Прескочи до съдържание

дневник Мексико, Куба, Испания или за "дългото пътуване, което започва с първата крачка"


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Приключвам мексиканските си  писания с благодарност към всички, които любознателно и добронамерено следиха темата.:)Бяхте ми страхотен стимул да снимам и да пиша!

 

Благодаря ви, този красив фонтан от Валядолид / или Баядолид/  е за вас!

 

P1280785.JPG.66c0d6a848f0ce3ec462681545fc5fb5.JPG

 

На Хавана ще посветя отделна темичка.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 23
  • Благодаря 4
Връзка към мнение

И аз ти благодаря, че ни отведе по един много завладяващ начин до такива красиви и цветни места и го направи по твоему уникално, което винаги е удоволствие за мен!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , obsession каза:

И аз ти благодаря, че ни отведе по един много завладяващ начин до такива красиви и цветни места и го направи по твоему уникално, което винаги е удоволствие за мен!

Много ти благодаря!

Радвам се, когато ви е интересно това, което пиша и показвам!:)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 30.10.2017 г. в 20:18, slujitel каза:

Дано не ставам досадна, но от както посетих Мексико, все повтарям, отидете в Теотихуакан, там е мястото. Жалко, че почти никой не се вслушва, всички ходите на Чичен Итца, Коба и т.н. Не, че Чичен Итца не трябва да се види де....

Аз съм на същото мнение. Даже май се впечатлих от Теотихуакан повече от нужното и после в Чичен Ица не бях особено запленен :lol:

П.П. Много хубави снимки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря за разказите и за перфектните снимки.:)

С тях ни разведе там,където и Вие сте били,все едно пътувах с Вас.:yahoo:Чакаме още да ни пишеш.....:dancing:

Връзка към мнение
преди 41 минути , liliya каза:

Поздравления !  

Много ти благодаря!

 

преди 25 минути , Иван Попов каза:

Благодаря за разказите и за перфектните снимки.:)

С тях ни разведе там,където и Вие сте били,все едно пътувах с Вас.:yahoo:Чакаме още да ни пишеш.....:dancing:

И аз ти благодаря!

Много си мил!

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.