Прескочи до съдържание

Предновогодишно биропиене с бразилски привкус!


neuromancer

Препоръчани мнения

@Гост, @cybersimo, ако има и други налични магеланци в СЗ България, да спретнем евентуално една мини сбирка в Монтана?

Връзка към мнение

Не знам за коя дата говорим, но ние с @Light сме във Виена до 29.12 включително. Иначе с удоволствие ще се отзовем

Връзка към мнение
преди 2 минути , Alexander каза:

Май ще е трудно да се намерим. Аз поне не видях никой.. 

Седнах на една голяма маса пред Dunkin' Donuts 

Аз идвам след 15-тина минути. 
За разпознаване ще нося вестник "Работнически дело" под мишница и червен карамфил, затъкнат зад ухото. :biggrin:

  • Харесвам 3
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 57 минути , stanislavpp каза:

@Гост, @cybersimo, ако има и други налични магеланци в СЗ България, да спретнем евентуално една мини сбирка в Монтана?

Много ти благодаря за предложението, но аз съм само за една вечер - на пустиняшки лакърдии,  турта и сълзи от мравка - или кокто там се викаше уникалната ракия на моите приятели :lol: После запрашвам към Южна България... 

Връзка към мнение

Супер среща се получи! :) 

Не ни се тръгваше накрая, но всеки някакви задачки гони.

Мола се оказа една съвсем неангажираща добра идея. Седяхме си, приказвахме си и никой не се занимаваше с нас.

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
преди 3 минути , Ushakal каза:

Много ми беше приятно да се запознаем вчера! Благодаря за организацията и за приятното прекарване!

А ние благодарим за многото шоколад! :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.