Прескочи до съдържание

Автобусен и ЖП транспорт - периодични промоции


Препоръчани мнения

Итало е магия! Започнете с отстъпки от -20% до -40% с MAGIC код. За пътуване от 29 април в Smart и Prima.
650 000 свободни места
Купете до 14.00 часа на 26.04.
Условия на: https://italotreno.it/it

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Trenitalia код за 30% отстъпка за влаковете Frecciarossa, Frecciargento and Frecciabianca при тарифа Super Economy.

Кодът е валиден до утре, 25.04.2022, 22:00, пътуването трябва да е между 30.04 и 30.07.

Кодът е APRILE22 (въвеждайте го с глави букви, че иначе не работи).

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Получи мейл

 

С настоящето Ви уведомяваме, че е възобновена редовната автобусна линия на фирма МАТПУ за Сърбия, по линията София - Ниш - София. 

Автобусите тръгват всеки ден от автогара Сердика в София, Билетен център, офис №107

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Ох, какви предложения! Тръгнете с отстъпки от -20% до -40% с код MAMMA. За пътуване от 13 май в Smart и Prima. 550 000 свободни места, Купете до 18.00 часа на 09.05.
Условия на: https://italotreno.it/it

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Иван Попов
  • 2 седмици по-късно ...

Всички се оляха да хвалят и пазаруват в промоцията на Търкиш еърлайнс, обаче тази оферта на Дойче бан се случва наистина веднъж  в живота.

За 9 евро може да си вземете билет за ЦЯЛ КАЛЕНДАРЕН МЕСЕЦ, с който да се придвижвате с регионалните влакове в ЦЯЛА ГЕРМАНИЯ.

Може да се вземат такива билети за юни, за юли и за август. Днес от сутринта системата на Deutsche Bahn беше претоварена и не можеше да се влезе, но преди малко се сдобихме с билети за август. 🙂 

https://www.bahn.com/en/offers/regional/9-euro-ticket-en?dbkanal_007=teaserSliderBigImage_1-1_link_9Euroticket

 

  • Харесвам 11
  • Шок 2
  • Благодаря 3
  • Браво 4
Връзка към мнение

Това значи ли, че можеш да пътуваш от регион в регион с този билет или е само за един регион? Чета, но не намирам информация, а може би шока е твърде голям. Такова чудо наистина не съм виждала, а съм съвършено неподготвена.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз се подготвям от цял месец психически за това. Не го споделях, защото просто не ми се вярваше, че ще стане, въпреки всичкото инфо, че няма да има скрити клопки. На два пъти отлагаха стартовата дата, на която да пуснат билетите.

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Аз се оказах тотално психически неподготвена, но си взех за всеки случай, пък дали ще ми потрябва, ще видим. 🙂 Важното да сме в бизнеса. 🤣
Vielen Dank, @master_of_germs!

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Този билет пише, че важи и за градски автобус и трамвай. Имам ходене до област NRV при приятели и само с придвижването от/до летище CGN ще се избият 9-те €. Ако стигна, де. 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 34 минути , master_of_germs каза:

Аз се подготвям от цял месец психически за това. Не го споделях, защото просто не ми се вярваше, че ще стане, въпреки всичкото инфо, че няма да има скрити клопки. На два пъти отлагаха стартовата дата, на която да пуснат билетите.

 

Въобще не се колебай да споделяш, никой няма да ти се сърди. Голямо благодаря и от мен!🙂

Направо ми идва да накупя билети и за трите месеца, после както дойде.

Ако ви хрумнат примерни маршрути, споделяйте моля. 🙂

От доста време си мисля за долината на Мозел, макар че то не е точно ЖП маршрут.  Също за Меминген, Линдау и Вадуц, но плановете за следващите месеци са в съвсем друга посока. Всъщност билета вероятно не може да се ползва за транспорт до Лихтенщайн или Люксембург. Интересно как би се таксувало едно такова пътуване.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , iMari каза:

Въобще не се колебай да споделяш, никой няма да ти се сърди. Голямо благодаря и от мен!🙂

Направо ми идва да накупя билети и за трите месеца, после както дойде.

Ако ви хрумнат примерни маршрути, споделяйте моля. 🙂

От доста време си мисля за долината на Мозел, макар че то не е точно ЖП маршрут.  Също за Меминген, Линдау и Вадуц, но плановете за следващите месеци са в съвсем друга посока. Всъщност билета вероятно не може да се ползва за транспорт до Лихтенщайн или Люксембург. Интересно как би се таксувало едно такова пътуване.

За люксембург не се колебай. С тоя билет можеш да стигнеш до люксембургската граница, а в целия Люксембург целият обществен транспорт по принцип си е безплатен. Чак ме е яд, че другия месец си взех през оподо връщане от Люксембург през Бергамо.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Argentique каза:

Този билет пише, че важи и за градски автобус и трамвай. Имам ходене до област NRV при приятели и само с придвижването от/до летище CGN ще се избият 9-те €. Ако стигна, де. 🙂

Travel throughout Germany: on all means of local/regional public transport (such as RB, RE, U-Bahn, S-Bahn, bus and tram)

 

Сега осъзнах, че важи и за градски транспорт в градовете. :curtsey:

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , iMari каза:

Travel throughout Germany: on all means of local/regional public transport (such as RB, RE, U-Bahn, S-Bahn, bus and tram)

 

Сега осъзнах, че важи и за градски транспорт в градовете. :curtsey:

Регионалните билети винаги са си важали. Всичко освен скоростни влакове, първа класа и фериботи. 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 8 минути , master_of_germs каза:

Регионалните билети винаги са си важали. Всичко освен скоростни влакове, първа класа и фериботи. 🙂 

Аз нали съм си карък, прие ми плащането, но билет не се генерира, няма нито в акаунта, нито на имейла.  Къде да го търся?

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Дани Магелани каза:

Аз нали съм си карък, прие ми плащането, но билет не се генерира, няма нито в акаунта, нито на имейла.  Къде да го търся?

Изчакай и при мен доста се забавиха. Сега излезе в акаунта, а на мейла още нищо не съм получила.

  • Благодаря 1
  • Замислям се 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 минути , iMari каза:

Изчакай и при мен доста се забавиха. Сега излезе в акаунта, а на мейла още нищо не съм получила.

След колко време се появи?

Връзка към мнение
Дани Магелани
В момента, iMari каза:

Час и 30-40 мин. след плащането.

В профила стоеше като номер на поръчка, докато в един момент позволи сваляне в PDF формат.

При мен и това липсва.

Нещо явно се бъгна при плащането.

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 минути , iMari каза:

След плащането не излезе ли надпис, че резервацията е потвърдена и номер на поръчка от рода на Уиз резервация, 8BHNSB например?

Не. 

Не е голяма загуба,но защо да е така?!

Връзка към мнение

Бърз въпрос - как може да се комбинира с този билет с тръгване от Австрия, например Инсбрук? Трябва да се хване влак от Инсбрук до границата с Германия и оттам да се обикаля с германския билет нали? 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 13 минути , Дани Магелани каза:

Не. 

Не е голяма загуба,но защо да е така?!

Нямам идея. 😞

Сигурно ли е, че са дръпнали парите? В интерес на истината и аз се заблудих първоначално, че съм платила, защото след въвеждане данните на картата излиза екран с инфо за резервацията, но е необходимо още едно потвърждение от твоя страна, за да отвори прозорец с 3Д верификацията и да стартира плащането. Вършех нещо друго и едва след минута-две видях, че не съм приключила с покупката.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.