Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017


Mary

Препоръчани мнения

преди 10 минути , mradulova каза:

Бързам да се похваля - преди малко си взех подаръка и той е абсолютно прекрасен :)

@Dani Magelan благодаря ти от сърце!

Беше много стилно опакован и с красива поздравителна картичка. Дай боже да се сбъдне пожеланието ти :)

IMG_20171214_160606.jpg.c78552ea4bcb3eea2e69564da4d36586.jpg

 

Подаръците са прекрасен шал на слончета, чай сабах от Борнео, календар със снимки от Литва, шоколадови лакомства и NG пътеводител за Куба!

Честна магеланска - ще го използвам някой ден ;)

 

IMG_20171214_160953.jpg.38ca43c17cee6c499581ef65736491cb.jpg

Радвам се, че ти харесва! Исках да носи послание и да примамва за пътуване към различни прекрасни кътчета!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Yabandzhieva каза:

Радвам се, че подаръка ти е харесал :). А относно името нямам проблем да е цитирано. Весели празници и много усмивки :)

Честно, камък ми падна от сърцето.

Извинявам се за безразсъдното подчинение на емоцията,но така се изненадах, че съвсем първосигнално изтресох неща без разрешение.А защо се изненадах - надявам се да се е разбрало вече.

Със сигурност ще стъпя някой ден на ледения континент!

МНого, много благодаря и за веселото магнитче, което вече е редом до другите тазгодишни негови събратя!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

patilana, patilana - невероятна си! Топло и сладко - какво повече му трябва на човек! Благодаря ти! Весела Коледа!

 

PICT0003.JPG.fb0922c29f52e1628cddefb407ebd6f7.JPG

 

Пожелавам на всички много подаръци и усмивки

  • Харесвам 25
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Тополска каза:

patilana, patilana - невероятна си! Топло и сладко - какво повече му трябва на човек! Благодаря ти! Весела Коледа!

 

PICT0003.JPG.fb0922c29f52e1628cddefb407ebd6f7.JPG

 

Пожелавам на всички много подаръци и усмивки

Страхотен подарък!Животът е чудесен с книга и шоколад!

@Тополска,блазе ти :santaclaus:

Редактирано от jungfraujoch
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

@ТополскаКоледния дух се всели рано-рано в мен, синът ми и една мила и добра приятелка, и така сътворихме подаръка много преди да знам кой ще го получи.Доста тръпнахме в очакване кой ще бъде изненадан  и....Снежанка отреди това да си ти!Късмет и през следващите години и весели празници!

Благодарности и на Снежанка за неуморния труд!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Преди 1 час, Lyubina каза:

Да си кажа и аз, въпреки че снимките - утре: получих много полезен и вкусен подарък от @nikolaysto , за което сърдечно благодаря. :ok:

Надявам се да ти е харесал. Пожелавам ти да имаш шанса да използваш съвсем скоро всичките накрайници ;) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря на Achieva за прекрасния подарък. Не знам какво повече мога да кажа, развълнувана съм и не мога да намеря думите.

Направи щастлива не само мен, а цялото семейство.

Желая ти най-най топлата и светла Коледа! :) 

Весели празници на Mary-Снежанката и на всички Магеланци! 

 

20171214_223920-COLLAGE_jpg_a8390fca4fd009a0483de19dd3328c95-1.jpg

 

  • Харесвам 24
Връзка към коментар
преди 15 часа, wiliko каза:

И аз си имам подарък, благодаря от все сърце на @desislavnaза прекрасните подаръци и пожелания...особено това с посрещането на следващата Коледа на Whitehaven beach in Australia. 

DSC_6810-01.jpeg

DSC_6811-01.jpeg

DSC_6813-01.jpeg

Много се радвам, че са ти харесали подаръците @wiliko и искрено се надявам да се сбъднат всички пожелания.

Надявам се да се забавлявате с пъзела. Аз самата също си купих и редих вманиачено една седмица, но се преборих, и дори го залепих и сложих в рамка.:yahoo:Беше трудно, но увлекателно. Моят беше от 1000 части, а този е още по-сложен и дано да ви е интересно с него. :)

Редактирано от desislavna
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Петък сам по себе си е нещо чудесно, но когато започне с подарък се превръща в истински празник! Благодаря ти, мила Люба за топлината, която ми изпрати. Шалът е точно в моята гама, а днес подхожда изключително на жълтата ми блуза :) Желая весели и топли празници на теб и всичките ти близки и сбъдване на всичките мечти!25467700_10210029966256978_1431647976_o.jpg.6e0a2fafd7c761f736faf1bb3c072145.jpg

25435182_10210029965496959_797017389_o.jpg

  • Харесвам 30
Връзка към коментар

Как да не подскочиш от радост, когато в момент в който си включил на хронометър получиш подарък само за наслада. Така..вече съм изключила хронометъра. .докопах се до компютър, отварям си сладкото от Рози, сипвам си билковото чайче и чакам Коледа,  когато ще кажа Наздраве на всички приятели с това великолепно вино. Наздраве,@liliya ! Господ да те поживи! Идея нямаш каква топлина внесе в душата ми.Да са ти светли празниците! Благодаря ти от все сърце !!!! :airkiss:

20171214_210519.jpg

Редактирано от Angelika
  • Харесвам 26
Връзка към коментар

еloena , щастлива съм ,че харесваш подаръка си .Това жълто ме грабна много и реших ,че и при теб ще се получи същото (знаела си как да се облечеш     днес ;) ) . Много ми се искаше шалът да ти достави радост ,  колкото на мен с покупката му ( много се чудих дали да не си го оставя за мен :lol: ,  ама ....беше за друг  :)  ) , а и да си подсладиш душата с бонбоните.

Благодаря на Снежанка ,за страхотният труд , който полага за да можем всички ние да усетим Коледният дух. На всички магеланци много здраве , много любов и безкрайни пътешествия.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Урааааа  :yahoo: и аз в този топъл петъчен ден имам SMS . Нямам търпение да отида довечера до Еконта. Ох  дано да е в торбичка ,че реших ако е опаковано ще бъда от "нечовеците" и ще го сложа под елхата до Коледа ( незнам как ще издържа :)  )

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 54 минути , Angelika каза:

Как да не подскочиш от радост, когато в момент в който си включил на хронометър получиш подарък само за наслада. Така..вече съм изключила хронометъра. .докопах се до компютър, отварям си сладкото от Рози, сипвам си билковото чайче и чакам Коледа,  когато ще кажа Наздраве на всички приятели с това великолепно вино. Наздраве,@liliya ! Господ да те поживи! Идея нямаш каква топлина внесе в душата ми.Да са ти светли празниците! Благодаря ти от все сърце !!!! :airkiss:

20171214_210519.jpg

Изключително съм щастлива от думите ти! Благодаря и аз! Радвам се , че  съм донесла радост и наслада:) Желая ти от сърце светли празници с любимите ти хора ! Наздраве!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

:yahoo: Не мога да се стърпя и да не се похваля. Не един, а цели два SMS-а имам от Еконт. Ще получа два вълнуващи подаръка, които душата ми с трепет очаква да разтвори. За съжаление ще ги взема едва утре сутринта, но в замяна удоволствието ще е по-голямо и допълнително подкрепено с изпращането на моя подарък, който да зарадва друга сродна, магеланска душа :).

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тази година мадридския Дядо Коледа прати подарък във Франция на 5 декември, но с тези празници тук ден през ден (6 и 8 декември) ми казаха, че магеланският ми подарък ще пристигне във Франция на 15 декември, ориентировъчно. Днес е 15 декември, да видим дали една магеланка ще се похвали с подарък или ще се наложи да чака още.:search:

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Имам си подарък!Прекрасен!!!Вдъхновяващ...и то за повече от 365 дни.:)

@Roberto Baggio ,сърдечно благодаря!Да ти се върнат многократно милите пожелания!

Малката Магеланка вече се зае да отбелязва местата,които сме посетили.:lol:

Благодаря и на @Mary  за организацията и на всички Вас Магеланци за позитивизма,споделянето и вдъхновението!

Вълшебна Коледа и прекрасна нова година на всички!

20171215_182240.jpg

20171215_182649.jpg

  • Харесвам 27
Връзка към коментар

Официално да докладвам:

Подаръчето бързо пратих аз,

надявам се да го закара елф завчас.
Дамата зашеметена дар ще оцени
и усмивка топла нейното лице ще озари :)

:santa:

  • Харесвам 10
  • Браво 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Урааа, късметлийка  съм :dancing: . Подаръкът е в торбичка и с моето малко  джудженце у дома го разопаковахме. Завиждайтеее ми имам вкусни бонбони , чудесен Panettone ( много го обичам ) и книга за земя , в която не съм била. Сърдечни благодарности мила elateq! Донесе много радост у дома! Джуджето в къщи ще повярва , че има Дядо Коледа :) ( май вече се съмнява). Мила Mary благодаря и на теб още веднъж за добрата организация( съжалявам , че досега не съм се включвала в тази инициатива- просто незнаех ). На всички магеланци много здраве и прекрасни празници! А сега снимков материал .

IMG_1513359728730.jpg

Редактирано от Mary
Корекция ник
  • Харесвам 27
Връзка към коментар
преди 24 минути , ljuba каза:

Урааа, късметлийка  съм :dancing: . Подаръкът е в торбичка и с моето малко  джудженце у дома го разопаковахме. Завиждайтеее ми имам вкусни бонбони , чудесен Panettone ( много го обичам ) и книга за земя , в която не съм била. Сърдечни благодарности мила elateq! Донесе много радост у дома! Джуджето в къщи ще повярва , че има Дядо Коледа :) ( май вече се съмнява). Мила Mary благодаря и на теб още веднъж за добрата организация( съжалявам , че досега не съм се включвала в тази инициатива- просто незнаех ). На всички магеланци много здраве и прекрасни празници! А сега снимков материал .

IMG_1513359728730.jpg

Поздравления за @elateq,подаръкът е прекрасен!

@ljuba,нека следващата ти дестинация е Монголия!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.