Прескочи до съдържание

Магеланци на кино MENAR


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

@Пътувко и съпругата му са последите в магеланския списък за "С кану по Амазонка", защото с това изчерпваме нашата квота от места за прожекцията.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 56 минути , lesy каза:

Има ли възможност за 1 билет за "Годеж под пара" за 22.01.2017?

 

Няма проблем, пусни ми само на лично съобщение имена, защото се минава през касиерките на киното, пък там всичко е по име.

Връзка към коментар

Има ли двама желаещи да гледат "С кану по Амазонка" на 25.01., а нямат места? За мое най-голямо съжаление, няма да мога отида по здравословни причини.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Childish каза:

Има ли двама желаещи да гледат "С кану по Амазонка" на 25.01., а нямат места? За мое най-голямо съжаление, няма да мога отида по здравословни причини.

Аз пък се оказа че ще мога до дойда а не го бях предвидила. Дали вече за ангажирани билетите ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 52 минути , funny каза:

Аз пък се оказа че ще мога до дойда а не го бях предвидила. Дали вече за ангажирани билетите ?

 

преди 42 минути , funny каза:

едно :)

 

преди 9 минути , Vanko каза:

Аз мога ли да взема второто, понеже искам да взема човек с мен, а имам само резервация на моето име? :)
 

@Здравко Ангел, може ли в списъка за "С кану по Амазонка" на 25.01. да замените Childish и nomad с funny и +1 на Vanko. Извинявам се за неудобството.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Tedy каза:

А има ли желаещи преди филма "С кану по Амазонка", от 18.30 да хапнем в близкия иракски ресторант. @Здравко Ангел, вие свободни ли сте?

 

преди 13 минути , patilana каза:

@Tedy аз бих опитала иракски вкусотии, но не го знам къде е този ресторант.

 

Сега , след като неочаквано се сдобих с билет ( благодаря @Childish и бързо оздравяване) бих се включила и аз .

Връзка към коментар
преди 30 минути , funny каза:

 

 

Сега , след като неочаквано се сдобих с билет ( благодаря @Childish и бързо оздравяване) бих се включила и аз .

Ок, утре ще направя резервация за 18.30.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 часа, Childish каза:

 

 

@Здравко Ангел, може ли в списъка за "С кану по Амазонка" на 25.01. да замените Childish и nomad с funny и +1 на Vanko. Извинявам се за неудобството.

Няма проблем, сменяме имената в списъка :)

преди 10 часа, Tedy каза:

Ок, утре ще направя резервация за 18.30.

Тедито, ние няма как, щото трябва да се занимаваме с концерта в Чешкия от 18.30ч, та ще ви пожелаем приятно хапване при Фреди.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Lindt каза:

А ние като не сме си давали имената за Новолуние, нямаме билетчета за магеланци, така ли е? 

А сега разбрах какво ме попита като се видяхме, значи вас не ви е имало в списъка, след като не сте си дали имената, но важното е, че влязохте :)

  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Здравейте @Здравко Ангел, за съжаление съм болна и няма да мога да дойда на прожекцията „С кану по Амазонка”.

Отбележете мястото ми свободно за някой желаещ магеланец. 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

преди 2 часа, Здравко Ангел каза:

Да, във фоайето от 20.15ч.

Благодаря, ще ми е интересно. Самата аз много искам да направя нещо подобно, но надали ще ми се случи.

 

Направих резервация на мое име за 18.30 в иракския. /Здравко, извинявай за спама в темата ти./

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.