Прескочи до съдържание

Лисабонска тема


Препоръчани мнения

На 30.03.2018 г. в 16:13, chandni каза:

С влака сутринта до Синтра (движи се на всеки 20-ина минути), после от Синтра хващате автобус  до Кабо да Рока и не си усложнявате живота с рент-а-кари, търсене на паркинги и т.н.

От шофьора ли се купуват билетите за тоя автобус 403 към Кабо да Рока?

Връзка към мнение

Да, ние точно от шофьора купихме билети. Така и не схванах кои карти важат за този автобус (някои туристи минаваха с карта, на други картата не ставаше за този автобус и се плащаше отделно.)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Може ли да ме ориентирате какво си струва за посещение в Лисабон? Ще ходя на командировка 5 дена там и може би 2 следобеда ще са ми свободни. Няма да ходя извън града - така че някакви идеи за забележителности в центъра, църкви, разходки? Благодаря!

Връзка към мнение
преди 4 минути , pr284 каза:

Може ли да ме ориентирате какво си струва за посещение в Лисабон? Ще ходя на командировка 5 дена там и може би 2 следобеда ще са ми свободни. Няма да ходя извън града - така че някакви идеи за забележителности в центъра, църкви, разходки? Благодаря!

Като за 2 следобеда:

1) Jerónimos Monastery/Belém Tower

2) Castelo de S. Jorge/Miradouro de Santa Luzia (и другите сценик спот наоколо)

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Здравейте. Предстои ни пътуване до Лисабон. Ще се настаним в Кашиас за 9 нощувки. Хотела е близо до гарата. Какви са вариантите за пътуване до Лисабон за разглеждане на забележителностите в града? С влакчето можем да стигнем до Лисабон, а след това има ли дневни карти за пътуване в града? Ще сме с внука, който е на 10 г. За него има ли карти и билети с намаление? Може ли да се ползва дневна карта за влакчето и градския транспорт в Лисабон, с изключение на Лисабон карт, която идва малко скъпо за трима на ден? Друго, което ме интересува, как е най-добре да се придвижим от летището до Кашиас?

Връзка към мнение
преди 4 часа, Petar Barbolov каза:

Здравейте. Предстои ни пътуване до Лисабон. Ще се настаним в Кашиас за 9 нощувки. Хотела е близо до гарата. Какви са вариантите за пътуване до Лисабон за разглеждане на забележителностите в града? С влакчето можем да стигнем до Лисабон, а след това има ли дневни карти за пътуване в града? Ще сме с внука, който е на 10 г. За него има ли карти и билети с намаление? Може ли да се ползва дневна карта за влакчето и градския транспорт в Лисабон, с изключение на Лисабон карт, която идва малко скъпо за трима на ден? Друго, което ме интересува, как е най-добре да се придвижим от летището до Кашиас?

Кашиас да не е Кашкайш?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.