Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Аз не бих казал, че е подвеждаща. СЕГА има колкото седалки пише. Това може да се провери. А колко ще има утре, никой не можу дя е сигурен така или иначе.

 

Може би не съм се изразил съвсем точно, но идеята ми беше, че това, че в момента има само 5 места за 10 евро, не означава, че утре няма да са 10 места на цена 10 евро.

Връзка към коментар

А по мои налюдения - ако днес има 5 места на 5 евро, като свършат следващите са на различна цена, тя би могла да бъде както по-висока, така и по-ниска (макар и доста по-рядко). Естествено, след това, в зависимост от продажбите им, винаги биха могли да пуснат отново местата да са по 5 евро  :) . Т.е. информацията към момента и аз не мисля, че е подвеждаща, както казва neuromancer - обявено е в момента колко места се продават на тази цена и никой не може да бъде сигурен как по-нататък ще си движат нещата!

Редактирано от Зани
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не знам, но преди години в бордното списание на Уиз бяха илюстрирали София със снимка на Св. София в Истанбул, надявам се да е нямало разочаровани туристи като ония дето тръгнали за Ница, а се оказали в Ниш  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да, можеш. Влез в резервацията, натисни добавяне на багаж и ще се покажат имената от резервацията, можеш да добавяш с + и - за всеки пътник.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Детето излетя и кацна. Направили са и проблем с мобилната бордна карта на втората проверка преди извеждане за самолета. Не можели да я прочетат - добре че имаше и разпечатана - много странно - мина с нея на секюритито в началото. дали четеца им е бил развален нещо. Дано на връщане няма проблем, че няма да има къде да разпечата.

Наистина ли седалките са неудобни - много я болял гърба през целия път - или е било от нерви и страх се е стегнала и е получила мускулна треска.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

http://www.dnes.bg/business/2016/12/22/evropeiskiiat-syd-otseche-12-mln-globa-za-ryanair.326504

 

Дали това би се отразило на цените  :scratchhead:

 

"Това решение отваря възможност пред Ryanair и други авиокомпании да внесат иск срещу ирландското правителство пред нашия Върховен съд, за да възстанови щетите от 88 млн. евро, които претърпяхме в резултат на това, че бяхме принудени да плащаме този незаконен данък", казва говорител на компанията.

 

Тепърва ще се водят битки.

Връзка към коментар

За мен седалките са много удобни, много повече от уизките. А проблема с електронния билет да не е бил защото си е намалила осветлението на екрана на телефона? Тогава четеца не може да сканира. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Един въпрос и от мен.

Не съм пътувала до сега с чекиран багаж и се чудя, трябва ли предварително да се чекирам и да разпечатам бордната карта или ще ми я дадат на гишето , когато оставям куфара ?

Връзка към коментар

За мен седалките са много удобни, много повече от уизките. А проблема с електронния билет да не е бил защото си е намалила осветлението на екрана на телефона? Тогава четеца не може да сканира. 

 

 

Незнам какъв е бил проблема. Пред мен мина първото секюрити.

Приложението автоматично увеличава светлината, НО ако се използва снимка (screenshot на отворено приложение), тогава светлината може и да е слаба, в зависимост от настройките на телефона.

Редактирано от stormbringer
Връзка към коментар

Наистина ли седалките са неудобни - много я болял гърба през целия път

Да. На кратки полети не се усеща, но на 3-часов се изчанчих.

За разлика от Edem аз смятам, че на Wizz седалките са много по-малко неудобни. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Добавих впоследствие един чекиран багаж към полета и веднага след това се регистрирах. Проблемът е, че никъде на бордната карта не е отбелязано да има чекиран багаж. На предишните бордни карти е отбелязано най-отдолу с микроскопични букви [15kg bag]. Сега - нищо! Трябва ли да ме притеснява това?

 

п.п. Интерфейсът им за добавяне на услуги е пълна пародия! 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.