Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Кодовете дойдоха, но никъде не виждам къде да въведа кода при резервация през мобилното приложение. Въведох си имената на пътниците,номер на картата и всичко и ми излиза отдолу пълната сума и купи. Чудя се дали ако продължа, ще направи транцакцията или чак там се въвеждат кодовете.

Връзка към коментар

След като избереш ценaта/reserve 1 seat, излиза едно меню CARD на половин екран или е притворено. Над цената има отметка с празен ред в зелено - redeem voucher

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

по маршрути, свързани със самолетни полети за гонене, си преглеждайте няколко дни преди покупката от приложението през Stops дали има често закъснение и с колко, че аз така забелязах за едни маршрути, които ме интересуват, че честичко не пристигат в очаквания час

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Много благодаря за помощта и на двамата! 🙂 Тъй като са ми пратили 4 невалидни кода, писах на продавача, за да помоля за други. Ако не - ще получи лош feedback. Да видим какво ще стане.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , mary_shery каза:

Много благодаря за помощта и на двамата! 🙂 Тъй като са ми пратили 4 невалидни кода, писах на продавача, за да помоля за други. Ако не - ще получи лош feedback. Да видим какво ще стане.

 

Прочети условията да  няма някакво ограничение - цена, маршрут, брой пътуващи, период  и тн.

 

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
преди 45 минути , mary_shery каза:

Много благодаря за помощта и на двамата! 🙂 Тъй като са ми пратили 4 невалидни кода, писах на продавача, за да помоля за други. Ако не - ще получи лош feedback. Да видим какво ще стане.

дава, че кодовете са невалидни или самото плащане не минава?

Връзка към коментар

Като въведа кода в полето, изписва, че е невалиден. Пробвам за 1 човек, във ваучера пише, че е валиден до 31.10. Пробвах и за автобуса на 30.10, и за този на 31.10, които са по различни дестинации, но не минават нито един от кодовете.

Връзка към коментар

Сигурно вече съм рекордьор сред магеланци по плътност на пътуванията в рамките на седмица. 🙂 и редовен "ползвател" на Flixbus. Така бях планирал екскурзията, че ги ползвахме 6 пъти. С изключение на първия (за което надлежно се оплаках на момента!) в останалите бяха много точни. Даже реализирахме едно прекачване, която ми беше малко несигурно, с разлика от 30 минути между пристигане и тръгване. Всичко мина точно. Дори многото ремонти по пътищата на Чехия нямаха отражение в графика. Наложи се да си направя и екселска табличка, да не пропуснем някоя връзка. 🙂

 

1392498338_Screenshot-27_08_2018.21_15_21.png.a3e2f9a4bbade0979f0d0dfccfaa1801.png

 

Таблицата може да е полезна за други магеланци, може и да не е, но илюстрира вероятно и още един рекорд - за най-евтин билет, реализиран с купоните от eBay, купени през италианската му версия. @Stryper, @koliob, благодаря за разликата от 94 - 42 за двама🍺 и за Бърно - Прага за 1,06 лв. за двама! 🙂

 

А, остана ми един код, на някого може да свърши работа. Сваля 3 евро от цената на билета и е валиден до 31.08.

 

Edit - Да го добавя все пак - XB46DN7A6HG. 🙂

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 10 часа, rik4o каза:

Сигурно вече съм рекордьор сред магеланци по плътност на пътуванията в рамките на седмица. 🙂 и редовен "ползвател" на Flixbus. Така бях планирал екскурзията, че ги ползвахме 6 пъти. 

Тц. Осем пъти за пет дена пак в Чехия преди месец, но от Прага до Пилзен, Чешки Крумлов, Карлови Вари и обратно за по 1/2 - един ден, както и Прага - Брно и на другия ден Брно - Братислава. Отделно имаше дублиращи 24 билета за други часове (ако завали или не ни се стои повече време), тъй като бях докарал цена от 62 стотинки на брой за повечето от тях.

  • Харесвам 7
  • Браво 6
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Пратиха ми още кодове, вече пробвах един от тях и ми се изписа съответната отстъпка. Обаче плащането пак не минава. Изписва ми “Invalid data provided”. Пробвах с три различни браузъра и с мобилното приложение, с две различни карти - дебитна и кредитна, трих бисквитки, но нищо. Писах им в контактите за помощ. Случвало ли се е на някой да не може да си закупи билет изобщо през сайта им?

Връзка към коментар

като почне така да излиза този надпис /случи ми се и на мен, пак покрай кодовете, и питах тук и имаше и други/ или чакаш с надежда на другия ден да го няма надписа и да те пусне, или купи през някоя версия, в която има Paypal плащане

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , aleksandrina каза:

През БГ версията на сайта ли опитваш, @mary_shery? Пробвай през някоя друга- нали в полската било и по- евтино. 😉

Къде е най-евтино зависи от цената на билета. В полската версия на сайта е най-евтино за билети, които струват 10 лева в българската.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Едни от билетите, които искам да купя струват точно толкова, но полската версия ми дава една страница с някакви полски и международни банки, от които да избера, а аз нямам сметки в тях, а само в пощенска. PayPal също нямам.

Връзка към коментар
50 minutes ago, mary_shery said:

Едни от билетите, които искам да купя струват точно толкова, но полската версия ми дава една страница с някакви полски и международни банки, от които да избера, а аз нямам сметки в тях, а само в пощенска. PayPal също нямам.

Не ти трябва сметка в полска банка, преди 3 дни купих билети от там.

На екран  Wybierz sposób płatności  избираш средната опция от колонката в ляво (в която виждаш логото на Виза) и след това си избираш типа на твоята карта. Аз например платих с Дайнърс. 

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Invalid data provided - дори с чужда карта от друг компютър, с друг имейл и телефон. Явно отчита името ми, че е било въвеждано няколко пъти и не ми дава да купя билет. Човекът, с когото ще пътувам, го пусна безпроблемно с код от първия път.

Връзка към коментар
3 minutes ago, mary_shery said:

Invalid data provided - дори с чужда карта от друг компютър, с друг имейл и телефон. Явно отчита името ми, че е било въвеждано няколко пъти и не ми дава да купя билет. Човекът, с когото ще пътувам, го пусна безпроблемно с код от първия път.

Освен да объркаш някоя буква.....: не знам.... В ЧЗВ пише да си обновиш браузера до последната версия, да изтриеш кеш , бисквитки и т.н https://www.flixbus.bg/uslugi/chzv?_ga=2.166810238.1175619003.1535471996-699240839.1531254288&wt_eid=2153125428719556758&wt_t=1535472849548

 

Какво мога да направя, ако допусна грешка по невнимание по време на резервация?
Ако забележиш, че е допусната грешка по време на резервацията, можеш да промениш или анулираш билета си в рамките на 60 минути от момента на създаване на резервацията, без да ти бъдат удържани такси за анулиране. Това правило не важи за пътувания, за които вече е била извършена промяна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, mary_shery каза:

Invalid data provided - дори с чужда карта от друг компютър, с друг имейл и телефон. Явно отчита името ми, че е било въвеждано няколко пъти и не ми дава да купя билет. Човекът, с когото ще пътувам, го пусна безпроблемно с код от първия път.

И при мен беше така, но на следващия ден плащанията минаха безпроблемно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 27.08.2018 г. в 23:28, rik4o каза:

Сигурно вече съм рекордьор сред магеланци по плътност на пътуванията в рамките на седмица. 🙂 и редовен "ползвател" на Flixbus. Така бях планирал екскурзията, че ги ползвахме 6 пъти. С изключение на първия (за което надлежно се оплаках на момента!) в останалите бяха много точни. Даже реализирахме едно прекачване, която ми беше малко несигурно, с разлика от 30 минути между пристигане и тръгване. Всичко мина точно. Дори многото ремонти по пътищата на Чехия нямаха отражение в графика. Наложи се да си направя и екселска табличка, да не пропуснем някоя връзка. 🙂

 

1392498338_Screenshot-27_08_2018.21_15_21.png.a3e2f9a4bbade0979f0d0dfccfaa1801.png

 

Таблицата може да е полезна за други магеланци, може и да не е, но илюстрира вероятно и още един рекорд - за най-евтин билет, реализиран с купоните от eBay, купени през италианската му версия. @Stryper, @koliob, благодаря за разликата от 94 - 42 за двама🍺 и за Бърно - Прага за 1,06 лв. за двама! 🙂

 

А, остана ми един код, на някого може да свърши работа. Сваля 3 евро от цената на билета и е валиден до 31.08.

 

Edit - Да го добавя все пак - XB46DN7A6HG. 🙂

Благодарско за кода ползвах го. Кой е най-точния продавач в иБей за тези кодове?!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не съм ги сравнявал, защото бързах, само погледнах бегло рейтинга и купих. Попаднах на fxm_38  и, както писах по-горе, нямаше проблеми. Получих кодовете няколко часа след плащането без подканвания и мейли и всички си работеха.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Изпратих запитване към фликсбус за проблема с подробно описание и снимка на екрана ми с вида на грешката. Получих в отговор стандартно съобщение относно начините за плащане и къде мога да купя билет. Трети ден не мога да купя билет, а и на приятелката ми, с която ще пътуваме, също не я пуска да купи нито за себе си, нито за мен. Тя успя да купи само 1 билет за една от дестинациите. Не знам какво прави сайта им, но вече си мисля да пробвам да си купя билети през някое тур.бюро в София. Дали цените биха били като тези в сайта? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.