Прескочи до съдържание

Планове за пътешествия за следващата година


Препоръчани мнения

Преди 1 час, mary_shery каза:

За 2019 година плановете ми включват юли и август скитане из планините на Черна гора и Доломитите в Италия, надявам се в приятната компания на други магеланци. Имам и една покана за гостуване на приятелка в Ирландия и ми се иска да го осъществя за 3-4 дни между май и септември, защото тя бая ме наплаши с вечно студеното и дъждовно време. 

Мадейра - пътуването до там така и не се осъществи миналата година и по всичко личи, че и тази няма да стане, освен ако рязко не паднат цените на easyjet за времето между нашия Великден и 6 май. Явно за втора поредна година си избирам лош период за тоя остров, но отпуската не позволява друга възможност за цели 10 дни (в това число с дните за прекачвания). Засега все още нямам никакви други идеи за Великденските празници, но кой знае, може пък дотогава някой добър човек от форума да предложи нещо вълнуващо. 🙂

Ние от 2 дни свикнахме с цената до Мадейра, въпросът е защо трябва цените до Англия да са толкова противни в този период.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 27 минути , Lindt каза:

Ние от 2 дни свикнахме с цената до Мадейра, въпросът е защо трябва цените до Англия да са толкова противни в този период.

Именно. Тъкмо се чудех дали 200 евро е добре за цялото пътуване до Мадейра и като се прибрах от Азия, те билетите скочили още бая нагоре.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Аз още преди около два месеца приключих с основните покупки за далечните дестинации за 2019.
Нищо по-различно от миналата година, и тази тенденцията е отново в посока South Pacific, затова спокойно мога да се самоцитирам 🙂

На 23.12.2017 г. в 15:44, wilks каза:

Дълги диагонали далеч на изток-югоизток

С две думи базовата посока на този етап, са Южните морета :) Кои и колко, засега ще оставя за моя и ваша изненда ;)
 

Привлича ме този район на планетата...

В същото време, силно северните и дълбоко южните посоки и тази година ми бягат. Островите и плажовете на изток и на запад отново са с приоритет :beach:

  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към мнение

И аз имам вече яснота за пътуванията до лятото - след 1 седмица - Мексико, за април- Мавриций и Родригес и от вчера - за август/септември - Великденския остров + континентално Чили. 

Е и служебни пътувания, но това си е друго. Ще мислим за лятното море и за есента, ако остане някой ден отпуск.

 

  

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

И аз вече имам някаква яснота 🙂 

- април - Япония;

- май - Пафос, Кипър;

- август - евентуално Истанбул и няколко дни на спа 🙂 

 

Засега е това, както и да го гледам....малее ми 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето и моя план:

31.03.19

София

Лондон

03.04.19.

Лондон

София

26.04.19

София

Пафос

29.04.19

Пафос

София

21.06.19

София

Мадрид

24.06.19

Мадрид

Тенерифе

27.06.19

Тенерифе

Бирмингам

27.06.19

Бирмингам

София

18.07.19

София

Истанбул

19.07.19

Истанбул

Денпасар

28.07.19

Денпасар

Истанбул

29.07.19

Истанбул

София

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.