Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

В крайна сметка един приятел успя да ги купи. Аз пробвах с уиз на ДСК и виза на ПИБ. После и с гугъл пей. Пробвах и през сайта, и през приложението. Всичките пъти получавах следното съобщение:

Screenshot_2019-11-29-23-59-17-772_com.android.chrome.jpg

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 2 часа, vinidj каза:

Някой , ако има ваучер мога да му го купя в рамките на до около час най-късно, че ще резервирам - процентов или до 200Евро някакъв.

Какво стана,аз имам 2 ваучера за 7 и 14 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Имам спешен въпрос. Дъщеря ми си изпусна автобуса за минута. Може ли по някакъв начин да си получи част от парите или да ползва следващия с някаква отстъпка или да пие студена вода?

 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Мари Николова каза:

 

Някой беше споделил,че ако има места в следващия автобус,билета може да се ползва.Нищо не пречи да пробва.

За съжаление не може да рискува, изръси се с още 25 евро...

Връзка към коментар
На 1.01.2020 г. в 16:01, noshtna_ptica каза:

За съжаление не може да рискува, изръси се с още 25 евро...

Може казах,  че автобуса го е нямало на автогарата и ми върнаха ваучер по телефона звъннах.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
2 minutes ago, Topfly said:

Някой има ли идея от къде мога да взема код за отстъпка при Flixbus? Един познат веднъж ми беше казал, че перманентно се въртят в нета разни кодове...

Във ФБ има групи, но изчезват моментално. Иначе продават в ebay- аз съм купувала често и даже скоро ще купувам пак. За по 1-2€ са.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Topfly каза:

Някой има ли идея от къде мога да взема код за отстъпка при Flixbus

Едно от местата е ebay  , друго място са FB-групи -  цък, цък   

P.S. с Алекс сме писали едновременно 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 30 минути , darinamarinova каза:

по линията Москва - Минск и Минск - Москва

За нас  чужденците  тази линия е безполезна, защото  е   незаконно   влизането в Русия от Беларус по суша за чужденците.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 23 минути , epetkov каза:

За нас  чужденците  тази линия е безполезна, защото  е   незаконно   влизането в Русия от Беларус по суша за чужденците.

Това от кога ? 2014 година съм влизал с мотоциклет от Беларус в Русия ...

Връзка към коментар
В момента, epetkov каза:

Горе-долу от края на август 2014. Преди това е имало инцидентни проверки от началото на май 2014 година.

Странно, защото ние бяхме през Юни 2014 и специално вадихме визи за Беларус и за Русия, като Беларуската се вадеше на база на Руската и тогава така ни посъветваха от Руското посолство за сухопътно преминаване от Европа пък Русия. Никой не каза, че нямаме право да влизаме по този начин. Освен това направихме временен внос на мотора на Полско-Беларуската граница и с този документ излязохме от Русия на Латвийско-Руската граница, ако имаше някакъв проблем нямаше да ни пуснат, тъй като е ясно, че сме влезли в Русия през Беларус.

Връзка към коментар
преди 30 минути , Tonyco каза:

Странно

Ами не е много странно, защото в края на август 2014 започват  проверките на белоруско-руската граница. Преди това не е имало никакви проверки. Нещо като "руски шенген". Вие сте били с изрядни документи. Реалната забрана, вероятно е настъпила по-късно през 2015 или 2016 година.  Всичко това става поради руско-украинския конфликт. Много украинци започват след конфликта да използват белоруско-руската граница за влизане в Русия. По-късно възникнаха  и руско-белоруски търкания свързани с реекспорта на руски нефт от Беларус за Украйна и други подобни. Така се стигна до днешната ситуация за незаконност на влизане в Русия от Беларус.

Връзка към коментар
преди 20 минути , Tonyco каза:

Ясно

В интерес на истината  има все пак един автомобилен ГКПП между Беларус и Русия  със статут на международен- "Три сестри", на намиращ се до границите на Беларус, Русия и Украйна.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Забелязах много странна ценова политика на Flixbus и изпаднах в дилема. Цената на автобусния билет Будапеща Виена е близо с 50% по евтин от цената на билета Будапеща - Летище Виена, като спирката на летището във Виена е по рано от спирката във Виена. Има ли проблем да си купя билети до Виена и да сляза по рано? Възможно ли е автобусът изобщо да не спре на летището във Виена ако няма други пътници?

 

Някой срещал ли е такава странна ценова политика при Flixbus?

Връзка към коментар
преди 10 минути , Topfly каза:

Някой срещал ли е такава странна ценова политика при Flixbus?

Не е странна тази  ценова политика.  Автобусните компании изхождат от това, че  влизането на територията на летище  е доста по-скъпо отколкото влизане в  градска автогара. Отделно човек  има разходи за транспорт от  центъра на града до летище.  В конкретния случай автобусът пътува на запад и първо минава през летището, но  при  ценообразуването е заложен алгоритъм, че  се пътува до  летище.  Дали ще може безпрепятствено да се слезе на летището с билет до града не  мога да кажа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.