Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

На 01 май 2017 в 22:09, vl_stamboliev каза:

Ако е направена оценка и ревю след резервация дава 100 рупии.

Направих оценки и ревюта,но нищо не дава.Сигурно и те са за индийски номера само

 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Branko каза:

Направих оценки и ревюта,но нищо не дава.Сигурно и те са за индийски номера само

 

През ноември миналата година ми даде 100 рупии след написано ревю за хотела. Сега обаче и на мен не ми ги дава, въпреки, че пишеше.

Връзка към мнение

Може ли някой който има опит за български хотели да ми каже за морето някой по-хубав който може да докараме на добра цена...някой по джиджан...нещо 4 звезди у а :lol:

Гледам и созопол и нагоре по варна ама има по 2-3 хотела само....несебър ми излизат повечко ама в тая гняс не ми се ходи много много.

 

Редактирано от Grishkata
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Плаж трябва ли да има или ще стоите в хотела :) Lighthouse Golf and Spa е над Балчик. Има го в ММТ и сега има някакви 30%, ама там малко трябва да се повърви до плажа :) От това по-джиджано не знам. Ама и цените са джиджани вътре, а гледам че през ММТ е само със закуска. Иначе е супер.

Кажи по-скоро какво търсиш, закога и какво е добра цена :) 

 

Връзка към мнение

Ами с 2 годишно сме и ще трябва да е на плажа....колкото до месеца без значение но да е в края на месеците юни юли или август....нешо такова ще да е. Нещо ми се върти курортите около варна нещо по семейните, не съм ходил нагоре от 15 години на море сигурно

Връзка към мнение

Тук съм малко пристрастна :) Градските плажове на Варна за мен са мръсни. За дете изобщо не бих ги препоръчала, но много хора ходят.  Плажът на Златните на места е дълбок. Не знам с детето как ще дойде. На Константин и Елена (т.н. Дружба) не е лошо. На мен доста повече ми допада от Златните и като плаж и като курорт. Но, ако трябва за себе си да избирам, бих се спряла на Албена. Само че в ММТ не виждам оферти за Албена. Ако искаш поразгледай какво има. Може пък да успееш да си харесаш нещо. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

по принцип бих отишъл където мога да намеря хубава оферта в ММТ, има страшно изгодни купони които дата 10-15К отстъпка....в смисъл където и да е на черноморието стига да е на плажа, но просто е много вяло от къде хотели....гледам на несебър има повечко ама...

Връзка към мнение

Абе изгодни, изгодни, ама не се знае на какво ще попаднеш. Според мен малко от 4-звездните хотели по българското черноморие си заслужават звездите. Все пак, ако нещо привлича вниманието ти, дай ще го видим. Аз лично бих си избарала първо мястото и после бих проверила какво предлага пазарът. Може да не е 4-звездно и пак да е добро :) Като под пазар нямам предвид само ММТ. 

Връзка към мнение

В момента съм в хотел Азалия на Св.Константин и Елена.Намерих го на супер цена и то в последния момент в ММТ.Много пъти сме идвали тук, предимно в студения сезон и сме много доволни.Хотела е на плажа, с топъл минерален басейн.За ления сезон цените са много високи,обикновено го пълнят с чужденци,но ако следиш в ММТ може да излезе оферта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Друг хубав хотел в курорта,който пуснаха с 80% намаление за летните месеци е Романс Сплендид. Не е на плажа,но е на 5мин.от него.

ПП.Св.св.Константин и Елена ,заедно със съседния Слънчев ден доскоро бяха чудни зелени местенца.За съжаление вече започват да ги застрояват.Дано не ги унищожат.

Връзка към мнение

Аз търсих дати за  Романс Сплендид през лятото. След десетина търсения не намерих нищо - даваше, е че разпродаден. Имаш ли примерни дати?

Връзка към мнение
преди 8 минути , Doctor Who каза:

Аз търсих дати за  Романс Сплендид през лятото. След десетина търсения не намерих нищо - даваше, е че разпродаден. Имаш ли примерни дати?

10-15-ти юли има примерно :)

3-8-ми юли също

31 юли - 5 август има апартамент

Редактирано от Алекс
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

Тоя сайт до сега го подминавам,  за Скандинавието някой срещал ли е оферти?

Има,има.При мен проблема е,че нощувките ми са все по една.Големите отстъпки при ММТ са за минимум две нощувки.

Park inn by Radisson Oslo Airport-24.08.-26.08.-две нощувки

Booking-229Euro

MMT-176Euro

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
30 minutes ago, iMari said:

Леле Мале,какви цени дава в момента.Преди няколко дни,с купоните 80%,цената беше под 20лв за нощувка със закуска.

В букинг ми дава 1 нощувка 326лв, за 2+2

Връзка към мнение
преди 1 час, ECC каза:

Има,има.При мен проблема е,че нощувките ми са все по една.Големите отстъпки при ММТ са за минимум две нощувки.

Park inn by Radisson Oslo Airport-24.08.-26.08.-две нощувки

Booking-229Euro

MMT-176Euro

Нашите навсякъде са по повече.Трябва да седна да поровя .Всичко съм подредила през Букинга, не пречи да засека някой от моите хотели дали няма да е на по-добра цена.

Много ти благодаря!

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение
12 hours ago, iMari said:

В момента съм в хотел Азалия на Св.Константин и Елена.Намерих го на супер цена и то в последния момент в ММТ.Много пъти сме идвали тук, предимно в студения сезон и сме много доволни.Хотела е на плажа, с топъл минерален басейн.За ления сезон цените са много високи,обикновено го пълнят с чужденци,но ако следиш в ММТ може да излезе оферта.

Aзалия го построи баща ми :)
Страхотен е но в ММТ е sold out

Моля ако някой попадне на хубав хотел да сподели :)

 

Мари Николова леле мале верно :D нощувка 105 евро СО СЕ промоцията

Редактирано от Grishkata
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Какво се правеше когато даде съобщение че  достигнат лимита от ползване на 5 купона за 30 дни? Помня че се коментираше но не помня подробности. Опитахме да направим резервация през телефона, не ни даде. Опитахме да направим резервация на мъжа ми и да платим с моята карта че тя е с активен 3 д код, не се получи. Други идеи?

Връзка към мнение
преди 2 минути , Nivea каза:

Какво се правеше когато даде съобщение че  достигнат лимита от ползване на 5 купона за 30 дни? Помня че се коментираше но не помня подробности. Опитахме да направим резервация през телефона, не ни даде. Опитахме да направим резервация на мъжа ми и да платим с моята карта че тя е с активен 3 д код, не се получи. Други идеи?

 И аз съм в същата ситуация.Моята карта сайта я разпознава.На мъжа ми картата с 3 д не минава,двата дайнърса също,а едни хотели дето ги следя са на такива цени в момента,че чак ми се плаче

Връзка към мнение

играеш, пробваш друга карта, нов акаунт и така докато стане....аз така направих за 1 месец около 20 резервации - 3 акаунта и 3-4 карти

махнете си 3д кода защото понякога се ебава точно тогава

Редактирано от Grishkata
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , mamaivy каза:

 И аз съм в същата ситуация.Моята карта сайта я разпознава.На мъжа ми картата с 3 д не минава,двата дайнърса също,а едни хотели дето ги следя са на такива цени в момента,че чак ми се плаче

Кои са хотелите. Може някой да се възползва. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.