Прескочи до съдържание

От Париж, Лондон, Франкфурт до Канада, Мексико и Колумбия за 113-360 евро!


Препоръчани мнения

В момента, cvetence1328 каза:

Airngo, ок - пробвам друг.

Също може да пробваш да търсиш през различните версии на момондо. По-горе примерите са от momondo.be, ние търсихме в momondo.de, самата резервация мина през немския lastminute.

Връзка към коментар

Стигнах до плащане, вкарах си данните от картата даже и се отказах в последния момент. Париж - Ню Йорк, 397 евро за двама с престой в Монреал и Торонто. Просто размислих - само защото е евтино няма смисъл да ходя в градове, в които съм ходил много пъти (в Монреал съм живял даже). Като сложа хотелите в Ню Йорк, храна, музеи и атракции, ще надмина 2,000 евро за двама. С тези пари мога да направя поне две близки пътувания на места, където не съм ходил или да дам още толкова и да отида на сафари...

Човек трябва понякога да има воля да отказва на неустоими предложения :)  :)

Иначе офертите наистина са чудесни.

  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , FlyTraveler каза:

Стигнах до плащане, вкарах си данните от картата даже и се отказах в последния момент. Париж - Ню Йорк, 397 евро за двама с престой в Монреал и Торонто.

Това за какви дати го нагласи? 

 

 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Фичо каза:

Това за какви дати го нагласи? 

 

 

02-11 Май. Париж - Ню Йорк (Нюарк летището EWR).  Сезона е фантазия, най-добрият за Ню-Йорк, Монреал и Торонто (някои слагат Септември на кантар).

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Като гледам нещата приключиха вече... по "онези" сайтове си стоят кеширани старите цени, но на сайта на Air Canada вече са си оправили грешката.... след стандартното мотаене къде, как и колко хора ще сме, аз изпуснах момента...би било интересно хората с бърза реакция да споделят дали имат потвърждение или отказ на резервацията... да си вземем поуки другите за другия път :-)

Връзка към коментар

Май вече започнаха да запушват дупките  :(

Аз успях да се класим с едни билети до Ванкувър за 157$ , да видим дали ще оцелеят.  За всеки случай ги взех директно от сайта на Аir Canada. Дойде веднага потвърждение с PNR. 
Искаше ми се и едно Торонто, ама докато наглася подходящи дати и май отлетя ...

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , Фичо каза:

Май вече започнаха да запушват дупките 

Аз успях да се класим с едни билети до Ванкувър за 157$ , да видим дали ще оцелеят.  За всеки случай ги взех директно от сайта на Аir Canada.
Искаше ми се и едно Торонто, ама докато наглася подходящи дати и май отлетя ...

 

Кога си във Ванкувър? Ние сме 20-26 Май.

 

И аз исках Торонто, ама нещо не можахме да измислим дати и май верно оттече... Нищо, другия път :)

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Като по поръчка днес Air Canada са постнали новина в сайта си, че от 1 декември българи и румънци няма да имат нужда от виза при пътувания до Канада. Сега остава да ни позволят да я тестваме тая eTA като не ни отменят резервациите.  :D

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А, аз какво да кажа, сам пуснах новината, висях на компютъра и пак изпуснах Мадрид-Лима-Мадрид! Жалко, но нищо, доволен съм, че намерих вече един магеланец съмишленик за Южна Америка и сега ще дебнем оферти. И така съм бързал, че сега видях чак, че съм написал Фрнакфурт, вместо Франкфурт. :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Crazy Horse каза:

Много интересни оферти на Еър Кенада

Crazy , ако оцелеят билетите, имаш едно черпане от мен, каквото там пиеш :drinks:
Точно оня ден, в петък, бяхме на кръчма с едни приятели, които са си дошли тук, но иначе живеят във Ванкувър. И се помайтапих да ме чакат на гости след 1-ви януари, че нали падат визите. :biggrin:
Впрочем, след София, Ванкувър е градът, в който живеят най-много мои съученици от класа.  :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
В момента, Фичо каза:

Crazy , ако оцелеят билетите, имаш едно черпане от мен, каквото там пиеш ;) . 
Точно оня бяхме на кръчма с едни приятели, които са си дошли тук, но иначе живеят във Ванкувър. И се помайтапих да ме чакат на гости след 1-ви януари, че нали падат визите. :biggrin:
Впрочем, след София, Ванкувър е градът, в който живеят най-много мои съученици от класа.  :)

:rofl: Ще оцелят билетите, не се съмнявай. И ако ви остане време отскочете до Уислър. Можете и с ферибота да идете до Виктория на остров Ванкувър. Приятно градче със супер ботаническа градина.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Crazy Horse каза:

:rofl: Ще оцелят билетите, не се съмнявай. 

E, не е сигурно, да не дърпаме дявола за опашката. ;) 
Иначе ако всичко е ОК - може да осъществя и една друга мечта - полет на Джъмбо :) - специално избрах на отиване варианта през Франкфурт и от там полетът до Ванкувър е с B747-400 :dancing:
На връщане пък от Ванкувър до Монреал също е готино - полетът е с Дриймлайнер, но с такъв вече съм летял. :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
В момента, Crazy Horse каза:

Еее, гадняри! Имате ли официално съобщение за това?

Мейл още нямаме, но съобщението от сайта на AC е достатъчно красноречиво.

Предполагам, че скоро ще получим и мейл и опциите за рефънд.

Ех, беше твърде хубаво..., но здраве да е.

 

ac.PNG

Връзка към коментар
преди 7 минути , yordanov каза:

Мейл още нямаме, но съобщението от сайта на AC е достатъчно красноречиво.

ac.PNG

През кой сайт бяхте букнали? 

 

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.