Прескочи до съдържание

Siem Reap - Ho Chi Min - информация за цена


Препоръчани мнения

преди 1 минута , temporary каза:

След тура по реката, е вероятно да сте изморени, но като чета и програмата за предния ден - важи същото. Хващай ранния самолет и да ядете пролетни рулца и за мен! Сайгон е красив нощем - наслаждавайте му се.

Програмата си е изпитание за някой лежерен пътешественик... хахаха... но така е, като имаме броени дни, а и обичаме екшъна (но не прекаления екшън).

 

Благодаря ти! :)  ще мислим... 

Връзка към мнение
В момента, MARTiNSHO каза:

Защо не хванете нощен автобус, там автобусите не са като в Бразилия :D

Защото не ни върши работа. Обмисляла съм го и го коментирах в една стара тема :) Защото има един автобус до Пном Пен и още един автобус до Хо Ши Мин или нов полет - девет дена път с камили. Нямаме го това време, както и вярвам, че пътуването трябва да е балансирано откъм време/пари. Във Виетнам имаме един нощен влак и един нощен автобус - но те бяха подходящи. Тук не са...

преди 3 минути , temporary каза:

Ай къде ги вкара ти :))))

Ние бяхме с него, с цел оптимизиране на бюджета :)))

:biggrin:

Връзка към мнение

А проверихте ли каква цена ще ви дадат виетнамските авиолинии на мултидестинейшън? Аз Май месец взех Ханой - Хуе - ДаНанг - Сием Реп - Банкок на много добра цена. Полетът е скъп, но когато го купувате заедно с останалите вътрешни полети ще ви излезе по - евтино.

Редактирано от Spokovn
Връзка към мнение
В момента, Spokovn каза:

А проверихте ли каква цена ще ви дадат виетнамските авиолинии на мултидестинейшън? Аз май взех Ханой - Хуе - ДаНанг - Сием Реп - Банкок на много добра цена. Полетът е скъп, но когато го купувате заедно с останалите вътрешни полети ще ви излезе по - евтино.

Да! Проверявах много пъти във времето. Оказа се, че мулти сити беше странно скъп - когато проверявах, сега не съм. И не бих - да не се ядосвам, ако е по-евтин :biggrin:

 

За мен вътрешните билети, които купихме, са наистина евтини - на база проверяваното във времето, защото това пътуване го отложих с една година. Оказва се за добро - както винаги, защото сега си имам чудесна спътница! :) Имам предвид, че не ровя от вчера. Цени Хо Ши Мин - Да Нанг 40 долара и Да Нанг - Ханой 30 долара направо бяха непостижими, когато гледах. Сием Риеп - Хо Ши Мин и тогава беше скъп (сходна цена).

 

 

 

Връзка към мнение

Аз пак ще продължа ето с това - https://12go.asia/en/travel/siem-reap/ho-chi-minh?date=2017-10-13

 

Аз съм ползвал в Камбоджа автобусите и си бяха по-добри от наще :)

Връзка към мнение
В момента, MARTiNSHO каза:

Аз пак ще продължа ето с това - https://12go.asia/en/travel/siem-reap/ho-chi-minh?date=2017-10-13

 

Аз съм ползвал в Камбоджа автобусите и си бяха по-добри от наще :)

Вярвам тази информация ще е полезна някому - както и цялата тема :) 

 

На нас този вариант не ни беше удачен. Няма как да пътуваме два дни - никакъв шанс. Завиждам неблагородно на хората, които нямат дилеми. Лично на мен винаги ми се налага да правя компромис между време и цена. Понякога едното надделява, понякога другото. 

 

Иначе купихме билетите и съм доволна. Благодаря на всички отново - помогнахте за решението ни!

Връзка към мнение

Bui Vien е парти до сутринта. Точно за там да бързаш няма много смисъл. Наслади се максимално на Сием Рип, Хо Ши Мин няма да избяга. :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.