Прескочи до съдържание

Как намерихте форума и сайта?


  

626 магеланци са гласували

  1. 1. Как ни открихте?



Препоръчани мнения

Аз попаднах "случайно":))Няма нищо случайно под слънцето.Отдавна моята непокорна душа не ползва организирани екскурзии в стил "Погледнете наляво,погледнете надясно!".Обичам дасе разхождам бавно,а не да гоня гркпата:))или пък да чакаме някой идиот :)))И така покрай филипинската манджа :)) дойде желанието да посетим Филипините ,а оттам и www. magelanci.com :)) Очарована съм от сайта и виждам как всеки се включва със съвети.Да си призная това ми топли душата и се гордея ,че съм българка!Попътен вятър на всички магеланци !

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравейте и от мен :) Тръгнах от търсене на инфо и ровене с ключова дума Исландия. Е, така се случи.

А и напоследък ме привличат нетипични дестинации, поне нетипични от гледна точка на масовостта. Радвам се, че тук има много полезна информация за всичко, свързано с пътуването.

 

Хубав ден на всички и успешна снежна седмица!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Здравейте магеланци !

Казвам се Свилен, на почти 60, работя като инженер, обичаме със съпругата ми да пътуваме, в България и извън нея.

Здраве и успех желая на вскички магеланци!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Здравей Свилен! Добре дошъл сред нас.

Чувствай се комфортно, тук всички сме обединени от общия ни интерес да пътуваме и опознаваме света.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Търсих да прочета блог за Дубай и попаднах на вашия сайт. Името на форума - Магеланци ме накара да се регистрирам, и да видя снимки и прочета за места, които съм посещавала и такива на които искам да отида. Много ми хареса, че всеки споделя на другите нещата, които го интересуват.  пътешествия 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Привет и от мен!

Случайно попаднах на форума преди няколко месеца, търсейки информация в Гугъл за пътуване до Португалия. Наскоро се регистрирах и ви чета с удоволствие, откривам много полезна информация и се радвам, че има толкова запалени пътешественици, които и с охота разказват преживяванията си, съветват и най-вече споделят една обща страст - пътуването...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами как- от роднина    :P .... Попитах чичо Гугъл за отзиви за trip.bg и един от първите резултати беше страничка с тема тук. Това беше вчера и от тогава насам се опитвам да видя аджеба къде е линка към трип.бг  на този сайт, та да мога да измуфтя още малко отстъпка за един самолетен билет :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това ли търсиш - http://magelanci.com/rezervacii/samoletni-bileti/  ?

Здравей :)

По-скоро търся на тоя линк  актуален вариант  - http://www.pamediakopes.gr/affiliates/Error.aspx?aspxerrorpath=/affiliates/rd.aspx

Линкът е към trip.bg от този раздел http://magelanci.com/links

Връзка към мнение

Здравей :)

По-скоро търся на тоя линк  актуален вариант  - http://www.pamediakopes.gr/affiliates/Error.aspx?aspxerrorpath=/affiliates/rd.aspx

Линкът е към trip.bg от този раздел http://magelanci.com/links

 

Не работят тези линкове вече, ползвай търсачката посочена от Polina, на практика е едно и също. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

явно това дето го търся не го намирам не за друго, а защото Chrome изобщо не показва на страницата търсачката на trip.bg....
като отворих страницата с IE всичко лъсна пред очите ми и те светнаха :D
прикачвам скрийншот от Chrome 
знам, че е оффтопик, но мисля, че е важно за такива като мен, които се натъкват за първи път на сайта :)

post-2876-0-91461500-1425078226_thumb.jpg

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

Мои приятели пътешественици ми казаха за сайта: "ако търсиш истинска информация и да е актуална, това е мястото - всичко има там". Така че - ето ме, веднага се регистрирах :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Научих за форума от приятели, които също са тук.  :)  Търсех инфо за Италия и ме насочиха насам. За съжаление, пътуването ми за сега пропадна, но никога не е късно за Италия (надявам се). 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

ОК, в началото, в далечния вече април, когато започна авантюрата magelanci.com кажи речи всички потребители пристигаха от блога ми, май и в днешно време значително количество регистрации идват от там. 

 

Но все повече забелязвам мимоходом да се среща "търсих за ХХХ и попаднах тук". Интересно ми е ако можете да разкажете малко повече думи как сте попаднали на форума, сигурен съм че ще има любопитни истории. Обяснението е задължително ако гласувате с "Друго" в анкетата 

Здравейте, хора, обичащи нерутинните и интересни пътувания!

Благодаря за приема!

Казвам се Лили и случайно или не Ви открих чрез наши приятели - съседи :)

Подариха ни книга за пътешествията си, от дума на дума стана тема за Вас и Вашите споделяния тук.

И така Ви намерих.

Ще се радвам да комуникирам с Вас, да получавам информация, също така ако мога и аз да Ви бъда полезна с такава.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

"Изфуках се" на познат в колко държави съм била и той ми отвърна с: "Ти сигурно си магеланка?" 

Не бях попадала на вас до сега, но веднага и с удоволствие изчетох един пътепис за Иран. 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Намерих ви, ровейки се за информация за едно пътуване, което е вече история :) Сега отново ми се допътува и бързо си припомних къде бих могла да открия информация. Така се зачетох в разни теми, пътеписи и вече знам къде ще се "отбивам" често  :blush:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, намерих сайта съвсем случайно, докато се рових в нета. И всеки път, когато се интересувам от дадено място го посещавам. Намирам го за изключително приятен и интересен, и  не на последно място много полезен. Реших, че е крайно време да се регистрирам.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.