Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

2 minutes ago, muchachote said:

Може да е най- голямата, но аз имах предвид дали някой е пътувал с нея тук В БЪЛГАРИЯ! Дали оперира В БЪЛГАРИЯ!

Оперира. Даже като заоперира билетите София- Букурещ бяха по 1€. Има автобус до Виена за 60лв. ... и т.н.

Връзка към коментар
преди 3 минути , muchachote каза:

Може да е най- голямата, но аз имах предвид дали някой е пътувал с нея тук В БЪЛГАРИЯ! Дали оперира В БЪЛГАРИЯ!

Може да прегледаш темата, там ще намериш отговор на всички въпроси относно Flixbus

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 минути , muchachote каза:

Може да е най- голямата, но аз имах предвид дали някой е пътувал с нея тук В БЪЛГАРИЯ! Дали оперира В БЪЛГАРИЯ!

Тук е картата на маршрутите.

Връзка към коментар
На 4.02.2019 г. в 21:54, aleksandrina каза:

Когато е % няма смисъл поотделно, дори напротив- купуваш само един ваучер 20%. Когато са *3€ например, тогава билет по билет.

Вкарваш само 1 ваучер за 20% обща отстъпка за всички билети и готово. Когато се купува билет по билет- вкарваш код на ваучер, плащаш, после следващия- пак вкарваш код, пак плащаш и т.н. Но това е само за тези, които са за сума, не за %. 

Вчера един приятел пътува Брюксел-Къолн до Регенсбург..обаче на Къолн се обърква и се качва за Франкфурт и  стига там. Никой нищо не му е казал, че е  объркал и проверил както трябва билета 🙂  Дори най-зле дето са Юниона проверяват пътниците.

Връзка към коментар
преди 2 часа, vinidj каза:

Вчера един приятел пътува Брюксел-Къолн до Регенсбург..обаче на Къолн се обърква и се качва за Франкфурт и  стига там. Никой нищо не му е казал, че е  объркал и проверил както трябва билета 🙂  Дори най-зле дето са Юниона проверяват пътниците.

Странно.... Декември за Коледните базари ги ползвахме от Франкфурт до Трир и от Трир до Люксембург. И двата пъти не само, че гледаха билетите, но и шофьорите сканираха баркодовете с техните телефони и гледаха в приложението дали съвпада всичко, а от Трир до Люксембург дори проверяваха и паспортите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , mary_shery каза:

Обикновено проверяват всички пътници само на качване, но никой не гледа къде слизаш.

Да де, но той се е качил на друг автобус. 🙂

Връзка към коментар
преди 15 часа, aleksandrina каза:

Оперира. Даже като заоперира билетите София- Букурещ бяха по 1€. Има автобус до Виена за 60лв. ... и т.н.

за кой дати са тези по 1 евро за Букурещ 

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 4 минути , venceremos каза:

Извинявам се, ако вече е питано, но някой има ли наблюдения дали при Фликса цените вървят само в посока нагоре?

Моите наблюдения са такива, че колкото повече наближава датата, толкова повече се вдигат. Не съм виждала случай да са намаляли, само понякога остават същите цени.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, aleksandrina каза:

Колмар - Страсбург (7:30- 8:40) и обратно Страсбург - Колмар (21:10 - 22:10)  има билети по 5,99 лв. С 2 ваучера от по 3€ излизат безплатни.

flix.jpg

Тези ваучери по три евро могат ли да се комбинират на един и същ билет?

Връзка към коментар

Билет- ваучер, за да е най- изгодно. Аз "купих"  билет (0€) за съпруга ми отделно, за мен и детето заедно (че не ми даде за детето само да купя билет). После взех връщането по същата схема. Иначе от ebay си купих 5 ваучера по 3€ за 1,84€.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Някой, моля, може да ли да ми каже как става "номера" с ваучерите за Фликсбус? Досега не съм ползвала такива, а към момента не откривам дали/къде е описано. Благодаря.

Връзка към коментар
преди 5 минути , iaia_mama каза:

Някой, моля, може да ли да ми каже как става "номера" с ваучерите за Фликсбус? Досега не съм ползвала такива, а към момента не откривам дали/къде е описано. Благодаря.

 След като имаш код за отсъпка си избираш дестинациите и накрая преди плащане има поле за въвеждане и ти се смята на целия тотал остъпката.

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
В момента, Ivko каза:

 След като имаш код за отсъпка си избираш дестинациите и накрая преди плащане има поле за въвеждане и ти се смята на целия тотал остъпката.

О, да, това е ясно. Самият код как да го получа, откъде и как да го купя? Погледнах в ebay, но дали не гледам правилно, не знам, та как да разбера, че е код за Фликсбус?

Връзка към коментар
6 minutes ago, iaia_mama said:

Някой, моля, може да ли да ми каже как става "номера" с ваучерите за Фликсбус? Досега не съм ползвала такива, а към момента не откривам дали/къде е описано. Благодаря. 

Много зависи от сумата. А имаш ли ваучер или ще купуваш от ebay и се чудиш какъв да вземеш?

Има по 3€, има за 10%, 15%, 30%... Има такива, които срещу определена сума (напр. 30€, 50€) махат цялата сума- ако пътуването е за 100€, купуваш ваучер за 30€ и ти прави отстъпка за цялата сума и така пътуването ти излиза 30€. Много зависи сумата. По- нагоре писах от Колмар до Страсбург как излиза за 0€.

 

Just now, iaia_mama said:

О, да, това е ясно. Самият код как да го получа, откъде и как да го купя? Погледнах в ebay, но дали не гледам правилно, не знам, та как да разбера, че е код за Фликсбус? 

То си пише, че са кодове за Flixbus. "Купуваш" си какъвто код имаш нужда и после билет по билет (ако са пари) или общо (ако е за % отстъпка) слагаш в полето за ваучер и бутона на БГ е ОСРЕБРИ.

Връзка към коментар
преди 4 минути , iaia_mama каза:

О, да, това е ясно. Самият код как да го получа, откъде и как да го купя? Погледнах в ebay, но дали не гледам правилно, не знам, та как да разбера, че е код за Фликсбус?

 Лесно е 🙂 просто пишеш flixbus voucher в ebay и ти излизат колкото искаш и видове плащаш си с пейпал и до час,а може и по-рано ти пращат кода на съобщение

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
В момента, aleksandrina каза:

Много зависи от сумата. А имаш ли ваучер или ще купуваш от ebay и се чудиш какъв да вземеш?

Има по 3€, има за 10%, 15%, 30%... Има такива, които срещу определена сума (напр. 30€, 50€) махат цялата сума- ако пътуването е за 100€, купуваш ваучер за 30€ и ти прави отстъпка за цялата сума и така пътуването ти излиза 30€. Много зависи сумата. По- нагоре писах от Колмар до Страсбург как излиза за 0€.

 

Нямам ваучер. Моето пътуване ще е 72лв, т.е. 36€ за 2 билета.

Връзка към коментар
преди 3 минути , iaia_mama каза:

Нямам ваучер. Моето пътуване ще е 72лв, т.е. 36€ за 2 билета.

Ето ти 2 ваучера по 3€ за 1.29€ Купуваш билетите отделно, за да можеш да свалиш всеки от тях с по 3€. Ако ги купиш заедно, не можеш да сложиш 2 купона и цената ще ти падне с 1.50€ на билет.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.