Прескочи до съдържание

Как намерихте форума и сайта?


  

626 магеланци са гласували

  1. 1. Как ни открихте?



Препоръчани мнения

Бях на служебна среща в xxx  :) неформалният разговор беше за пътувания и човекът срещу мен препоръча :)

Редактирано от Георги
съжалявам но редактираме имената на агенциите :)
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Бях на служебна среща в xxx  :) неформалният разговор беше за пътувания и човекът срещу мен препоръча :)

Хо-хо, виж ти, виж ти... до къде стигнахме. :)

Това звучи доста куриозно. И си е направо повод за малък празник.  :drinks:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

А такаааа... моята винаги мнима природа долавя далечен опит за нежна революция срещу политиката на Основателя спрямо турагенциите. Но Основателя е жилав и няма да се предаде! : )))

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Попаднах на форума, търсейки инфо за о-в Сокотра. 

 

Както има една приказка, в случая закона за привличането сработи и ето ме най-нов участник (мразя думата член :-) във форума. Повече инфо за мен в секция Представяне. 

 

Поздрави, 

Начо

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз от доста време препрочитах Аерохрониките, но имам избирателно зрение - чета пътеписа и долу в дясно - препратката за следващата част на пътеписа и това е... И никога не съм видяла, малката покана към този форум. После случайно в гугъл ми изнезна този форум и връзката му с Аерохраниките.

Малко руски реотан излезна цялата работа, но се справям :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На мен приятелката ми го препоръча. А тя къде го е намерила, не знам. Може би из гугъл някъде е ровила, защото си търсеше билети за Рим. Иначе сайта ми е доста полезен и с удоволствие влизам всеки ден и чета каквото има. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Написах в Гугъл "Форум на пътешественика Перу" и третия или четвъртия линк беше магеланския. Така че - открих ви съвсем случайно. 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

От бг мама. Като начало ме интересува Стокхолм, на там съм се запътила. Засега не съм открила нищо конкретно. Но от както ви открих, не мога да спра да чета и направо забравих за какво съм влезнала. Даже се наложи мъжът им сам да си пържи уловената риба :) - а си имаме правило той лови и чисти, аз пържа :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От бг мама. Като начало ме интересува Стокхолм, на там съм се запътила. Засега не съм открила нищо конкретно. Но от както ви открих, не мога да спра да чета и направо забравих за какво съм влезнала. Даже се наложи мъжът им сам да си пържи уловената риба :) - а си имаме правило той лови и чисти, аз пържа :)

Ами той може да подреди и изчисти къщата, да изведе на разходка децата и кучето и пр. Разрешаваме му!

 

Георги, трябва във формата за регистрация да добавиш предупреждение, че магеланци.com води до пристрастяване  ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Търсих информация за пътуване до Ирландия и напис в гутъл "форум на пътешествиника пътеписи". Изключително съм доволна, че попаднах на сайта.Много бързо се пристрастих :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

От бг мама. Като начало ме интересува Стокхолм, на там съм се запътила. Засега не съм открила нищо конкретно. Но от както ви открих, не мога да спра да чета и направо забравих за какво съм влезнала. Даже се наложи мъжът им сам да си пържи уловената риба :) - а си имаме правило той лови и чисти, аз пържа :)

 

Като няма нищо за Стокхолм, пускаш една тема и почваме :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Препусках из виртуалния свят в търсене на информация за Рим или Копенхаген и попаднах на този оазис. Колкото и да пия обаче жаждата ми не се утолява и ей ме на вече съм с етикет магеланец.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Ровичках се из нетЯ, в търсене на инфо за Португалия и ми излезе този сайт. И стана нещо, като лИбоФФФ от пръв поглед :)))

Отделно, дето дебеланка - магеланка хем си Утива, хем се римува :)))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пусни тема "Стокхолм" и ще пиша :) Само да те предупредя - вярно е, че се развива стокхолмски синдром и накрая не ти се иска да си тръгнеш от града.

...Като начало ме интересува Стокхолм, на там съм се запътила. Засега не съм открила нищо конкретно...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте!

Намерих "Магеланци" докато търсех информация за следващото пътуване, което ще е по Коледа и Нова година до Рио де Жанейро и Перу (Лима, Паракас, Наска, Арекипа, Пуно, Куско). Общо-взето пътуването е почти организирано. Болката ми е, че все още не съм взела решение относно организацията на посещението до Мачу Пикчу. Но в "Магеланци" няма много информация за Перу. Значи, може би ще имам "поле за изява" в бъдеще :-)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте!

Намерих "Магеланци" докато търсех информация за следващото пътуване, което ще е по Коледа и Нова година до Рио де Жанейро и Перу (Лима, Паракас, Наска, Арекипа, Пуно, Куско). Общо-взето пътуването е почти организирано. Болката ми е, че все още не съм взела решение относно организацията на посещението до Мачу Пикчу. Но в "Магеланци" няма много информация за Перу. Значи, може би ще имам "поле за изява" в бъдеще :-)

 

Има доста прилична перуанска тема, по мое мнение: http://magelanci.com/topic/1121-%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%83/

 

Ако имаш въпроси, които липсват там, или пък полезна информация, която да добавиш от твое проучване давай смело :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Като ме хванат среднощните дяволи, започвам да си редя маршрути, да чета пътеписи, да си мечтая.

И така се зачетох в един пътепис за Лондон, това преди няколко седмици. После се престраших да се регистрирам, и така.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Намерих сайта по сходен начин с останалите....Ровех се в google пак за някоя екскурзия и какви забележителности да видя и разни "тънки" детайли за самолетни билети и т.н. .... и хоп ето го и сайта за магелански преживявания!

Не си спомням за коя дестинация търсех информация, но определено намирането и влизането в сайта си беше любов от първо четене :wub: .

Веднага се регистрирах и продължих да чета....

Хубаво ти става на душичката като видиш че има и други като теб вманиечени по пътуванията и търсене на различни емоции!

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, търсих информация за предстоящо пътуване и попаднах на пътеписите на Георги в Аеро Хроники. После разбрах и за Магеланци. Харесва ми, че има разнообразна и необходима информация за пътешественици, систематизирана така, че да е по-лесно търсенето.   

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравайте! Планирам пътуване до Сицилия и се ровех в нета,  така попаднах на един пътепис от вашия сайт. Прочетох го,  нахрани ми душата и реших да се регистрирам, защото ми сайта ми хареса.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте магеланци, случайно Ви намерих опитвайки се да открия цена за жп билети Пекин-Шанхай.Цена все още не съм открила, но се регистрирах в сайта и мисля, че е много интересен.Ние от 4 години пътуваме усилено и почти винаги си организираме всичко сами.Сега сме в посока Китай и се интересувам от тази страна и как се пътува във вътрешността на страната.Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей и добре дошла. Ето една по-стара тема за Китай и транспорта там, а ако имаш по-конкретни въпроси може да отвориш нова тема  :)

http://magelanci.com/topic/316-%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9/

Връзка към мнение

Здравейте Магеланци!

 

На сайта попаднах през чичко Гугъл, съвсем скоро  :blush: , но всяка свободна минута си прочитам по малко от тук-от там.

Много полезна информация, различни гледни точки, страхотни снимки и ... абе добри сте!!!

Голямо благодаря на създателя Георги!  След прочетеното хващах самолети...после влакове...автобуси...и .. гр. транспорт и така 8 прекрасни дни Барселона, Фигерес, Жирона, някои плажчета. Благодаря ви, че ви има.....

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.