Прескочи до съдържание

OJ Истанбул - Куала Лумпур Банкок - Копенхаген за 178 €


Препоръчани мнения

преди 15 минути , chandni каза:

Да. Има транзитен коридор, виза не ви трябва. Лошото е, че няма какво да се прави на летището... 🙂  Ако имате дълъг престой, няма да е от най-бързо минаващите... 

 

Ужасно дълъг престой, след последната корекция 11 часа. Дори и да осигуряват хотел/над 8часа уж осигурявали/, тогава визата става задължителна.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Kamen каза:

Ужасно дълъг престой, след последната корекция 11 часа. Дори и да осигуряват хотел/над 8часа уж осигурявали/, тогава визата става задължителна.

Имаш ли представа каква е процедурата за виза и хотел? И при нас стана 11 ч. престой.

Връзка към коментар
преди 17 часа, Kamen каза:

При едно стандартно запитване дали е възможен хотел или обиколка на града, трябва ли да се посочва резервационият номер?

Предполагам, че ти искат номера на резервацията, за да проверят дали наистина имаш право на хотел.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Увеличения престой в Аман на 5 часа стана за сметка на 2.25 часа по-ранно тръгване от Истанбул (19.50) колкото да не може да се направи нормална връзка със самолет или рейс без голям престой или нощувка 🙄

Поне веднъж да се окажа на далавера че оподо не ме пусна да си взема билет София - Истанбул заради 3те месеца 😀

Връзка към коментар
преди 5 часа, Capitan Morgan каза:

Увеличения престой в Аман на 5 часа стана за сметка на 2.25 часа по-ранно тръгване от Истанбул (19.50) колкото да не може да се направи нормална връзка със самолет или рейс без голям престой или нощувка 🙄

Поне веднъж да се окажа на далавера че оподо не ме пусна да си взема билет София - Истанбул заради 3те месеца 😀

През всичките тия години никога не съм смятал, че е разумно да се пътува със самолет или автобус до Истанбул, когато мога да имам комфорта на спалния вагон. А нощувка в Истанбул е винаги бонус. Още повече в нашата групичка има човек, който не е бил в Турция досега. Аз пък не съм виждал Желязната църква след ремонта. Така че пътуваме с нощен влак, пристигаме в събота сутринта и с кеф си прекарваме ден и половина в Цариград преди вечерния полет в неделя.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 5.10.2018 г. в 16:23, master_of_germs каза:

През всичките тия години никога не съм смятал, че е разумно да се пътува със самолет или автобус до Истанбул, когато мога да имам комфорта на спалния вагон.

А как е положението с граничния контрол при влака? Карат ли те да слизаш, да отваряш куфарите и т.н.?

Връзка към коментар
В момента, Георги каза:

А как е положението с граничния контрол при влака? Карат ли те да слизаш, да отваряш куфарите и т.н.?

Слизаш на турските гишета. Багажа остава в купето, но може и не винаги да е така.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Едно доста информативно описание :

http://patepis.com/?p=75252

 

Линк към сайта на БДЖ с цените :

http://www.bdz.bg/bg/oferti/zakuska-v-istanbul.html

 

Мои познати редовно пътуват с него и са много доволни. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.