Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

1 hour ago, Ivan Ivanich said:

Благодаря Ви за бързите отговори!

Попълних си полетата съгласно вашите съвети, натиснах си бутончето и ново пет - Транзакцията ви не може да бъде обработена. Има проблем при свързването с банката. Та сега се чудя кое от трите неща е вярно: 

1. ТТМ не работи с Vizaelektron на SGEkspresbank

2. нещо не съм попълнил както трябва

3 или банкерчетата са препили по Гергьовден и сега не искат да ме обслужат, че ги цепи главата ;-)

Доколкото си спомням някъде попълвах и името на банката

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 3 часа, Kamen каза:

Благодаря много за White Rock, до 10 юли 28лв нощувка с закуска

И аз благодаря! Резервирани 30.06 и 1.07 двойка стая със закуска - 29 евро.

Връзка към мнение
14 minutes ago, И. М. said:

Доколкото си спомням някъде попълвах и името на банката

 

14 minutes ago, И. М. said:

Доколкото си спомням някъде попълвах и името на банката

Не се отказвай. Само първият път е по-сложно, след това данните се генерират автоматично. И аз за пръв път резервирах през ММТ и спестих около 300 евро за 8 нощувки спрямо букинг.

On 4/26/2017 at 2:19 PM, Щастливеца said:

 

Лошо. Изтече демек.

Връзка към мнение

За съжаление хотела се разпродаде, така че сега ще имам достатъчно време за анализ на ситуацията.

Лошото е, че без опит за реална резервация не се знае ще мине ли дадено плащане или ще ударим греда.

Все пак още веднъж благодаря на всички които се опитаха да помогнат. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 1 час, Ivan Ivanich каза:

За съжаление хотела се разпродаде, така че сега ще имам достатъчно време за анализ на ситуацията.

Лошото е, че без опит за реална резервация не се знае ще мине ли дадено плащане или ще ударим греда.

Все пак още веднъж благодаря на всички които се опитаха да помогнат. 

Понякога се появяват стаи на следващия ден, независимо, че е бил обявен за разпродаден.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Азалия е разпродаден ао Юни до Септември.

Но все още има дати   за май.Намаление има при резервиране на три нощувки.

Пр.дати 18-21май двойна стая е под 300лв при ултра онинклузив, минерален вътрешен и външен басейн,сауна,фитнес и какво ли още не.Това е 50лв на човек на ден. Цена в букинг 450лв.Ние платихме под35лв на човек но резервирах наистина в последния момент.Дълго време въобще не ми излизаше като свободен.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, Ivan Ivanich каза:

Благодаря Ви за бързите отговори!

Попълних си полетата съгласно вашите съвети, натиснах си бутончето и ново пет - Транзакцията ви не може да бъде обработена. Има проблем при свързването с банката. Та сега се чудя кое от трите неща е вярно: 

1. ТТМ не работи с Vizaelektron на SGEkspresbank

2. нещо не съм попълнил както трябва

3 или банкерчетата са препили по Гергьовден и сега не искат да ме обслужат, че ги цепи главата ;-)

Картата на мъжа ми от Експресбанк също не минава ...и той не се оплаква много.

Връзка към мнение

Ако знаете какво ми се случи преди малко... Както си гледах хотели през телефона /не през приложението/ и изведнъж един от хотелите стана на -100% с цена 1 рупия!!! Гледах, мигах, и след около минута натиснах book, обаче в следващия екран цената пак стана над 6000. Мерна ми се някъде текст от типа "test", което впоследствие въведох като купон за отстъпка, но ми пише "Expired". 
Някакви идеи за случилото се?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
1 minute ago, Dreamm said:

Ако знаете какво ми се случи преди малко... Както си гледах хотели през телефона /не през приложението/ и изведнъж един от хотелите стана на -100% с цена 1 рупия!!! Гледах, мигах, и след около минута натиснах book, обаче в следващия екран цената пак стана над 6000. Мерна ми се някъде текст от типа "test", което впоследствие въведох като купон за отстъпка, но ми пише "Expired". 
Някакви идеи за случилото се?

И аз го видях, обаче не съм пробвал да резервирам. Кода наистина беше Test и имаше нощувки по едно евро  .

При мен продължи около 30 минути. Може да е бил активен за по-дълго, аз за толкова го набарах .

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Току що букнах хотел във Венеция, който в букинг не беше свободен за тези дати, а за следващата седмица ми даваше цени от порядъка на 190 евро / ден, MMT го свали на 119 евро! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 6 минути , Звелина каза:

Проверете си портфейлите, по случай День победы имам подарък 1500 инр с валидност до 24-ти май.

И аз сега погледнах и имам 1500 INR.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ооохх, най-накрая и аз понамазах от това приложение. 2 нощувки в Порто на цена 20 евро и две в Севиля, пак за толкова, при цена в Букинг по 115 и 110. И имам 1500 рупи бонус, ама днес го няма чудният код GOEUROPE.  Имам да правя още 3 резервации. Вчера чудни оферти си бях намерила, ама си изчерпах лимита от 3 резервации за 24 часа :( А някой получавал ли е незплатна нощувка при 4 резервации или това пак е свързано с телефонния номер? И не можах да верифицирам акаунта на мъжа ми, при него не дава опция за верификация по мейл, само по телефон.

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Знам ,че ще кажете не е възможно.Трябва да имам индийски номер и пр. Преди около половин година получих бонус 1000 рупий и си ги използвах за един  хотел на Панглао .Не стига ,че цената беше много ниска и с купона и бонуса стана неприлично евтина.:) Даже я праснах  за 5 дни  накуп без да я дробя.Какво съм верифицирал  въвел и как в полето OTP, идея си нямам не помня. След многото опити,явно  е било успешно.

Сега имам, пак от реферал 1500 рупий  и немога да ги кльопна .:mad:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
4 minutes ago, palioto said:

Знам ,че ще кажете не е възможно.Трябва да имам индийски номер и пр. Преди около половин година получих бонус 1000 рупий и си ги използвах за един  хотел на Панглао .Не стига ,че цената беше много ниска и с купона и бонуса стана неприлично евтина.:) Даже я праснах  за 5 дни  накуп без да я дробя.Какво съм верифицирал  въвел и как в полето OTP, идея си нямам не помня. След многото опити,явно  е било успешно.

Сега имам, пак от реферал 1500 рупий  и немога да ги кльопна .:mad:

Пише, че може да ги ползваш за приспадане до 30% от резервцията т.е. според мен тя трябва да е поне 70 евро.

Не знам дали бонуса може да се ползва на части. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 35 минути , nino каза:

Пише, че може да ги ползваш за приспадане до 30% от резервцията т.е. според мен тя трябва да е поне 70 евро.

Не знам дали бонуса може да се ползва на части. 

Бонуса го използвах изцяло на 100% и с допълнителната опция, закуска за трети човек в двойна стая за детето. Пак ми излезна доста под 70 евро.

Освен да са ги въвели отскоро тези правила?

Според ме ключа за верификация е в OTP,а не какъв телефонен номер ще се въведе.

Редактирано от palioto
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.