Прескочи до съдържание

Магеланци... в медиите


akair

Препоръчани мнения

преди 4 минути , AlexandraKo каза:

Много хубаво казано е всичко! Много интелигентно, много премерено!

Браво на @Здравко Ангел!

Беше ми удоволствие! Благодаря! 🙂 

 

@Георги, защо не смениш темата като Магеланци в пресата? И други ще има, сигурна съм! 🙂 

Връзка към коментар
32 minutes ago, Rainy said:

Беше ми удоволствие! Благодаря! 🙂 

 

@Георги, защо не смениш темата като Магеланци в пресата? И други ще има, сигурна съм! 🙂 

в пресата или в медиите...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
On ‎5‎/‎4‎/‎2018 at 2:12 AM, Георги Матеев said:

Този път ми отпуснаха цели 18 минути :)

 

Пропусналите живото предаване може да гледат записа на http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/neobichajnata-nova-godina-na-pateshestvenika-dj-balthazar-v-afganistan.html

О, не!!! Не мога да повярвам, че Георги Матеев е DJ Balthazar!!!! Преди да стане инцидентът в Индиго, ходих супер често от Пловдив до София уикендите на парти да те слушам. После почнаха да искат лични карта и не ме пускаха. Така се развълнувах! Обожавам работа ти!!!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Много хубаво казано е всичко! Много интелигентно, много премерено!

Браво на @Здравко Ангел!

И на мен много ми хареса!

Но тайно се надявах да се чуе нещо и за Северно сияние, много страдам за него...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Георги Матеев,много увлекателно и интересно разказваш!Чудесно интервю!                                                                                                                                  П.П.И аз като @Marusinka,сравнително скоро научих от друг съфорумник,с когото се срещнахме в Израел,че другото ти име е DJ Balthazar.:)

Редактирано от Georgie
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте,
мисля, че човекът от тази статия "Вилиан Стефанов: Води ме любопитството, желанието за откриване и разбиране на непознатото" е същият и от това пътуване, маркирано във форума, т.е. @vilian . 🙂

Редактирано от Граф Вронски
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Днес, в предаването "Преди обед" по bTV, гост в рубриката за пътешественици беше Валентин Илиев, познат на някои от нас като @Valle от форума (за съжаление вече спрял активното си участие тук).
В интересния му разказ може да чуем впечатленията от някои от последните му пътувания по света, и по-конкретно от това във Венецуела и най-високият водопад Анхел, както и много други любопитни факти и истории.
Приятно гледане, и слушане :smile:

 

Вальо в "Преди обед"

 

 

https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/pateshestvie-do-asfaltovo-ezero-i-naj-visokija-vodopad-v-sveta.html

  • Харесвам 18
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...
На 1.02.2019 г. в 17:03, wilks каза:

Днес, в предаването "Преди обед" по bTV, гост в рубриката за пътешественици беше Валентин Илиев, познат на някои от нас като @Valle от форума (за съжаление вече спрял активното си участие тук).
В интересния му разказ може да чуем впечатленията от някои от последните му пътувания по света, и по-конкретно от това във Венецуела и най-високият водопад Анхел, както и много други любопитни факти и истории.
Приятно гледане, и слушане :smile:

Вальо в "Преди обед"

 

https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/pateshestvie-do-asfaltovo-ezero-i-naj-visokija-vodopad-v-sveta.html

А пък още по-добре можете да се запознаете с впечатленията му за това и други пътувания ...  на раздумка по време на полет :grin: 

20190331_220040_V1.jpg.7ebcd0498f903c834849fe0abf1dbbc8.jpg

И май трябваше да предам поздрави на някого, като че ли на @bronco :grin:

 

  • Харесвам 17
Връзка към коментар
На 1.02.2019 г. в 15:03, wilks каза:

Днес, в предаването "Преди обед" по bTV, гост в рубриката за пътешественици беше Валентин Илиев, познат на някои от нас като @Valle от форума (за съжаление вече спрял активното си участие тук).
В интересния му разказ може да чуем впечатленията от някои от последните му пътувания по света, и по-конкретно от това във Венецуела и най-високият водопад Анхел, както и много други любопитни факти и истории.
Приятно гледане, и слушане :smile:

 

Вальо в "Преди обед"

 

 

https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/pateshestvie-do-asfaltovo-ezero-i-naj-visokija-vodopad-v-sveta.html

Сега виждам публикацията... Жалко, че не публикува повече Валентин. Какъв интересен маршрут... И предаване 🙂 

 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар
На 1.02.2019 г. в 17:03, wilks каза:

Днес, в предаването "Преди обед" по bTV, гост в рубриката за пътешественици беше Валентин Илиев, познат на някои от нас като @Valle от форума (за съжаление вече спрял активното си участие тук).
В интересния му разказ може да чуем впечатленията от някои от последните му пътувания по света, и по-конкретно от това във Венецуела и най-високият водопад Анхел, както и много други любопитни факти и истории.
Приятно гледане, и слушане :smile:

 

Вальо в "Преди обед"

 

 

https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/pateshestvie-do-asfaltovo-ezero-i-naj-visokija-vodopad-v-sveta.html

Вальо е голяма загуба за форума.
Респект пред него!

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
преди 6 минути , akair каза:

 

Някой в bTV май редовно прехвърля малгеланци.ком и започнаха да канят наред 🙂

И мен ме каниха в Преди обед. 😃Точно бях кацнала от Белиз и ми писаха от предаването. Тогава отказах, че бях ужасно уморена, но уговорката си остава. В петък имат рубрика за пътешественици и всяка седмица канят интересни хора. 

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар
Just now, Tedy said:

И мен ме каниха в Преди обед. 😃Точно бях кацнала от Белиз и ми писаха от предаването. Тогава отказах, че бях ужасно уморена, но уговорката си остава. В петък имат рубрика за пътешественици и всяка седмица канят интересни хора. 

Което само потвърждава теорията 🙂 С целия форум тук, имат гости за години напред... (ще чакаме всички твоето гостуване - ще е супер интересно!)

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , akair каза:

Което само потвърждава теорията 🙂 С целия форум тук, имат гости за години напред... (ще чакаме всички твоето гостуване - ще е супер интересно!)

При мен контакта стана чрез фейса, човекът ми следи постовете известно време, но може и Магеланци да наглеждат. Благодаря! Аз съм притеснителна, но темата ми допада, а и имам много да разкажа. 

  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към коментар

Не знам дали пише в Магеланци, но по душа със сигурност е Магеланец. Мой познат и съгражданин и жена му са гостували в “Преди Обед”, за да разкажат как се пътува с малко бебе. 

Той е обиколил всичките континенти и разказва за някои пътувания, включително за пътуването до Антарктида и за 10-месечната обиколка из Южна Америка. 

 

https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/ludost-li-e-da-pateshestvash-po-sveta-s-bebe.html

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Току-що по BTV даваха магеланците Меги и Ивайло. Преди време с голямо удоволствие четох пътеписа им за Малдивите. Поздрави !

 

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sabota-i-nedelia/dvama-balgari-obikaljat-sveta-i-pokazvat-narodnata-nosija.html

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 11
  • Браво 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.