Прескочи до съдържание

Предновогодишно биропиене с бразилски привкус!


neuromancer

Препоръчани мнения

преди 3 часа, Polina каза:

 

Аз сбирки по МОЛ-ове не съм организирала и идея нямам как е по заведенията там.. bay_kolio делегирам ти права за уточняване на мястото на срещата в тоя МОЛ. На мен ми е непознат. :)

Последно 29ти декември ли остава? 

Благодаря Поли,

ама темата си е на Романсера. Нека той си каже. Аз също не съм организирал, но ние там си правим срещи с приятели и ни върши добра работа. Защото не иска резервации, събиране на пари, много уговорки. Организационно е лесно идваш и се включваш, при това кухни много, места много, не ангажираш никого, не се пуши /критично важно за нас/ доста просторно, а и винаги може да доведеш деца да щъкат. Топло и доста широко и което странно слабо посетен за мол.

 

Аз те цитирах за да обясня как се избира датата, а не да ти прехвърлям грижата, ти твойта си я свърши перфектно. Не става с гласуване. Конкретно аз на 29 работя. Вечерта има шанс да сме на рожден ден, който не можем да откажем 50/50%. Така че за 29и ние почти няма шанс да присъстваме. Но както казах има си началник. Аз все пак съм се запознавал с него преди 10 или 11 години, когато прякора му хич не беше романтичен.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

26-ти твърдо не мога.

На 29.12 принципно съм на работа, но ако успея да се измъкна, МОЛ България с трамвай 7 може и да успея да се включа.

Ама..... на кантар ;) 

Връзка към мнение

Аз съвсем бях изключил кои дни са почивни...

Дайте да го направим на 27.12. Аз за мястото нямам претенции, пък и вече нищо тук не познавам, така описано от Бай Кольо изглежда добре.

Извинявам се че се включвам рядко, ама не върви да цъкам на телефона докато съм с нашите, а и още имам билети да оправям, че не съм уредил връщането.

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 2 часа, neuromancer каза:

Аз съвсем бях изключил кои дни са почивни...

Дайте да го направим на 27.12. Аз за мястото нямам претенции, пък и вече нищо тук не познавам, така описано от Бай Кольо изглежда добре.

Извинявам се че се включвам рядко, ама не върви да цъкам на телефона докато съм с нашите, а и още имам билети да оправям, че не съм уредил връщането.

Значи остава 27.12, като явно мястото ще е България мол (най-горният етаж със зоната на заведенията и многото маси). Остава само да се уточни час - кога ти е удобно?

Връзка към мнение

В този вариант аз най-вероятно отпадам от мероприятието, почти сигурно е, че няма да сме се прибрали в София. Весело изкарване на всички, пък аз се надявам все някой ден да стигна до Бразилия и да се представя на neuromancer  на негова територия.  

Връзка към мнение

Наша милост с удоволствие ще се включи. 

Честито Рождество приятели! 

Ще гледаме да сме там,  най-вероятно още от 15 ч.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хора, защо в мол? Не че го знам как изглежда този мол, ама в ресторант ли вътре или на някакъв фууд корт? За ранен час като 15.00-16.00 места ще има навсякъде по нормалните ресторанти.  

Връзка към мнение
преди 1 час, Happy_Traveler каза:

Хора, защо в мол? Не че го знам как изглежда този мол, ама в ресторант ли вътре или на някакъв фууд корт? За ранен час като 15.00-16.00 места ще има навсякъде по нормалните ресторанти.  

МОЛ-а го избраха, заради детския кът. 

Хубаво да ви е на всички!

Весела Коледа!! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 25 December 2017 в 15:05, nikolaysto каза:

Иска ми се, ама....ако мога ще кажа! Децата колко са големи?

На 6.

Ние май ще ходим на Витоша сутринта и гледам, че към 13 на Алеко се скрива слънцето, така че до 16 всякак ще стигна до мола.

На 25 December 2017 в 22:46, Happy_Traveler каза:

Хора, защо в мол? Не че го знам как изглежда този мол, ама в ресторант ли вътре или на някакъв фууд корт? За ранен час като 15.00-16.00 места ще има навсякъде по нормалните ресторанти.  

Аз поразпитах и за други цели, но никой не знаеше за ресторант с детски кът, така че мола си има предимства... Аз не живея тук от доста време и съвсем нямам представа от заведенията.

преди 30 минути , Георги каза:

Аз ще намина за малко, но може би ще закъснея, надявам се поне до 5-6 да сте там :) 

Сигурно ще сме, ако на децата не им омръзне зверски, ама гледам има някакъв Jungle park, може да ги пласирам там :)

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ех, каква хубава сбирчица сте си спретнали. Весело изкарване и ще миксирам калифорнийското вино с бразилски ядки в твоя чест.

Наздраве от другата страна на Земята :)

 

2CC40994-28DD-409D-BC29-5E423038DFEF.jpeg

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.