Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 1 минута , aleksandrina каза:

Става въпрос за връщането тук обаче, което е на отделна резервация и при него няма промяна- за този полет дали ще върнат парите.

Категорично не. Обясних им , че вторият полет е също техен и  смяната на първият полет афектира вторият . Отговорът им беше можем да ви върнем парите само на полета със сменено разписание . За другия но носели отговорност . 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 minute ago, Василена said:

Категорично не. Обясних им , че вторият полет е също техен и  смяната на първият полет афектира вторият . Отговорът им беше можем да ви върнем парите само на полета със сменено разписание . За другия но носели отговорност .  

Е, това питаше питащия.

Връзка към мнение
преди 9 минути , aleksandrina каза:

Става въпрос за връщането тук обаче, което е на отделна резервация и при него няма промяна- за този полет дали ще върнат парите.

Имах полет отиване и връщане с тях . Върнаха ми връщането и ми остана само билета с тях за отиване .

Връзка към мнение

Здравейте,

Имам питане за цена на билети до Акаба. Миналата година пропуснахме инвазията, но сме се зарекли за тази есен. В момента цените за средата(края) на ноември са м/у 38 и 56 евра. Дали мога да очаквам цени около 20-25 евра в посока или нъЦ? Знам, че много от Вас са се възползвали и от доста по-ниски цени, но да не прекалявам! И това са добри за мен.

Връзка към мнение

Питане за багаж, отново :-(... Куфара ми е вместо 20 см ширина малко повече 21-22 см(55/40/21-22см). Имам priority закупен. Мерих го на летището в клетката на Rayanair. Тя е странична и така се получава, че влиза но е до ръбчето на желязото. Да рискувам ли се чудя?

Връзка към мнение
Преди 1 час, neuromancer каза:

щом влиза, значи е ок

Важно е и да го извадиш. :grin: 
Не се шегувам - виждал съм (и то неведнъж) такива упорити опити да се натъпче със сила багаж в  металната кутия, че после едвам успяват да го извадят.

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение
На 22.03.2019 г. в 13:00, epetkov каза:

26ти март Ryanair  ще дадат пресконференция в Харков.

И така, Харков-Краков  от 17ти юни (пряк сблъсък  с Wizz, които пускат същата линия от 2ри август) и  Харков  - Вилнюс от 27ми октомври.  Одеса-Краков от 16ти юни, Одеса-Вроцлав и Одеса-Катовице от 29ти октомври.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 21 часа, Фил каза:

Важно е и да го извадиш. :grin: 
Не се шегувам - виждал съм (и то неведнъж) такива упорити опити да се натъпче със сила багаж в  металната кутия, че после едвам успяват да го извадят.

Потвърждавам.

Преди години като пътувахме до Дубай с жена ми бяхме с различни тролейчета. Моят - пластмасов и очевидно много по-малък от този на жена ми и естествено от позволения. Само че с около 1 см по-тумбест в средата. Аз знаех, че ще успея да го натъпча, но после при ваденето няма кой да го натисне в средата... И служителката се заяде - искаше и двата куфара да ги провери.

Опитах се да я убедя (чисто визуално) че моя е много по-малък и няма да има проблеми.

Не, та не. Да съм го натъпчел. Е, успях и се виждаше в клетката как има място за още половин куфар отстрани, до моя.

… Та после сантиметър по сантиметър го вадих.

  • Шок 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
30 minutes ago, Mistela said:

Здравейте,

трябва ми полет за юли, който сега е 162 евро Айндховен-София, 12 число. Мислите ли, че е възможно да паднат ценово?

 

https://www.airhint.com/  казва, че вероятността да паднат е 85%

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Интересен сайт ама нещо и на мен ми дава същите проценти за друг полет 😀 . Кофти е когато ти трябва полет за конкретна дата и в близко до нея няма полети и тогава изчакването е рисковано.

Връзка към мнение
Just now, Ivko said:

Интересен сайт ама нещо и на мен ми дава същите проценти за друг полет 😀 . Кофти е когато ти трябва полет за конкретна дата и в близко до нея няма полети и тогава изчакването е рисковано.

А, дава си различни % и горе- долу каквото ме е интересувало е съвпаднало. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, aleksandrina каза:

А, дава си различни % и горе- долу каквото ме е интересувало е съвпаднало. 

 Да в момента проверих полет софия-барселона за 8-ми август и цената в момента е 35 евро и този сайт ми казва: This is a good moment to book с вероятност да падне цената 22% и в случая е така. Това е доста ниска цена за този период за тази дестинация.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 47 минути , Mistela каза:

Здравейте,

трябва ми полет за юли, който сега е 162 евро Айндховен-София, 12 число. Мислите ли, че е възможно да паднат ценово?

 

цената, че е отвратително висока за тази отсечка, е факт, но не подценявайте, че по това време има доста студенти да се връщат от там към България /включително такива, останали на поправителни сесии през юли/, и авиокомпаниите са наясно с това движение

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Mistela каза:

Здравейте,

трябва ми полет за юли, който сега е 162 евро Айндховен-София, 12 число. Мислите ли, че е възможно да паднат ценово?

 

Според мен - изчакай.

Точно от Айдховен ли ти трябват.

Ако не, хвърляй един поглед на Амстердам - София, вкл. и Transavia.com

Ако не паднат, поне няма да се вдигнат. На такава цена ще се намери билет дори и на air.bg или с прекачване - през Белград, например.

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, не знам къде да намеря в профила ми в сайта на райън освен на "пътници" данните, които съм въвела за други пътници. Чекирах две семейства, моето и още едно на които 2-та члена са нови, до сега не са пътували с Райън. Имат вече всички бордни карти, но само на 2-та нови за системата на Райън не намирам паспортните данни, а искам и те да си ги проверят за всеки случай. Моля за съвет 🙂 

Връзка към мнение

Ако при въвеждане на данни на пътниците не сте дали отметка да се запаметят в профила няма къде да ги видите. Пътници и техните данни могат да се запаметят към профил отделно без да е нужно да се прави покупка, но това става само през уеб от приложението не се виждат/запаметяват. Проверете през уеб версията има раздел 'мой спътници' или нещо такова възможно е там да сте ги запаметили.

Връзка към мнение
37 minutes ago, kremm said:

В случай, че не са запаметени, а пътниците имат вече бордна карта и са чекирани, как да си проверим още веднъж паспортните данни?

Влизате в РЕЗЕРВАЦИИ, после в резервацията, която ви интересува, от там син бутон УПРАВЛЕНИЕ НА РЕЗЕРВАЦИИ => ПРОМЕНИ ДОКУМЕНТ

Избирате за кой да е промяната (без да я правите) и гледате.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към мнение

Здравейте, някой има ли представа как се случват нещата при прекачване на летище Кьолн, има ли транзитна зона, на която да хвана полет за Бристол (пак на Раян), без да ми се налага да излизам и да минавам отново проверка за сигурност и граничен контрол. Благодаря. 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • jul
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.