
1 hour ago, vl_stamboliev said:

Ако е направена оценка и ревю след резервация дава 100 рупии.

Може и това да е, наистина скоро ми искаха да направя отзив по изминала резервация.

Връзка към мнение
Щастливеца

GOEUROPE - до 80% , 5000 цигански пари за две нощувки.

За тези , които имат нужда  от една нощувка, за някои хотели кода е толкова изгоден, че могат да запазят две и пак цената да е по-добра от конкуренти сайтове.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

И аз току-що резервирах и ползвах плащане през paypal, като избрах GBP и се получи допълнителна отстъпка. Благодаря много на koliob за подсказката, че може да се плаща през paypal. Много ми е удобно!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Катя мравката
2 hours ago, Щастливеца said:

GOEUROPE - до 80% , 5000 цигански пари за две нощувки.

За тези , които имат нужда  от една нощувка, за някои хотели кода е толкова изгоден, че могат да запазят две и пак цената да е по-добра от конкуренти сайтове.

Невероятно. Пътуванията стават достъпни за всеки. На мен ми поиска валиден телефонен номер преди плащането и сложих още една осмица отпред и без код. Това на компютъра не на телефона. Преди това бях изтрила кукитата.

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 30 минути , Bellaero каза:

Къде го показва този код? През сайта не се вижда.

В сайта, при две и повече нощувки в Европа. Работи.

Връзка към мнение

Явно съм малоумна. Нито в банер се показва, нито на някой от хотелите, които гледам, никъде. Това ми е най-трудния за работа сайт евър. Търся в Мадрид, на първи опит ми показва няма нищо налично, на втори опит излизат 50 хотела и хостела. Но такъв код йок.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Кодът не работи за всички хотели и затова не се появява винаги, когато търсим. Там, където е валиден, цената е задраскана и е показано намалението в проценти. Вляво долу е указан и кодът. Той се прилага автоматично.

 

Преди секунди резервирах хотел на Халкидики за 15 евро, а преди няколко дни в Рим за 46. Донесе ми доста прилично намаление. :-)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 26 минути , Bellaero каза:

Явно съм малоумна. Нито в банер се показва, нито на някой от хотелите, които гледам, никъде. Това ми е най-трудния за работа сайт евър. Търся в Мадрид, на първи опит ми показва няма нищо налично, на втори опит излизат 50 хотела и хостела. Но такъв код йок.

Погледнах за Мадрид. В момента има намаления с този код, които варират от 11% до 55%. Единични хотели дават по-голяма отстъпка. Kато този, например:

 

madrid.png.7f692f325826e6174becb52011451108.png

 

P.S. С уточнението, че първият ми попаднал пример се оказа град-предградие на Мадрид, както виждам сега. :) 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да са живи и здрави ,и все така ларж.Току що ми спестиха почти 400лв.за 6 нощувки на Златни при пълен пансион  за 3-ма.

Това ще ни е първата почивка от 6-7 години на нашето море:lol:да видим как ще се представят или ще им е за последно!:)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
20 minutes ago, palioto said:

Да са живи и здрави ,и все така ларж.Току що ми спестиха почти 400лв.за 6 нощувки на Златни при пълен пансион  за 3-ма.

Това ще ни е първата почивка от 6-7 години на нашето море:lol:да видим как ще се представят или ще им е за последно!:)

Супер ! Дай да видим хотела, ако не е тайна. Нощувките сигурно си ги резервирал на три пъти по два дена, за да ти даде максимална отстъпка ? Между другото забелязах, че плащането с Пейпал става само през компютър,  през мобилното приложение просто няма такава опция.  Не е лошо човек да си има  един акаунт и на компютъра. :)

Редактирано от nino
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , nino каза:

Не е лошо човек да си има  един акаунт и на компютъра. :)

На компютъра може да се ползва същото име и парола, с които си регистриран на телефона и/или таблета. Друг е въпроса, че на някои им трябва повече от една регистрация, но с всяка от тях можеш да правиш резервации от всякакво устройство.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хубаво е да знаете, че ако решите да канцелирате направена вече резервация, платена чрез Paypal няма да получите обратно 100% от сумата (както пише на сайта), или поне при моите до момента над 10 канцелирани резервации беше така. Удръжките не са големи - между GBP 0.5 и GBP 4 в зависимост от заплатената сума предполагам, но все пак ги има. Тук не става въпрос за таксата на вашата банка за рефънд, която е отделно и при повечето български банки е в размер на 1% от сумата. От друга страна индийците са автоматизирали максимално процеса и секунди след като натиснете бутона парите са по вашата сметка в Paypal, като ако сте платили с карта - след 1-3 работни дни са по картовата ви сметка. 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Преди 1 час, koliob каза:

...От друга страна индийците са автоматизирали максимално процеса и секунди след като натиснете бутона парите са по вашата сметка в Paypal, като ако сте платили с карта - след 1-3 работни дни са по картовата ви сметка. 

Потвърждавам. Точно това ми се случи преди малко. След канселиране на резервация makemytrip на секундата ме увериха в нарочен прозорец, че парите са върнати и от тяхна страна всичко е приключено. По банкова карта срокът за връщане според тях е 3 работни дни. 

Редактирано от rik4o
Връзка към мнение
преди 13 часа, nino каза:

Супер ! Дай да видим хотела, ако не е тайна. Нощувките сигурно си ги резервирал на три пъти по два дена, за да ти даде максимална отстъпка ? Между другото забелязах, че плащането с Пейпал става само през компютър,  през мобилното приложение просто няма такава опция.  Не е лошо човек да си има  един акаунт и на компютъра. :)

  https://www.booking.com/hotel/bg/gradina-golden-sands.bg.html?aid=368032;label=bookings-naam-XdSf49HzTflXIONktjPBMQS67409633538%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap21%2C228%2C000%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atiaud-146342135830%3Akwd-65526620%3Alp1001448%3Ali%3Adec%3Adm;sid=90ae9d733f655839c9fd775638bee14c;all_sr_blocks=24013501_89030863_0_33_0;checkin=2017-09-09;checkout=2017-09-10;dest_id=900039406;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;highlighted_blocks=24013501_89030863_0_33_0;hpos=1;raw_dest_type=hotel;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=8ff4413077e06827f84886bc57f1cb896892ed53X1;type=total;ucfs=1&

       Много дълъг се получи линка.

Да, 3-пъти по две нощувки са резервацийте.Иначе не съм търсим да извлека максималното от ваучера ,просто при търсене през две нощувки цената падаше на половина.И нали всички сравняваме ме с Букинг там цената е 535 лв.

Тотала през индийците  ми е 160лв и бонус безплатна анулация.Както и пълния пансион с малко дете си е удобство.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

E, и аз се престраших :)

А къде избираме валутата на плащане? И в евро ли е най-удачния избор?

CVC код винаги ли иска?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.