Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017


Mary

Препоръчани мнения

преди 1 минута , woman_in_white каза:

Mary може ли все още да се запише в размяната на подаръци една много закъсняла магеланка?... :)

Още събирам адреси, затова те включвам!

Сега ще ти пусна писмо. :) 

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 24 минути , Георги каза:

Е, добутахме до 100 :)

Един по-малко от миналата година, но може да се включи още някой докато събирам адреси. :) 

 

Вече нямам търпение да разджуркам номерцата, но още 40% от хората трябва да изпратят адресите за доставка.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Моля, всички заявили желание за участие, да си погледнат съобщенията и да отговорят! 

                                                                     06f8d2adba033c50237d626315330eac.gif

Връзка към мнение
преди 12 часа, Mary каза:

Моля, всички заявили желание за участие, да си погледнат съобщенията и да отговорят! 

                                                                     06f8d2adba033c50237d626315330eac.gif

Все още очаквам отговор от 22 човека. :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Много е вероятно да не сте забелязали писмата от мен, затова тук ще спомена хората, от които все още очаквам отговор. :) 

 

 @Rositsa88@cumalissa, @dikrasteva, @Angelika, @Light(данни за допълване), @ttelena и  @bonetty.

 

Моля всички, които изредих да си погледнат съобщенията.

Ако случайно някой вече ми е отговорил, но аз не съм го отразила, много моля да бъда извинена. Просто е доста трудно да ровя в 100 писма.

Редактирано от Mary
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ако @Light не ти отговори до утре, ще го подсетя като се видим

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Давам още ден възможност на следните хора, заявили желание за участие в Коледната размяна на подаръци, да ми предоставят данни.

 

До 29-ти ноември включително изчаквам и после за огромно мое съжаление, ще се наложи да пропуснат участието.

Тази размяна на подаръци е колкото забавна, толкова и отговорна - всеки би трябвало да предвиди необходимостта от редовно отваряне на форума и поглеждане поне на тази тема, когато е заявил желание за участие.

 

Та очаквам отговори от:

@Rositsa88, @ttelena, @bonetty.

Редактирано от Mary
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Днес изтича последният срок, който имат @Rositsa88, @ttelena и @bonetty да отговорят на съобщението ми!

 

 

И нещо важно за всички останали, което ще напиша и в съобщенията, които ще получите с името на човека, на когото ще подарявате:

 

Моля всеки, който има пътувания през декември, особено в дните преди Коледа, да ме информира.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 2 минути , Agi каза:

Ааах,изпуснах ли срока за записване?Ако имам все още шанс,моля да ме включите и мен...:xmascouple:

Срокът отдавна мина, но понеже съм ларж, включвам те! :lol:

Сега ще ти пусна писмо. Имай предвид, че веднага трябва да ми отговориш на него!

Връзка към мнение

Започнах изпращането на имената!

Имайте търпение, че работата не става толкова бързо.

Когато приключа ще пиша отново тук и ще се опитам да дам някакви общи насоки.

  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към мнение

 

                                                                                                                        115b180266e0eec689d3cb9c52127278.gif

След близо четиричасово тракане по клавиатурата, се надявам, че всички сте получили писма от мен с името на този, на когото трябва да подарите подарък!

Още повече се надявам да не съм оплела нещо - някъде ... и този страх ще ме държи до последно, когато видя и последния подарък получен... :( 

 

Сега искам да дам няколко насоки.

 

Моля, не чакайте последния момент за да изпратите подаръка!

Даже си мисля, да предложа една дата, която да бъде определяща - до 18-ти декември да е изпратен подаръка!!! Това не се отнася за живеещите в чужбина - те трябва да изпращат доста по-рано.

Предполагам всеки си има някакви планове за празниците и няма да му бъде приятно да търчи по куриери, да чака на огромните опашки точно по Коледа, затова давам тази дата.

Силно се надявам, че ще подходите сериозно и няма да оставите изпълнението за последния момент!

Тези, които са обявили своите пътувания в този период, съм ги отразила в писмата.

 

 

Другото, което искам да напомня - моля, при получаването на подаръка - уведомете ме в съобщението или тук, а най-добре - снимайте го и ни го покажете тук в темата!

Освен за този, който с грижа, внимание и огромно желание го е подготвил, той ще бъде радост и за всички останали, които обичат коледния дух!

 

И последно(засега)  :) 

 

Нека подаръците да бъдат такива, каквито и самите вие бихте искали да получите. Отворете сърцата си и направете един магеланец щастлив!

 

                                                                                                                       a761c0b893e31c4e9e421a9fbd184970.gif

 

Редактирано от Mary
  • Харесвам 18
  • Благодаря 5
  • Браво 8
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Иначе това е наистина много работа и време.:)Перфектна организация.

@MaryБлагодаря за което.:dancing:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Вече очаквам първите получили подаръци да се похвалят! :) 

Миналата година аз първа получих, а да видим тази година кой ще е с най-бързия подарък!

Връзка към мнение
преди 8 минути , Mary каза:

Вече очаквам първите получили подаръци да се похвалят! :) 

Миналата година аз първа получих, а да видим тази година кой ще е с най-бързия подарък!

Всички са притаили дъх и чакат календарите... :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.