Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Мирослав Василев

Не можеш защото вече имаш издадена бордна карта и няма как да променяш местата. Но ако ги чекираш заедно, винаги ти ги дава едно до друго и поне един ще бъде до прозореца.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не можеш защото вече имаш издадена бордна карта и няма как да променяш местата. Но ако ги чекираш заедно, винаги ти ги дава едно до друго и поне един ще бъде до прозореца.

Много благодаря. Със сигурност ще чекирам заедно. 

Редактирано от Уатея
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Малката чанта няма ограничение в килограми, ако имаш тухли - там ги слагай :) За теглото важи същото като за размерите, на собствен риск си. Няма такова правило, че 200-300гр отгоре са ок или 23кг са ок. 

Много ми харесва това за тухлите!

Връзка към коментар
Мирослав Василев

Аз като съм чекирала два заедно не винаги ми е давало едното до прозореца. Има поне няколко случая когато са среда и пътека.

Тука става въпрос за 7 човека, а на един ред са 6 седалки, така че поне 2 ще бъдат до прозорците. Права си наистина, че при 2 или 3 човека, има случай в които ги дава от двете страни на пътеката или в средата.

Редактирано от elateq
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Супер. Ама Пловдив си плаче пак за линия до Италия.

Ще има още, хвана ги яд, че туристите са в София и започва яко ухажване на Раян. Пък и кмета има имидж да лъска.

 

Очакваме включване и от Бургас

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Мирослав Василев

По-скоро се чудя дали  няма да  ни разпредели на 2 реда до пътеката и средните места и така да няма нито едно до прозореца

Надали, но има и такава възможност. Въпрос на малко късмет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По-скоро се чудя дали  няма да  ни разпредели на 2 реда до пътеката и средните места и така да няма нито едно до прозореца

На няколко пъти съм чекирала по 6 места - винаги са били на един ред. 

Предполагам, че го правят, когато има свободни редове.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имайте предвид, че вчера на полета до Меминген караха всички с голям ръчен багаж да го прекарват през рамката за размери и след като първо потърсиха доброволци да си чекират безплатно големия багаж и никой не откликна, обявиха, че ще пуснат само първите 90 багажа в салона, а всички остали ще чекират безплатно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имайте предвид, че вчера на полета до Меминген караха всички с голям ръчен багаж да го прекарват през рамката за размери и след като първо потърсиха доброволци да си чекират безплатно големия багаж и никой не откликна, обявиха, че ще пуснат само първите 90 багажа в салона, а всички остали ще чекират безплатно.

Нали и по правилата им е така първите 90 в салона, а останалите в багажното като чекиран, но без да се плаща.

Връзка към коментар

Евентуално Кьолн и Хамбург може да се използват за прекачване. Иначе обявиха зимните за Братислава и ни няма. Нещо ни забравиха.

Редактирано от Edem
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Евентуално Кьолн и Хамбург може да се използват за прекачване. Иначе обявиха зимните за Братислава и ни няма. Нещо ни забравиха.

 

Да пуснат Братислава от Варна, пак ще съм доволен. Какво ми дублират същите дестинации и оттам, гррррр! :mad:

Връзка към коментар

Не можеш защото вече имаш издадена бордна карта и няма как да променяш местата. Но ако ги чекираш заедно, винаги ти ги дава едно до друго и поне един ще бъде до прозореца.

Можеш, през кол центъра или чата им.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.