Прескочи до съдържание

Нощувки Амстердам 6-9 април


Радослав

Препоръчани мнения

Някой има ли коментари от Ibis hotel Amsterdam airport? Дали е добре като локация и най-вече шума дали е поносим,че едисвено там намирам сега изгодни ношувки?

Връзка към мнение
преди 23 минути , Ivko каза:

Някой има ли коментари от Ibis hotel Amsterdam airport?

За локация - локацията се вижда на картата. За шума нищо не мога да кажа.  Доколкото си спомням при беглия преглед на ревютата в букинг - май не се споменаваше за такъв проблем. 
Аз го оглеждах евентуално за първата  нощувка , че нали полетът на Трансавия каца късно и някои от Аirbnb хостовете отказаха среднощен чекин в 1-1:30. И писах до хотела едно писмо с въпрос как точно сотят нещата с трансфера от летището, защото макар и относително близо до аеропорта, пешеходният достъп до хотела вероятно не е много удобен, заради сложните пътни възли. Пък и през нощта ...
Ето какво ми отговори Кимбърли от Ibis hotel Amsterdam airport:

Dear,

 We have a free shuttle bus from the airport to the hotel.

You can find the bus outside of the airport on the right side.

The bus stop called A9 and the bus leaves about every 20 minutes.

The first bus starts at 4.46AM from the hotel.

The last bus leaves at 1.15AM from the airport, this is the last bus to the hotel.

 

We hope you have all the information you need and we’re looking forward to your stay.

 

 Kind regards,

Kimberley

Иначе аз, в крайна сметка, успях да намеря настаняване от Airbnb, където няма проблем с късното настаняване и варианта с този Ibis отпадна. 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Фил каза:

За локация - локацията се вижда на картата. За шума нищо не мога да кажа.  Доколкото си спомням при беглия преглед на ревютата в букинг - май не се споменаваше за такъв проблем. 

Да гледам и аз от хотела до ЖП гарата малко трудно се стига пеша иначе има автобусни спирки до/срещу хотела,но да с това късно кацане или трябва да се рискува полета да не закъснее и да хванеш транспорта или да спиш на летище :angry:

Връзка към мнение

И не знам колко хора сте, но иначе освен това, което аз резервирах, други предложения от Airbnb, които бях набелязал за прилични като съотношение цена/локация/ревюта, бяха например това и това  

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Ами става въпрос за двама за три ношувки 29.06-02.07 баш в пиков сезон явно,а за тези дати в аербнб няма нищо поне не в амстердам

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

 

В момента, Ivko каза:

Ами става въпрос за двама за три ношувки 29.06-02.07 

Ахаааа, аз помислих, че и ти си от групата 6-9 април. 

Връзка към мнение
преди 9 минути , Ivko каза:

Ами става въпрос за двама за три ношувки 29.06-02.07 баш в пиков сезон явно,а за тези дати в аербнб няма нищо поне не в амстердам

 

не се ослушвай, ами буквай каквото има сега, защото точно тогава там, съвсем баш до Амстердам, е един от най-големите техно-фестивали в Европа - Awakenings - винаги последния уикенд на юни, и горе-долу очакват около 80 000 човека да се изсипят; няколко години подред съм ходила точно за него и знам какво чудо е с цените и местата за спане по това време

  • Шок 1
Връзка към мнение

Аз се сещам и за друг първата събота на юли винаги се прави Sensation

Ами освен буквам и първата нощувка в този хотел и ако хвана транспорта хвана ако не такси или чакам до първия шатъл.А имате ли идея такси дали ще ме метне от летището до този хотел?

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 9 часа, Ivko каза:

Аз се сещам и за друг първата събота на юли винаги се прави Sensation

Ами освен буквам и първата нощувка в този хотел и ако хвана транспорта хвана ако не такси или чакам до първия шатъл.А имате ли идея такси дали ще ме метне от летището до този хотел?

Не би трябвало да има проблем, такситата са с фиксирана първонална тарифа включваща няколко километра. До колкото знам им е забранено да отказват курсове, има и къде да се оплачеш. 

Връзка към мнение
преди 10 часа, Ivko каза:

Ами освен буквам и първата нощувка в този хотел и ако хвана транспорта хвана ако не такси или чакам до първия шатъл.

Ivkoосвен ако няма някакво закъснение на полета на Трансавия - все си мисля, че от кацането по разписание в 00:10 все ще можеш да се класираш за последния шатъл на хотела в 1:15

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, аз пътувам със семейството си на 15.04. и ще летя до Айндховен. Според вас къде е по- добре да отседнем в Айндховен или в Амстердам, полетите като време ми позволяват и в Амстердам да останем, и съответно предвид че сме с две деца едното на 3 , другото на 7 , в апартамент или хотел? Може ли да препоръчате някакви ?

Благодаря!

Връзка към мнение
Щастливеца
Преди 1 час, razkolnikov каза:

Здравейте, аз пътувам със семейството си на 15.04. и ще летя до Айндховен. Според вас къде е по- добре да отседнем в Айндховен или в Амстердам, полетите като време ми позволяват и в Амстердам да останем, и съответно предвид че сме с две деца едното на 3 , другото на 7 , в апартамент или хотел? Може ли да препоръчате някакви ?

Благодаря!

Престой ли имате ?

Не разбирам въпроса. Ако е за отсядане разбира се, че по-добре е Айндховен, но ако целта е посещение в Амстердам е далеч по-интересно. 

Редактирано от Щастливеца
Връзка към мнение

Щом искате да се разхождате няма никаква причина да спите в Айндховен, само влака от там до Амстердам и Ротердам за цялото семейство ще струва поне колкото половината хотел (зависи и от хотела :)).  Да не говорим и че отнема време също. 

 

За семейство най-ефективно ще е да си харесате някое апартаментче, но имайте предвид, че не са евтини, защото са лимитирани броя нощувки, които могат да отдават годишно. Алтернативата е някоя хотелска стая, в която позволяват да се добавят примерно още 2 легла. 

 

Прегледай темата отначало, общите съвети сме ги изговорили. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.