Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017


Mary

Препоръчани мнения

преди 5 минути , jungfraujoch каза:

нека следващата ти дестинация е Монголия!

Хм ... ако може и аз да намина натам! :lol: 

@ljuba, като тръгнеш за Монголия казвай. ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 13.12.2017 г. в 8:58, elenitta каза:

@Kraska, надявам се поне едно от нещата да ти е по вкуса, ако не книгата, то поне сладкишите :):):) Съжалявам, че не успях да отделя повече време за опаковането, свеждам засрамено глава и си вземам бележка за догодина!

Весели празници на всички и не спирайте да вярвате в чудеса!

Всичко ми е по вкуса :ok:. Като си видях подаръка и веднага си представих как съм си запалила ароматната свещ, похапвам вкусотии и си чета хубава книга - пълен релакс, на който ще се отдам в някой от празничните дни. Вече нямам търпение.:)     Я смело вдигни глава - много си ми е хубава опаковката.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Благодря на antony2001 за моят първи коледен подарък. Отдавна се каня да си купя шише за вода, е вече си имам :). Благодаря за раничката и за много стилната престилка за готвене на Шеф Андре Токев. А сладките изкушения ще ги хапна още тази сутрин с кафето си. 

Благодаря на Mary, на най-прекрасната снежанка.

IMG_20171216_071353.jpg

Редактирано от Yabandzhieva
  • Харесвам 17
Връзка към коментар
преди 47 минути , Yabandzhieva каза:

 

... и за много стилната престилка за готвене на Шеф Андре Токев.

 

Разбрах, че била и с автограф даже! 

Завидях! :) 

преди 9 часа, elenitta каза:

Да докладвам: имам смс, нямам търпение, ще се пръсна до понеделник! Рапорт даден! ;)

Еконт работят и в събота. :) 

преди 6 часа, eloena каза:

Ако обичате, не ме забравяйте!

Ех, че група се заформя! :wub:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 16 часа, mamaivy каза:

Малката Магеланка вече се зае да отбелязва местата,които сме посетили.:lol:

mamaivy  много се радвам, че подаръкът ви е харесал. С пожелание да посетите всички места, отбелязани в него. Весели празници от мен!

 

P.S. Току що получих sms, за съжаление няма да успея да отида до 13:00ч. да го взема, така че и аз ще чакам до понеделник. Очаквайте включване :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 18 часа, Crazy Horse каза:

Тази година мадридския Дядо Коледа прати подарък във Франция на 5 декември, но с тези празници тук ден през ден (6 и 8 декември) ми казаха, че магеланският ми подарък ще пристигне във Франция на 15 декември, ориентировъчно. Днес е 15 декември, да видим дали една магеланка ще се похвали с подарък или ще се наложи да чака още.:search:

Испанските празници по 6-8 декември ни объркаха малко сроковете по един проект на работа :lol:

Но пък не бяха забавили дядо Коледа, понеже получих съобщение за пратката в сряда, но едва вчера успях да съчетая работното си време с това на пощенския ни клон :)

Хиляди благодарности на @Crazy Horse и фамилия за чудесния подарък! Точно като за мен! Ще мога да се впусна в изследване на испанската кухня, с турон за компания :)

 

 

20171215_123956.jpg

  • Харесвам 19
  • Браво 1
Връзка към коментар

Днес е един прекрасен за мен, съботен ден :) Получих два невероятни подаръка и успях да изпратя моя.

Специални благодарности на @yordankavo за великолепната книга, която предизвика моята сърдечна усмивка, за нежното ангелче и прелестна картичка в любимия ми син цвят с мили пожелания! 

Благодаря и на @Георги за красивите календари и чудесни етикетчета.

Благодаря и на неуморната ни Снежанка - вдъхновяващата @Mary !

И накрая завършвам с един афоризъм, който попадна пред погледа ми при разтварянето на книгата: "Твърде много от нещо е лошо нещо, но твърде много добро уиски трудно може да бъде достатъчно". Наздраве на всички магеланци с пожелания за Весела Коледа и Щастлива Нова Година! А аз спокойна и удовлетворена, потеглям към морето за фирмено парти.

20171216_115220.jpg

20171216_114911.jpg

  • Харесвам 24
Връзка към коментар
преди 4 часа, Сосче! каза:

Получих есемес, отидох ,взех и хоп-объркана пратка-тук озъбен емотикон.Ще докладвам като уредя въпроса!

Дано им няма нищо на подаръците,че хем да хубави,хем са и много:).Направих им застраховка и си пазя бележката,ако нещо  има ще си плащат....^_^

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Предадох моя подърък на живо , след предварителна уговорка !

Получих вчера и моя : Страхотна главоблъсканица падна с приятели , за съжаление едната част от подърка беше МНОООГО вкусна и бързо свърши .... 

Поздрави и весели празници 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

 

И аз, и аз, и аз :)

Получих пакет - най-големия и най-красив (наистина и от Еконт потвърдиха)

IMG_5833.jpg

 

Благодаря за подаръците, старанието и пожеланията на @zvezda9001.

Сега като в тийзър мога разопаковайки да показвам по-малко :)

 

Ето спойлерче :

 

Спойлер

 

IMG_5834.jpg

 

  • Харесвам 23
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Благодарности на @Angelika за интересния подарък :). Виното е много хубаво и си подхожда с красивия шал. Пожелавам ти весело изкарване на празниците и много интересна и изпълнена с нови места 2018г. :xmascouple:  Благодаря също и на @Mary за чудесната организация.

 

IMG_20171216_114522.jpg.08b4148d5d2fe84725956e97d06c2d00.jpg

Редактирано от elateq
  • Харесвам 23
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Роца каза:

Испанските празници по 6-8 декември ни объркаха малко сроковете по един проект на работа :lol:

Но пък не бяха забавили дядо Коледа, понеже получих съобщение за пратката в сряда, но едва вчера успях да съчетая работното си време с това на пощенския ни клон :)

Хиляди благодарности на @Crazy Horse и фамилия за чудесния подарък! Точно като за мен! Ще мога да се впусна в изследване на испанската кухня, с турон за компания :)

 

 

20171215_123956.jpg

Много се радвам, че ти е харесал подаръкът ни! Аз проучих, че си падаш по кулинарията и затова реших да ти намеря испанска кухня на френски език. Беше истинско удоволствие да ти избера подаръка! А, жена ми се включи с избора на туроните. Изобщо travail d'équipe стана нашето. Само нещо с опаковането не се справих добре. :biggrin:

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Благодаря на @lyusi за страхотния подарък. Сега остава по-трудното и интересно занимание да обиколя света и да изтрия всички държави от картата.

Пожелавам ти весели празници и много сбъднати мечти през новата година 2018

@peterpup

IMG_0862.JPG

  • Харесвам 30
Връзка към коментар

Да се похваля, че на Коледната магеланска сбирка получих своя подарък от магеланец @Light. Подаръкът е чудесен, а изпращачът му е блетящ в избора си! :yahoo:

Грижливо донесен до дъждовна София, опакован красиво и съдържащ любимо шоколадово лакомство!

IMG_3270.JPG.a4e63248b6d6f29a45b9466fee09fe25.JPG

 

...И изключително полезен и удачен ваучер, който ще влезе в употреба още този месец. На гърба му има още пожелания, но тях си го оставям в тайна :girlwacko:

IMG_3271.JPG.60642448da0ad18dad0431403de0b484.JPG

 

А това е още едно пожелание - камък от Исландия, където все още не съм била, а много искам! 

IMG_3275.JPG.da70cd867e52cc73a68e446c3fabdf22.JPG

 

Благодаря и тук за подаръците, и желая много здраве, късмет и пътешествия на теб и чудесното ти семейство, @Light!

Редактирано от desislavna
  • Харесвам 33
  • Браво 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.