Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

И аз също се ориентирам от Букинг , че при индийците не е много ясно как изглеждат стаите. Галерията им не е много добра , но пък цените са си Ок. :)

Редактирано от nino
Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, nino каза:

И аз също се ориентирам от Букинг , че при индийците не е много ясно как изглеждат стаите. Галерията им не е много добра , но пък цените са си Ок. :)

И аз така. Влизам в букинг, сравнявам цени, прочитам информацията, дори правя резервация с право на отмяна, за да видя как се стига до хотела. Накрая отменям в букинг и правя покупка в ММТ. Доста пари спестих при последното пътуване, като получих добри цени за 4 и 5 звездни хотели. Проблемът е, че след 5 резервация не ти дават възможност за намаления за 3 месеца. Някой да даде идея?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Работи си на не на всички хотели разбира се. В повечето случаи, даже се добавя автоматично.

 

 

Тъкмо взех хотел в Родос за две нощувки на полупансион за трима човека за 78 евро при цена в букинга от 256, повече от доволен съм!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 55 минути , Vyara каза:

Нов акаунт, друго устройство?

Номерът с друго устройство преди минаваше, но сега - не. Нов акаунт - това ще е решението.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Алекс каза:

Ако на някой му върши работа GOEUROPE - 70% up to rs 5000 from 11 am to 5 pm on Europe hotels. За 2 нощувки.

5 ЧАСА ТЯХНО ВРЕМЕ ЛИ ?

Връзка към мнение
преди 6 часа, alienad каза:

Сега ми дава почти същата отстъпка с кода IHELITE6000.

Аз не мога да го приложа никъде. При колко нощувки и мин. цена е възможен?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , alienad каза:

При мен става за 2 нощувки.

А минимална цена ?

Сигурно ли е , че точно това е кода?

Редактирано от Щастливеца
Връзка към мнение
Георги Матеев

Код GOEUROPE работи в момента и намаля до 5000 рупии при резервация на 2 нощувки в Европа.

 

Не издържах и си букнах един 4-звезден апартамент в Будапеща за по 14 евро на нощ :) Че нещо много ни се усладиха баните там... Което пък пасна перфектно на 39 левовите двупосочни билети до Будапеща с Wizz.

 

Като цяло ако сметна всичко по тази схема излиза по-евтино да ходим на Спа в Унгария, отколкото в съседния на София Боровец :laugh:

  • Харесвам 26
Връзка към мнение
преди 54 минути , Георги Матеев каза:

Код GOEUROPE работи в момента и намаля до 5000 рупии при резервация на 2 нощувки в Европа.

 

Не издържах и си букнах един 4-звезден апартамент в Будапеща за по 14 евро на нощ :) Че нещо много ни се усладиха баните там... Което пък пасна перфектно на 39 левовите двупосочни билети до Будапеща с Wizz.

 

Като цяло ако сметна всичко по тази схема излиза по-евтино да ходим на Спа в Унгария, отколкото в съседния на София Боровец :laugh:

Добре де, аз като седна да търся стая за 2+1 дете, ми излизат цени, каквито се намират в Booking и Airbnb за други места за настаняване.

От редовната цена на хотела отстъпката е голяма, но разликата май е за стаи за 1-2 души.

Връзка към мнение
преди 1 час, Zaro каза:

От редовната цена на хотела отстъпката е голяма, но разликата май е за стаи за 1-2 души.

И това не е... Както много пъти вече съм писал, явно аз съм най-големия кутсузлия (явно ставаме двама с теб), защото колкото и пъти да опитвам да ползвам тази платформа с примамливо звучащи кодове за намаление, толкова пъти удрям на камък. Сигурно съм много претенциозен по отношение на локация на хотела и качество на предлаганите услуги, но така и не намирам нищо заслужаващо вниманието ми вече втора година...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 33 минути , Duke каза:

И това не е... Както много пъти вече съм писал, явно аз съм най-големия кутсузлия (явно ставаме двама с теб), защото колкото и пъти да опитвам да ползвам тази платформа с примамливо звучащи кодове за намаление, толкова пъти удрям на камък. Сигурно съм много претенциозен по отношение на локация на хотела и качество на предлаганите услуги, но така и не намирам нищо заслужаващо вниманието ми вече втора година...

Явно не търсиш достатъчно, нямам друго обяснение. Много хора намират оферти и схемата е силна. Факт е, че за последните 2 години ММТ сигурно ми спестиха 5-цифрена сума от хотели по целия свят.

 

Нямам идея какви са твоите предпочитания за настаняване, но примерно този апартамент дето букнах има оценка 8.2 в booking.com от 1600 ревюта, изглежда страхотно по всички параграфи, в топ центъра на Будапеща е (на 100 метра от метро) и нормалната му цена за 2 нощувки е 115 евро и то с включена 10% genius отстъпка... А през MMT го взех за 28 евро тотал, като търсенето отне не повече от 5 минути. Честно казано не знам какво мога да искам повече, освен може би безплатно спане :) 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 46 минути , Duke каза:

И това не е... Както много пъти вече съм писал, явно аз съм най-големия кутсузлия (явно ставаме двама с теб), защото колкото и пъти да опитвам да ползвам тази платформа с примамливо звучащи кодове за намаление, толкова пъти удрям на камък. Сигурно съм много претенциозен по отношение на локация на хотела и качество на предлаганите услуги, но така и не намирам нищо заслужаващо вниманието ми вече втора година...

Честно казано рядко става с първата проверка , но в повечето случаи има идеален резултат. Аз също тези два дни със 70% кодове не успях да нагодя нищо за Сицилия например, но пък погледнах за някой други местенца и имаше блестящи резултати. Късмет и постоянство !!!!

преди 2 часа, Zaro каза:

Добре де, аз като седна да търся стая за 2+1 дете, ми излизат цени, каквито се намират в Booking и Airbnb за други места за настаняване.

От редовната цена на хотела отстъпката е голяма, но разликата май е за стаи за 1-2 души.

Коя е дестинацията ?

Връзка към мнение
преди 2 минути , Щастливеца каза:

Честно казано рядко става с първата проверка , но в повечето случаи има идеален резултат. Аз също тези два дни със 70% кодове не успях да нагодя нищо за Сицилия например, но пък погледнах за някой други местенца и имаше блестящи резултати. Късмет и постоянство !!!!

Коя е дестинацията ?

Будапеща, Прага, Виена, нон-стоп през последните 2 седмици.

Връзка към мнение

Преди няколко часа резервирах 2 нощувки за юни в Банско  за трима. Цената е  общо 71,94 лв. за двуспален апартамент. Цената в букинг е 196лв.

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мдам и аз не се оправям с този сайт. Би било супер, ако някои сподели как точно търси и си намира офертите? Примерно какви филтри вкарва, по цена ли сортира, по рейтинг ли и т.н. При мен какво се получава много често - излизат някакви ниски цени. И като тръгна да буквам ми изписва sold out. Изобщо не разбирам защо ги показва в началото след като са sold out. Цъкам ли цъкам и няма. Най-накрая пак стигам до нормалните цени.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

а мен ме обърква това, че често се появяват резултати, при които едно под друго с абсолютно еднакво описание са дадени едни и същи стаи, но с голяма разлика в цените - и при положение, че няма никакво ясно описание на самите стаи, по които да се ориентираш за разликата, ми действа много стопиращо

 

със сигурност има някакво разумно обяснение от типа - оферти от различни агенции, затова и цените са различни, ама ей така чисто вътрешно се чувствам сякаш с избора на /логично/ най-евтиния вариант съм се забила в някакво помещение, което е по-скоро супер economic като размер, местоположение и тн /примерно до тоалетни, асансьори, приземни етажи/, които по-скоро бих избягвала

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.