Прескочи до съдържание

Магеланци... в медиите


akair

Препоръчани мнения

Много добро интервю, за съжаление - кратко. Не успяхте да обърнете достатъчно внимание и на снимките, които беше предоставил. Поздравления @Георги Матеев!!!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Поздравления за интервюто, @Георги Матеев ! Изгледах го с интерес.

Личи си, че човекът пред камерата не само много е видял и има какво да каже, но и умее да разказва увлекателно.

Списъка с посетени държави няма да коментирам. Респект, човече :):girlcrazy:!

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 @Георги Матеев  ,Браво за увлекателното интервю! С по-адекватни водещи и повече време щеше да е още по-интересно. :)

 

И благодаря, че споделяш своя опит и помощ с всички тук!

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Браво, Георги! Много сладкодумно редиш думите! Пожелавам ти преди всичко здраве и да изпитваш истинско удоволствие докато изпълняваш мечтата си!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Много интересно интервю, но няма как да е друго като интервюират един умен, начетен, много добър и много земен човек. @Георги Матеев, за мен е чест, че те познавам!

Редактирано от Костов
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Браво! ;)
А след 15-20 години, пак там, да разказваш за интересните места на Луната и Марс! ;)

  • Харесвам 4
  • Шок 1
Връзка към мнение

Браво, много готино интервю! Личи си, че си щастлив човек, а това е най-важното! 
А, този журналист беше голям цирк - Гиблалтар, Гибрартал. :) Добре, че Жоро не го накара да му каже Крал Карл и кралица Клара крали кларинети. :rofl:

  • Харесвам 5
  • Смея се 3
Връзка към мнение

 

@Георги Матеев , браво и от мен! :yahoo:
Но няма да съм аз, ако не се заям за нещо дребно ^_^ Антарктида е предимно пустиня. Не е  навсякъде да има пингвини :huh:

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение

Браво, Жоре! Силно впечатлена съм от интервюто!

20 години на върха в кариерата...това е истински успех. А за вдъхновението, което ми даваш като пътешественик, нямам думи!

Истински ти се радвам и ти желая безпроблемно достигане до заветната цел. Никакво съмнение нямам, че ще успееш в мечтата си :good: 

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

И аз придобих смелост да се похваля с телевизионната си изява. Интервюто е от Април :)

 

http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/dvama-prijateli-s-razkaz-za-prikljuchenijata-im-v-iran.html

 

  • Харесвам 19
  • Браво 8
Връзка към мнение
преди 2 минути , мая каза:

И аз придобих смелост да се похваля с телевизионната си изява. Интервюто е от Април :)

 

http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/dvama-prijateli-s-razkaz-za-prikljuchenijata-im-v-iran.html

 

Гледах те на живо тогава. Много ми хареса!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 8 часа, мая каза:

 Интервюто е от Април :)

Интереснсо е, май и аз го бях гледал предеването (или слушал, че в колата ги слушам телевизиите) тогава.  :smile3:
Питанка - това задължение за жените да носят забрадка (или както там се казва) стриктно ли е, защото ми се струва, че съм виждал снимки на ирански жени без такава забрадка? 
 

P.S. 
Коляното - скъсани връзки ли, или нещо капачката? ;) 
 

Връзка към мнение

@мая, да не би презентацията в клуба на пътешественика да беше твоя? Ако не се лъжа и посланика на Иран беше там. Ако е така, презентацията беше много готина. Частта с иранските сладки много ми допадна :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 22 минути , Фил каза:

Интереснсо е, май и аз го бях гледал предеването (или слушал, че в колата ги слушам телевизиите) тогава.  :smile3:
Питанка - това задължение за жените да носят забрадка (или както там се казва) стриктно ли е, защото ми се струва, че съм виждал снимки на ирански жени без такава забрадка? 
 

P.S. 
Коляното - скъсани връзки ли, или нещо капачката? ;) 
 

Всяка жена в Иран, когато е на публично място трябва да е със забрадка, без никакви изключения. Но когато си е вкъщи, може да наруши това.

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, мая каза:

И аз придобих смелост да се похваля с телевизионната си изява.

@мая, поздравления за пътуването и за телевизионната изява! :)

Ако има и други магеланци, не се скатавайте, похвалете се :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

@Георги Матеев поздравления за хубавото интервю :) Очите ти блестят като говориш за всики места които си посетил :) Ще ми е интересно да прочета  за пътуването ти до Севрна Корея(ако си писал в някоя тема примерно) А мислил ли си за момента в който осъществиш мечтата си ...

Връзка към мнение
преди 3 часа, Фил каза:


Питанка - това задължение за жените да носят забрадка (или както там се казва) стриктно ли е, защото ми се струва, че съм виждал снимки на ирански жени без такава забрадка? 
 

P.S. 
Коляното - скъсани връзки ли, или нещо капачката? ;) 
 

Косата на жената по закон трябва да е покрита. Но в Техеран си вързват косата на опашка и шала е закрепен на нея. Опитват се да заобиколят правилата :) 

А коляното - скъсани връзки бяха, да. Не много представително за пред камера, ама какво да се прави...

@t_petkovВ клуба изнасяхме презентация, но тази с посланника беше на едни приятели, те ходиха преди мен. Нашата се казваше без-б-иран ;)

Редактирано от мая
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 12 часа, Росина каза:

@Георги Матеев поздравления за хубавото интервю :) Очите ти блестят като говориш за всики места които си посетил :) Ще ми е интересно да прочета  за пътуването ти до Севрна Корея(ако си писал в някоя тема примерно) А мислил ли си за момента в който осъществиш мечтата си ...

Благодаря. Иначе дори да осъществя мечтата си и да успея да посетя всички официални държави - за щастие има още много непризнати територии, както и хиляди острови - та все ще има къде да пътувам :) За Северна Корея не съм писал, но ако ти е интересно виж клипчето от пътешествието ни там: 

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 14 часа, Емика каза:

Не е

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.