Прескочи до съдържание

OJ Истанбул - Куала Лумпур Банкок - Копенхаген за 178 €


Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 2 часа, mary_shery каза:

В норвежки крони ли плащахте билетите и имаше ли някакви начислени такси от банката? За кредитна карта в лв става дума.

Там искат скандинавски КК.

Връзка към коментар
преди 9 часа, eloena каза:

Аз платих с норвежки крони. Излязоха ми 813 лв. 3 билета.

Това са няма и 140 евро и много под първоначалната цена, от 178 евро на човек, да не е объркано нещо?

преди 10 часа, Дани Магелани каза:

Там искат скандинавски КК.

Това пише ли го някъде и как го разбра?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Alexander каза:

Това са няма и 140 евро и много под първоначалната цена, от 178 евро на човек, да не е объркано нещо?

Това пише ли го някъде и как го разбра?

Да, съжалявам! Объркала съм се, защото първо платих 2, после взех още един, а мернах тази сума. Тя е за 2 билета.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 8 минути , mary_shery каза:

При мен плащането стана с българска кредитна карта, имаме издадени билети вече на пощата ми. :yahoo:

А на мен норвежкото момондо ме прати към сайт, който без скандинавски карти вдигаше много цената. Купих през италианското.

Връзка към коментар

Билетите излизат на секундата и в сайта на rj. В секцията additional services може да си изберете храна от пребогатото меню. Безплатно е засега. Знам ли ги с тези цени на билети дали няма да сложат цени. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Дани Магелани
В момента, Kamen каза:

Билетите излизат на секундата и в сайта на rj. В секцията additional services може да си изберете храна от пребогатото меню. Безплатно е засега. Знам ли ги с тези цени на билети дали няма да сложат цени. 

Не вярвам. Аз бях с бахрейнците миналата година с подобен билет. Храната беше богата и без пари.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Дани Магелани каза:

Не вярвам. Аз бях с бахрейнците миналата година с подобен билет. Храната беше богата и без пари.

Дано е така, но не виждам какво се губи, можеш да си я подменяш по всяко време.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 46 минути , Kamen каза:

Може ли да се извади тайландска виза на летището? Има ли разлика в цената? 

1.Да
2.Да особено като се сметнат разходите до София и обратно и вероятността да не станат в същия ден. А за да спестиш опашките и т.н просто трябва от тук да разпечаташ и/или копираш необходимите документи

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 5 минути , stefanrusev каза:

1.Да
2.Да особено като се сметнат разходите до София и обратно и вероятността да не станат в същия ден. А за да спестиш опашките и т.н просто трлябва от тук да разпечаташ и/или копираш необходимите документи

Имаш ли вече идея за остров?

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
  • 6 месеца по-късно ...

Някой има ли мнение, на летището на Аман дали има транзитен коридор? На отиване отсечката е Истанбул - Аман и Аман - КЛ. Или ще трябва да минаваме през секюрито. Тогава няма ли да ни искат виза? 

 

пп Има.

http://www.qaiairport.com/en/content/transit-passengers

Transit Passengers

After disembarking your plane, if your luggage is checked all the way through to your next destination, simply follow the signs to the Transit Desk located at the same floor you embarked at (second floor) of the terminal.

Редактирано от Kamen
Връзка към коментар
преди 24 минути , Kamen каза:

Някой има ли мнение, на летището на Аман дали има транзитен коридор? На отиване отсечката е Истанбул - Аман и Аман - КЛ. Или ще трябва да минаваме през секюрито. Тогава няма ли да ни искат виза? 

Без да съм бил на това летище съм 100% сигурен, че няма да искат виза. Всичко е на един билет, абсурдно е да искат виза.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Kamen каза:

Някой има ли мнение, на летището на Аман дали има транзитен коридор? На отиване отсечката е Истанбул - Аман и Аман - КЛ. Или ще трябва да минаваме през секюрито. Тогава няма ли да ни искат виза? 

Да. Има транзитен коридор, виза не ви трябва. Лошото е, че няма какво да се прави на летището... 🙂  Ако имате дълъг престой, няма да е от най-бързо минаващите... 

На 16.03.2018 г. в 10:35, chandni каза:

Миналата година точно с йорданците летяхме OJ по маршрут LCA - AMM - BKK - AMM - FCO за по 250€ на човек. Билетите бяха уважени, обслужването на йорданците беше на нивото на катарците, а Diners салонът в Аман е най-хубавия, в който сме били... :) Единственият му минус беше, че изключително стриктно спазват правилото за 3 часа престой и ако имаш повече от 3,5 часа до полета, не те пускат докато не останат толкова.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.