Прескочи до съдържание

Предновогодишно биропиене с бразилски привкус!


neuromancer

Препоръчани мнения

Леле, голям купон съм изпуснал.

Ще има ли някаква възможност за предновогодишна сбирка, за такива като мен дето си идват в България веднъж на няколко години? Тъй де, ако някой иска да се запознаем и на живо.

  • Харесвам 16
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, neuromancer каза:

Леле, голям купон съм изпуснал.

Ще има ли някаква възможност за предновогодишна сбирка, за такива като мен дето си идват в България веднъж на няколко години? Тъй де, ако някой иска да се запознаем и на живо.

Ти само кожи

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 часа, neuromancer каза:

ако някой иска да се запознаем и на живо.

ще ми е приятно :smile3: 
само с намирането на място ще е малко сложно тия дни, ама все ще нагласим нещо 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 часа, neuromancer каза:

Леле, голям купон съм изпуснал.

Ще има ли някаква възможност за предновогодишна сбирка, за такива като мен дето си идват в България веднъж на няколко години? Тъй де, ако някой иска да се запознаем и на живо.

Кои дати са ти възможни?

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 15 часа, Polina каза:


:)

neuromancer, кои са ти свободните дати измежду всички тези много празници? И всъщност докога ще си си тук? 

Тук съм до 31.12, общо взето нямам планове, освен че съм с децата. Да не е 23 вечерта, 24 или 25 дек, иначе все едно. Може и по обяд/след обяд...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, neuromancer каза:

Тук съм до 31.12, общо взето нямам планове, освен че съм с децата. Да не е 23 вечерта, 24 или 25 дек, иначе все едно. Може и по обяд/след обяд...

На пръв поглед ми хрумва 26ти, леко е отшумяла голямата суетня. Мол България е един от най-спокойните молове и на последният етаж /дето са киното и манджите/ има много и неангажиращи места. Може да щъкат децата наоколо, няма да им е скучно, може да консумираш, а може и не. Избор голям. Един дълъг следобед би бил екстра според мен винаги може да се намерят още и още места и не е много шумно като в другите.

Та така...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Цитат

neuromancer: 
Тук съм до 31.12, общо взето нямам планове, освен че съм с децата. Да не е 23 вечерта, 24 или 25 дек, иначе все едно. Може и по обяд/след обяд...

Цитат

bay_kolio:
На пръв поглед ми хрумва 26ти, леко е отшумяла голямата суетня. Мол България е един от най-спокойните молове и на последният етаж /дето са киното и манджите/ има много и неангажиращи места. Може да щъкат децата наоколо, няма да им е скучно, може да консумираш, а може и не. Избор голям. Един дълъг следобед би бил екстра според мен винаги може да се намерят още и още места и не е много шумно като в другите.

Та така...

И така предновогодишно биропиене с бразилски привкус... звучи повече от привлекателно, нали? 

26ти декември е втория ден на Коледа и вече малко по-малко шумотевицата от празника е поотшумяла.. не е лоша дата, но все още ще има празнуващи и именяци, които ще се радват да бъдат почетени пък и те да почерпят все пак. 27.12. е Стефанов ден и не мисля, че е удобен за среща.. 

Аз за съжаление не мога да дам идея за място с детски кът, така че предложението на бай кольо ми се струва, ок... Ако някой може да предложи алтернатива сега е момента. 

Разбира се, не на последно място е важен и часът на срещата... обедно време или ранен следобед?  Вероятно ранния слетобяд ще е по-удобен, но и тук очаквам предложения.

Предценете и на сбирка се явете! :)

Датата е уточнена - 27.12.2017, мястото е България Мол. Часът ще се доуточнява допълнително.

 

 

 

Започваме и списъка:

 

 *neuromancer

 

1. Alexander

2. Г. Матеев

3. master_of_Germs

4. Branko

5. Rossi

6.

Редактирано от Polina
Връзка към коментар
преди 1 минута , lyusi каза:

E, защо такава дата, ако остане така, ще съм в Пловдив и ще изпусна шанса да се запозная с neuromancer. Не може ли 29-ти, тогава вече ще сме се прибрали в София?

@neuromancer да каже коя дата предпочита за сбирката 26.12. , 28.12. или 29.12.2017? Според мен който не е заминал да празнува пред коледно някъде, ще замине точно около 29-30.12.2017г. И понеже си имаме гост от далече нека той да определи датата и часът на сбирката. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Polina каза:

@neuromancer да каже коя дата предпочита за сбирката 26.12. , 28.12. или 29.12.2017? Според мен който не е заминал да празнува пред коледно някъде, ще замине точно около 29-30.12.2017г. И понеже си имаме гост от далече нека той да определи датата и часът на сбирката. 

Съгласна!

Връзка към коментар

Аз смятам да се включа. Било то пред- или задновогодишно, ще си бъда в София и обсъжданите дати са точно тия, в които няма да посрещам гости у дома на трапеза. А Мол България ми е удобен с транспорт и от вкъщи, и от работата.

Връзка към коментар
преди 1 час, Polina каза:

@neuromancer да каже коя дата предпочита за сбирката 26.12. , 28.12. или 29.12.2017? Според мен който не е заминал да празнува пред коледно някъде, ще замине точно около 29-30.12.2017г. И понеже си имаме гост от далече нека той да определи датата и часът на сбирката. 

На 29 мога да дойда и аз.

Връзка към коментар

Гледам, че за 29 има повече съгласни...

От друга страна тук нещо на зле върви, сега спря топлата вода и парното, опасявам се да не се наложи да се изнасям предварително заради трите жени в семейството :lol:

Но 29 ми изглежда добре

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не се повеждай по женски акъл. И при нас е авария. Пусни бойлера, сипи по едно вино и нещата ще се наредят. Казват че за 48 часа ще го оправят но обикновено се справят за 24. И те бързат да празнуват.

А за сбирката Поли ще ти каже дати не се обсъждат. Първи закон в термодинамиката. Казваш дата на теб която ти е удобна и който може се включва. 28 и 29 са работни, не зная колко хора могат следобед. А вечер в мола става малко по-оживено...

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, neuromancer каза:

Гледам, че за 29 има повече съгласни...

От друга страна тук нещо на зле върви, сега спря топлата вода и парното, опасявам се да не се наложи да се изнасям предварително заради трите жени в семейството :lol:

Но 29 ми изглежда добре

 

преди 15 часа, bay_kolio каза:

Не се повеждай по женски акъл. И при нас е авария. Пусни бойлера, сипи по едно вино и нещата ще се наредят. Казват че за 48 часа ще го оправят но обикновено се справят за 24. И те бързат да празнуват.

А за сбирката Поли ще ти каже дати не се обсъждат. Първи закон в термодинамиката. Казваш дата на теб която ти е удобна и който може се включва. 28 и 29 са работни, не зная колко хора могат следобед. А вечер в мола става малко по-оживено...

 

Аз сбирки по МОЛ-ове не съм организирала и идея нямам как е по заведенията там.. bay_kolio делегирам ти права за уточняване на мястото на срещата в тоя МОЛ. На мен ми е непознат. :)

Последно 29ти декември ли остава? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.