Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Олей, тия мангали ще плащат аварийното кацане доживот.

Друг път . Куп НПО - та вече са започнали защитата.

Не видях кое е наложило аварийното кацане и с какво са застрашили сигурноста на полета. Циганката пищеше , гледам европейците май се подсмихваха.

Добре не са кацнали в София ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имаше ваучери за по -10 евро награда (бонус) на всеки нов регистрирал се това беше от 7-9 септември(за регистрацията)ако не се бъркам,но аз направих няколко профила на едно и също име и така дойдох до Италия безплатно . Благодаря на тези,които писаха тука ,та така и аз малко влязох в релсите.☺

 

Shame on you!

Връзка към коментар

Понеже много държави се надпреварват да предлагат "най-добрата работа в света", ето и "най-лошата работа в Ирландия" - асистент на О'Лиъри. 

 

https://careers.ryanair.com/search/#job/5b532

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ryanair пуска билети по 9,99 долара за полети от САЩ! Обявиха го минути след победата на Тръмп
Йорданските авиолинии пък призоваха туристите да се възползват от полетите им до САЩ, докато все още могат

Нискотарифните авиолинии Ryanair обявиха на сайта си, че пускат билети за 9,99 долара от САЩ. Разпродажбата ще важи в рамките на седмица, като от компанията приканват англичаните да се възползват от нея и да напуснат Щатите.

Това се случва буквално минути, след като стана ясно, че Доналд Тръмп ще е новият американски президент, предаде actualno.com. На Facebook страницата си авиолинии са заложили плакат, изобразяващ именно Тръмп.

Йорданските авиолинии също се включиха в "битката", като още вчера призоваха туристите да се възползват от полетите им до САЩ, докато все още могат.
 

ff0b2864f3f09434b4b2cd54a3401bf4.jpg

Редактирано от chandni
Връзка към коментар

 

Най-мощната авиокомпания в Европа - "Райънеър" готова да пусне полети до Бургас

 

 

На пръв поглед аванюристичната идея на общинския съветник Константин Бачийски – за целогодишни полети до летище „Бургас“, получи мощна подкрепа от Туристическата камара, Съюза на собствениците в Слънчев бряг и концесионера на бургаския аеропорт „Фрапорт“.

 

Лично главният изпълнителен директор българския клон на компанията Улрих Хеппе застава зад инициативата и изпраща отворено писмо до четири общини в региона – Несебър, Поморие, Бургас и Созопол. Той се мотивира, че ако фондът се учреди, ще се развият значително транспортните връзки към Бургас, ще се помогне на бизнеса и туризма.

 

Идеята за пръв път бе представена от общинския съветник от СЕК Константин Бачийски, който в последните две години работи неуморно за осъществяването й. Бачийски предложи на Община Бургас да заделя фонд, който да субсидира извършването на полети извън активния туристически сезон. Предложението му бе определено за супер авантюристично и неосъществимо, въпреки многократните опити на Бачийски да убеди колегите си в ОбС Бургас.

 

Амбицията е богатите общини в региона да заделят неголяма сума, за да субсидират авиокомпаниите да извършват редовни полети до Бургас. "Това ще помогне много на бизнеса, защото едрият капитал предпочита градове с голямо летище, а и ще привлече туристи", мотивира се още преди две години Константин Бачийски.

 

Средствата от фонда, който ще обедини най-богатата българска община Несебър, съседната Поморие, Бургас и Созопол, ще отиват и за субсидиране на полети от нискотарифни компании, които набират все повече популярност.

 

Според неофициална информация най-голямата такава - „Райънеър“ е готова на секундата да пренасочи част от полетите си към Бургас – и в активния сезон, и извън него. Компанията летеше доскоро само от Пловдив, а в последната половин година пусна и редовни полети от София. Предвижда се обаче да стъпи и в Бургас, за да разшири още повече портфолиото си в България. Ако идеята за фондът бъде одобрена, то това със сигурност ще се случи.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Току-що пробвах и влязох без проблем. Пробвай с друг браузер

Пробвах през Mozila, Internet Explorer, Chrome i Safari и с нито едно не ми отваря сайта.

Редактирано от t_petkov
Връзка към коментар

и при мен наскоро се беше случило така - от вкъщи не се отваряше сайта по никакъв начин, през всякакви браузъри, а от други места нямаше проблем - единственото възможно обяснение е, че причината е в интернет-доставчика

 

мъжът ми звънна на нашия провайдер да ги уведоми, нещо си премашрутираха dns-ите или друго подобно действие и след няколко часа проблемът го нямаше

Редактирано от antea
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Интересното е, че лаптопа използва един интернет доставчик, но на телефона съм си на мобилния интернет. И при двете не става.

Изтегли си приложението Ryanair app oт Google play,aко си с Android.

Връзка към коментар

кажи каква грешка дава. иначе сайта си върви

От компютъра вкъщи сайта тръгна. Много интересно защо тогава на онзи лаптоп, на който пробвах първо не се отваря. Сега като съм вкъщи пак пробвах през телефона(на виваком съм) и пак не ми се отваря. :lol: :lol: App-a е ясно, че си работи на телефона, просто ми стана чудно за сайта. Важното е все пак, че от вкъщи всичко е 6 ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам два лаишки въпроса

1. Ако носи фотоапарат (професионален с обективи), къде в ръчния трябва да го сложи? Ако е в отделна чанта води ли се като втората примерно или трябва да го сложи в дамската чанта, а неговата да я сгъне и да я сложи в ръчния багаж? Или да си го окичи на врата :)?

2. Какви храни може да се носят в ръчния - децата искали да им занесе луканка и суджук ^_^ за нова година и трябва ли да са опаковани някак по специално, ако изобщо може.

Връзка към коментар

1. Ръчен багаж - https://www.ryanair.com/bg/bg/plan-trip/travel-extras/baggage

Имайте предвид, че може да вземат багажа в багажното на самолета, т.ч. е по-добре да бъде в малката чанта.

2. Храна - може, само течности - не. Вакуумирано сирене, кашкавал, суджук - никакъв проблем. Дори може ракия - в шишенца до 100 мл. - общо но 1 л. :)

Редактирано от lesy
Връзка към коментар

1. Може съвсем спокойно да си го окачиш на врата ако нямаш допълнителна чанта примерно. Ако имаш дамска чанта и може да се събере в нея, макар че силно се съмнявам, слагай го вътре в нея. Ако питаш мен, най-добре забрави за дамската чанта, слагай всичко в ръчния и апарата в неговата си чанта и през рамо :)

 

2. Досега заради детето, което винаги пътува с нас сме взимали солети, гризини и др. такива. Със сандвичи също съм минавал доста пъти. Суджук и луканка, предполагам ще минат. Няма нищо специално за опаковката!

Редактирано от Дидко
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По първия въпрос: С всички тарифи може да се носи и втора чанта, не само една.

 

На всички пътници на Ryanair се полагат безплатно 2 чанти ръчен багаж, една 10 кг чанта (максимален размер : 55 см x 40 см x 20 см) и една малка чанта (максимален размер: 35 см x 20 см x 20 см), с нашата обичайна тарифа.

 

По втория са отговорили над мен :)

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.