Прескочи до съдържание

Помощ за програма за девет дни в Япония по време на сакура


lyusi

Препоръчани мнения

преди 1 минута , Alexander каза:

Странно е, че Хипердия не ти работи.

И за мен е странно, на стария телефон работеше без проблем, на този изобщо не се отваря. С Japan trains  също има някакъв бъг- в началото като го свалих работеше, сега като му задам търсене ме връща обратно в началния прозорец (все едно не съм задала начална и крайна гара).

Връзка към коментар
преди 10 минути , lyusi каза:

И за мен е странно, на стария телефон работеше без проблем, на този изобщо не се отваря. С Japan trains  също има някакъв бъг- в началото като го свалих работеше, сега като му задам търсене ме връща обратно в началния прозорец (все едно не съм задала начална и крайна гара).

Това прилича повече на проблем от настройките на телефона...виж дали не можеш да разцъкаш нещо. Иначе и googlemaps върши работа.

До скоро!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , lyusi каза:

И за мен е странно, на стария телефон работеше без проблем, на този изобщо не се отваря. С Japan trains  също има някакъв бъг- в началото като го свалих работеше, сега като му задам търсене ме връща обратно в началния прозорец (все едно не съм задала начална и крайна гара).

Пробвай да деинсталираш приложението и да инсталираш пак. Рестарт на телефона, нещо из настройките...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това с деинсталиране и инсталиране го правих многократно, но не съм се сетила да рестартирам телефона или да ровя по настройките. Ще пробвам, благодаря!

Връзка към коментар
Преди 1 час, lyusi каза:

Това с деинсталиране и инсталиране го правих многократно, но не съм се сетила да рестартирам телефона или да ровя по настройките. Ще пробвам, благодаря!

Не толкова деинсталиране на приложението, колкото изтриване на data и cache-а му.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@lyusi нима са кифли чужденките, които се обличат в наши народни носии? И аз искам да ме облекат в кимоно и да ми направят прическа! Нямам идея къде във малкото си време ще го разположа това, но много ми се иска.

Успех с приложенията!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря! Мaps.me  имам и ползвам редовно за пешеходни маршрути. С градския транспорт за съжаление не е на "ти". 

За Hyperdia имам и резервен вариант- ще я инсталирам на един таблет с по-стар андроид и предполагам че там ще тръгне.  Ще пробвам и другите предложени приложения, благодаря на всички за идеите. 

Връзка към коментар
На 2/12/2018 в 0:49, patilana каза:

@lyusi нима са кифли чужденките, които се обличат в наши народни носии? И аз искам да ме облекат в кимоно и да ми направят прическа! Нямам идея къде във малкото си време ще го разположа това, но много ми се иска.

Успех с приложенията!

Само да доуточним, защото да се облечеш с кимоно и прическа и да се облечеш и гримираш като гейша са две различни неща...

В Нара препоръчвам това място за наем и разходка с кимоно, цените им също са приемливи, имат и приличен сайт на английски. Но си предвидете време!

Редактирано от samuraika
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Такааа, куфарът е почти готов, отмятам утре работния ден и във вторник ранни зори ще помахам за довиждане от летището. Барнала съм се с цъфнали вишни по ноктите, дръж се Япония, идем.

Дано всичко бъде наред.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 5 минути , lyusi каза:

Такааа, куфарът е почти готов, отмятам утре работния ден и във вторник ранни зори ще помахам за довиждане от летището. Барнала съм се с цъфнали вишни по ноктите, дръж се Япония, идем.

Дано всичко бъде наред.

Ще очакваме репортажи, че сме по петите ви.:)

На добър път!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Няма проблем. Щеше ми се и по едно саке да обърнем заедно, но от темата на patilana виждам, че се разминаваме по дни в различните градове.

преди 15 минути , lesy каза:

Пожелавам ви незабравимо пътешествие из тази невероятна страна!

 

преди 14 минути , mililia каза:

Еее, браво!

Успешно пътуване ви пожелавам!

И много снимки и разкази за нас :)

Благодаря, момичета!

Връзка към коментар
преди 19 минути , Цвете каза:

Лек път и да е незабравимо!

Сестра ми пътува във вторник също :) 

Мерси! Значи може и да се засечем със сестра ти. Ние тръгваме със сутрешния полет на Раян за Рим, там ще се съберем с отрочето и в сряда продължаваме за Токио.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.