Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 9 часа, mamaivy каза:

Има полети до Акаба след  27 октомври 2019.Ако цените стигнат миналогодишните по 9.99 Е,ще е чудесно.

е, да съм знаел преди години, че ще дойдат такива цени през 2018 и 2019 до Йордания, никога нямаше да отида преди това, хаха... Че през 2010 да не ви казвам колко стотин евро съм дал за Акаба/Петра 😄

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
12 hours ago, BPK said:

Това е малко тото, но все пак - около празници, тип Коледа, Великден и дълги уикенди няма тенденция цените да вървят /особено много/ надолу. Логиката е, че в края на краищата самолетът ще е пълен, независимо каква ще е цената - винаги ще има хора, купуващи в последния момент, независимо от цената. В конкретния случай ми се струва, че 13.12 няма да е проблем, но 23.12 може да бъде проблем, и то голям. Да не говорим, че едно канцелиране на полета в последния момент, дори по независещи от превозвача причини, ви оставя да карате Коледа неособено приятно /ще ви приберат някъде между Коледа и Нова Година/. Лично познавам човек, който така увисна по Коледа сам на хотел във Франкфурт заради съвсем небюджетен превозвач.

Благодаря за отговора .И мен това ме претеснява близостта до Коледа и цените .Погледнах за 22.12.  от Болоня до София е 200евро . И Алиталия са скъпи за тази дата .

Връзка към коментар
преди 11 часа, mamaivy каза:

Има полети до Акаба след  27 октомври 2019.Ако цените стигнат миналогодишните по 9.99 Е,ще е чудесно.

Сега остава да хванем сайт, който ги намалява. Аз до момента нямам успех с налучкването - единствено rumbo.es с мижави 7 евро на резервация.

Връзка към коментар
преди 2 часа, VVP каза:

Егати цените за билет по 10 евро. Като знам аз 2012 колко ми се хвана Йордания за мене и жена ми, тръпки ме побиват. 😂😀😌😁

при мен 750 евро (преди 8 години), ама с включени 7 нощи в Акаба, Аман, Дамаск, Бейрут 😄  И включени всички входове и такси на всяко туристическо място.

Но отдавна вече съм се заклел да не пълня гушите на турагенциите. Тогава може би просто нямаше голям избор, и затова с турагенция. И беше комбинирано ...плажче в Акаба.. пък да видиш и Петра, и мъртво море, и столицата, пък и малко Сирия, малко Ливан.. Сега  Йордания турагенциите я комбинират само с Израел . Пък и само в Йордания си е предостатъчно, доста места има в тази страна, които си заслужава да се видят... град Джераш на мен ми хареса много.

Дано Раянеър пуснат целогодишно полети до Акаба, не само в зимния сезон....

Редактирано от montepinar
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Ilian359 каза:

Сега остава да хванем сайт, който ги намалява. Аз до момента нямам успех с налучкването - единствено rumbo.es с мижави 7 евро на резервация.

Австралийският Jetcost > bravofly  дава 13-14 € отстъпка ,  но после начислява някаква допълнителна такса от 48 AUD. 

Ако някой му се занимава с IP-та,  вероятно  тази такса може и да изчезне 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
3 hours ago, Ilian359 said:

Сега остава да хванем сайт, който ги намалява. Аз до момента нямам успех с налучкването - единствено rumbo.es с мижави 7 евро на резервация.

A надежден ли е този сайт? Дава ми по-ниска цена за полети от и до Венеция от Раян ,но има разлика ако е за един пътник  и за двама. 

Връзка към коментар
преди 30 минути , black_stone каза:

A надежден ли е този сайт? Дава ми по-ниска цена за полети от и до Венеция от Раян ,но има разлика ако е за един пътник  и за двама. 

Надежден е и наистина дава по-голяма отстъпка за двама (понякога и повече) пътуващи за еднопосочен билет. Плащането в момента е с карта Mastercard Viabuy, като Уиз кредитната, Transferwise и Phyre, както май и виртуалните Мастъркард на Револют, се разпознават като такива от сайта и плащания с тях минават. 

За повече инфо относно Rumbo и подобните сайтове, погледнете тази тема.

Връзка към коментар
O'Лиъри вероятно се оттегля в края на тази година. 

"Иcĸaм няĸoй, ĸoйтo e пpoтивoпoлoжнocт нa мeн. Жeнa, ĸoятo e cъcтpaдaтeлнa, гpижoвнa, милa, зa paзлиĸa oт чoвeĸ ĸaтo мeн", ĸaзвa O'Лиpи"

 

https://money.bg/management/zashto-izpalnitelniyat-direktor-na-ryanair-iska-da-go-zamesti-zhena.html?utm_source=news.bg&utm_medium=article&utm_campaign=footer

 

П. П. Каквито кучки ги има, току-виж хората  един ден си мечтаят да се завърне. 

 

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, stanimir каза:

O'Лиъри вероятно се оттегля в края на тази година. 

"Иcĸaм няĸoй, ĸoйтo e пpoтивoпoлoжнocт нa мeн. Жeнa, ĸoятo e cъcтpaдaтeлнa, гpижoвнa, милa, зa paзлиĸa oт чoвeĸ ĸaтo мeн", ĸaзвa O'Лиpи"

 

https://money.bg/management/zashto-izpalnitelniyat-direktor-na-ryanair-iska-da-go-zamesti-zhena.html?utm_source=news.bg&utm_medium=article&utm_campaign=footer

 

П. П. Каквито кучки ги има, току-виж хората  един ден си мечтаят да се завърне. 

 

 

Като гледам, статията е от 8 март 😄  Бил е на такава вълна човекът.  А и също тези от Money.bg

Редактирано от montepinar
Връзка към коментар
преди 2 минути , Христиан каза:

Мини въпрос:

 

Търся хора с опит...как да прекарам ракия без чекиран багаж? 😂

Освен за 10 шишенца по 100мл, за нищо друго не ми идва на ум.

Edit: Не е изпробвано.

Редактирано от Eti*
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Eti* каза:

Освен за 10 шишенца по 100мл, за нищо друго не ми идва на ум.

Edit: Не е изпробвано.

Плюс една празна бутилка и като слезна да преливам. 😄

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, Христиан каза:

Мини въпрос:

 

Търся хора с опит...как да прекарам ракия без чекиран багаж? 😂

а защо, по дяволите, трябва да пренасяш такова нещо? Налага ли се?

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , Костов каза:

Не виждам полети до Рим след октомври. Да не го спират?

Не само до Рим ги няма. Много дестинации изчезнаха днес. Дори не успях да си купя последния билет до Мадрид. Посредникът взе парите, но не можа да издаде билет, защото изчезнаха цените точно в този момент. Нещо правят по сайта. Сигурно скоро пак ще се появят.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.