Прескочи до съдържание

Как намерихте форума и сайта?


  

626 магеланци са гласували

  1. 1. Как ни открихте?



Препоръчани мнения

salomia, взимаш едно тефтерче и химикалка в Тайланд, ако си олд скуул и после пишеш пътепис :) Считай дължимото за изплатено по тоя начин :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Случайно да си ползвала aaaaa@aaaaaa.aa? Щото аз и досега с него коментирам :lol:

Мхмхм, да :lol:

Ама откакто се записахме в "онзи списък", взех да слагам така или иначе известния на Основателя истински мейл.

Връзка към мнение

Мхмхм, да :lol:

Ама откакто се записахме в "онзи списък", взех да слагам така или иначе известния на Основателя истински мейл.

 

Бай капитан е най-големия спамър мога да ти кажа, неговия имейл го знам отдавна, доста седмични обзори ми е напълнил с материал за коментиране :)

Връзка към мнение

Де да беше само това, де да беше...

 

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=f1&Number=1952036870

 

Виж какви, ъъъ, хора го рекламират!

 

Държа да отбележа, че тоя юнак с цветния ник не съм аз, но един приятел беше взел рекламата присърце, между другото може и да е помогнал, щото е най-големия спамър в дир.бгто :)

Връзка към мнение

Държа да отбележа, че тоя юнак с цветния ник не съм аз, но един приятел беше взел рекламата присърце, между другото може и да е помогнал, щото е най-големия спамър в дир.бгто :)

 

Бай капитан е най-големия спамър мога да ти кажа, неговия имейл го знам отдавна, доста седмични обзори ми е напълнил с материал за коментиране :)

Брех, да не иде реч за един и същ човек...почнах да се питам в един момент и аз вече   :rolleyes:

Или на Жоро ежедневието му преминава предимно сред спамъри - все най-големи  при това. 

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Държа да отбележа, че тоя юнак с цветния ник не съм аз, но един приятел беше взел рекламата присърце, между другото може и да е помогнал, щото е най-големия спамър в дир.бгто :)

Знаем, знаем, че не си ти. Всички обичат члена :) Така де - Член първи, да не си помисли някой незапознат нещо :)

 

Ахаха, wilks хвана Основателя! :lol:  Е, не, човече, няма нищо общо между мен и члена - аз съм прост капитан, той е легенда :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз знам за Жоро от години в спотърския форум (между другото откъде идва ника Jair - Oт Жоро + Air или е друго ? )

Помогна ми много при първото ми пътуване извън Европа със съвети за Китай които в крайна сметка ми помогнаха да намеря изгодни полети до ... Индия , защото реших , че Китай през февруари/март си е лудост -:)

После аерохрониките , после заради азиатското пътешествие закъснях със седмица във форума -:) В чужбина гледам да съм минимално време с връзка към интернет , защото за мен убива очарованието ...

Тъй като не живея в София не посещавам и сбирките ви , иначе се имам за много контактна отворена личност -:))) Оттам вече май минавам само към летището ... Между другото като гледам с какви бесни темпове се строи метростанцията скоро ще се поздравим с новата връзка.

 

От самото начало на хрониките ми се искаше да има форум , защото явно имаше нужда от много по-широки дискусии по интересните теми и блога е доста неудобен инструмент.

В мейла на Жоро със сигурност гласувах за другo име , но вече не помня кое - мисля за travelforums.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Намерих ви чрез АХрониките. Преди години / тамън 10/ често влизах в Дир.бг и там покрай един мой пътепис за Лондон, и Леон, и ски, и счупени крака се запознах с Домосед. Сега разбирам, че и там съм ви чела. Благодаря на всички ви за прозорците дето ги отваряте!  :)

Връзка към мнение

А, който го пише да си го обяснява. Аз само такова...

 

- Как беше екскурзията до Израел?
- Страхотно.
- Видя ли стената на плача?
- Видях, но не можах да се доближа. Пълно беше с левскари...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

А, който го пише да си го обяснява. Аз само такова...

 

- Как беше екскурзията до Израел?

- Страхотно.

- Видя ли стената на плача?

- Видях, но не можах да се доближа. Пълно беше с левскари...

 

Тия вицове ги има и в другата посока, при това абсолютно същите, само сменяш ключовата дума. Айде да не навлизаме в тая тема :)

Връзка към мнение

Мен ми е по-интересно как открихте Хрониките.

При мен беше случайно след като Георги беше коментирал под една статия в Дневник на авиационна тема.

В подписа му пишеше - "аерохроники".

Метнах едно око и после продължих да мятам поне по веднъж седмично.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ръчках нещо нискобюджетните и ме гугългна към някоя от неговите писаници относно тях и начините за резервиране. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Във форума кацнах от АХ около месец след старта. И т.к. магеланци се бяха постарали да има достатъчно четиво за този период, аз една седмица четях само тук и попивах с голямо удоволствие споделеното. В АХ попаднах от тема в бг-мама.

Връзка към мнение

Аз ръчках нещо нискобюджетните и ме гугългна към някоя от неговите писаници относно тях и начините за резервиране. :)

По абсолютно същия начин и аз. :) После веднага и фейс страницата... с настройка винаги да ми излиза в нотификациите всеки негов пост, за да не го пропусна :P Сега дори по 2 пъти ми излиза, че поства и на двете места във fb, ама нищо...  B)  И после за форума е ясно, така като гледам съм 38мият в списъка на регистрираните, та явно съм го направил баш в началото при пускането на форума, малко слез известяването във фейса :lol:

Редактирано от SeeKnDestroY
Връзка към мнение

Аз научих за Аерохрониките от бг-мама, а за форума от хрониките...

 

Честно казано досега нямаше хубав български форум за пътешествия. Форума в дир.бг умря отдавна, в бг-мама е много оживен, ама там едно говорене пада, едни 10 теми по 50 поста за едно и също (щото никой не чете толкова постове и пак пита същото)...

 

Аз съм една от тези, на които не им омръзва да отговарят на еднообразните въпроси в бг-мама. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.