Прескочи до съдържание

Автобусен и ЖП транспорт - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 28 минути , iMari каза:

Нямам идея. 😞

Сигурно ли е, че са дръпнали парите? В интерес на истината и аз се заблудих първоначално, че съм платила, защото след въвеждане данните на картата излиза екран с инфо за резервацията, но е необходимо още едно потвърждение от твоя страна, за да отвори прозорец с 3Д верификацията и да стартира плащането. Вършех нещо друго и едва след минута-две видях, че не съм приключила с покупката.

На мен се опита да се появи екран за 3D верификация (за бг карта), обаче много забиваше и беше неактивен, затова набързо платих с револют. Домързя ме да се регистрирам, но пратиха билет на мейла веднага.

Вижте си банкирането дали е платено въобще.
Като уведомих немското другарче за промо-то, се оказа, че нищо ново не ѝ казвам и на място всички били информирани за деветевровата карта. 🙂 По-скоро беше учудена, че и аз съм информирана. 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, Kristian Desev каза:

Бърз въпрос - как може да се комбинира с този билет с тръгване от Австрия, например Инсбрук? Трябва да се хване влак от Инсбрук до границата с Германия и оттам да се обикаля с германския билет нали? 

Да. Между другото, билетите на дойче бан покриват и някои погранични градчета в чужбина. Например в Австрия се сещам за Ройте (лично изпробвано), Куфщайн и, естествено - Залцбург. Без градския транспорт в тях, разбира се.

 

А в Австрия също има групови билети, които са много изгодни при пътуване на 4 или 5 души заедно, по подобие на немските регионални билети, примерно NRW, или Bayern-ticket.

Само че австрийските си важат за цяла Австрия, а не за отделните лендери.

 

Аз си вдех и за юли билет от промоцията, при мене всичко си е наред с генерирането на кодовете, само дето в мейла ми ги праща в папката с "промоции", та не се виждат на пръв поглед в пощата.

 

@Argentique, и аз от другарче от Германия го разбрах, преди няколко седмици. Така че благодарностите - към @зВерчето😉.

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@master_of_germs, нали правилно разбирам, че ако града/гарата я има на картата на DB за съответният регион в списъка долу, значи нашият билет важи? Това са картите даващи информация за регионалните билети:

image.png.7439151d1aa4f8312ad8e2772decd39f.png

 

Все още не ми се вярва, че е толкова хубаво, че да е истина. 😄

А как се прави резервация с този билет? От падащото меню излизат различни видове карти, но за него-нищо?

Връзка към мнение
преди 12 минути , iMari каза:

@master_of_germs, нали правилно разбирам, че ако града/гарата я има на картата на DB за съответният регион в списъка долу, значи нашият билет важи?

image.png.7439151d1aa4f8312ad8e2772decd39f.png

Все още не ми се вярва, че е толкова хубаво, за да е истина. 😄

А как се прави резервация с този билет? От падащото меню излизат различни видове карти, но за него-нищо?

Зависи от маршрута, който избереш и вида на влаковете по него. Ако избереш регионални влакове (RE, RB, IRB, S) примерно от Кьолн до Мюнхен ще пътуваш с 9-евро нея билет, но пътуването ще е към 9 часа. Ако обаче избереш за дадена отсечка ICE, IC, EC няма да важи билета от 9 евро за този влак, независимо че пак ще пътуваш Кьолн - Мюнхен. Днес като търсих различни маршрути и видях, че си пише цена 9 евро на тези, за които важи, така че човек трудно може да се обърка дори да види някой непознат тип влак или автобус. Ако пише - 9 евро, значи важи за целия маршрут.

Резервации не са необходими да се правят, места не се продават, отиваш на гарата и се качваш. За правене на маршрути сайтът е супер, много точно показва и закъснения, ремонти и т.н. Билетът важи само за втора класа.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 22 часа, master_of_germs каза:

Всички се оляха да хвалят и пазаруват в промоцията на Търкиш еърлайнс, обаче тази оферта на Дойче бан се случва наистина веднъж  в живота.

За 9 евро може да си вземете билет за ЦЯЛ КАЛЕНДАРЕН МЕСЕЦ, с който да се придвижвате с регионалните влакове в ЦЯЛА ГЕРМАНИЯ.

Супер оферта! :good:
@iMari, разчитам на твоята комбинативност да откриеш и споделиш разни идеи за схеми с полети + влакови маршрути от тази оферта! :wink::smile:

P.S. по немските групи вече тръгнаха разни шеги в тази връзка :grin:

 

image.png.6750ed6c79dd9e4f38835d0c41b4f7dc.png
 



 

  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 1 минута , Фил каза:

Супер оферта! :good:
@iMari, разчитам на тваята комбинативност да откриеш и споделиш разни идеи за комбинации с полети и влакове от тази оферта! :wink::smile:
 

 

Чакай сега, пускам отделна тема в момента и мислех на теб да разчитам! 😉

преди 2 минути , Фил каза:

P.S. по немските групи вече тръгнаха разни шеги в тази връзка :grin:

Мда, имам известни подозрения, че точно така ще стане. 🥺

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 20 часа, iMari каза:

След плащането не излезе ли надпис, че резервацията е потвърдена и номер на поръчка от рода на Уиз резервация, 8BHNSB например?

Най-сетне билетът се появи в профила, но на имейл не е изпратен.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
В момента, Дани Магелани каза:

Най-сетне билетът се появи в профила, но на имейл не е изпратен.

И аз така и не получих мейл. Вероятно системата не е смогнала. 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Проверявайте из другите папки на мейла... Промоции, спам и т.н.

Иначе в темите за шантавите маршрути ще пиша, ама сега сме на нещо като семеен професионален празник (да не кажа кратък производствен банкет), та по-натам 😉

20220524_123426.jpg.d7f5ac21ec4b3054fd14dfaf9d9f01b7.jpg

 

20220524_123708.jpg.b1559ade32d1676de1e661b1e26139e8.jpg

 

20220524_132730.jpg.5c143e8632acabdd3127d0ce4c433b42.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Тръгнете с отстъпки от -30% до -50% с GITA код. За пътуване от 3 юни в Smart и Prima.
500 000 свободни места
Купете до 18 ч. на 30.05.
Условия на: https://italotreno.it/it

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Италия празнува! Тръгнете с отстъпки от -30% до -50% с код ITALIA. За пътуване от 10 юни в Smart и Prima.
500 000 свободни места
Купете до 18 ч. на 06.06.
Условия на: https://italotreno.it/it

 

 

ПРОМОЦИОНЕН КОД Lux Express: автобусни билети през Балтийско море и Полша за €9 (ЛЯТО) https://travelfree.info/lux-express-promo-code/

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Време е да бъдем щастливи, лятото е близо! Започнете с отстъпки от -30% до -50% с кода SUMMER. За пътуване от 17 юни в Smart и Prima. 500 000 свободни места Купете до 18 ч. на 13.06. Условия на: https://italotreno.it/it

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Иван Попов

Italo PROMO CODE: up to 50% OFF trains in Italy!

italo-treno.jpg?resize=644%2C300&ssl=1

Routes:

To see all routes, please check <<HERE>>

Travel dates:

from 1 July 2022

Italo Promo Code Booking period:

Until 27 June 2022

Italo Treno promo code:

RELAX

venez.jpg?resize=829%2C457&ssl=1

Where to book tickets with Italo Promo Code:

Visit ItaloTreno

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Промоции на Trenitalia

1  Пътувайте колкото искате до която и да е регионална дестинация на Trenitalia, за 4 последователни уикенда, само за € 39.

А при нас уикендите продължават по-дълго: можете да изберете кога да тръгнете от 12:00 часа в петък до 12:00 часа в понеделник!

Промоцията е валидна за пътувания всеки уикенд до 26 септември 2022 г. Валидността на билета, закупен с промоцията Estate Insieme, започва от първия уикенд, избран по време на фазата на покупка.

2   

Promo ITALIA IN TOUR 3 - 3 последователни дни от избраната дата

  • Възрастни: 29 евро 
  • Деца между 4 и 12 години (незавършени): € 15 

Promo ITALIA IN TOUR 5 - 5 последователни дни от избраната дата

  • Възрастни: 49 евро 
  • Деца между 4 и 12 години (незавършени): € 25 
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Синьо небе през юли! Започнете с намаления от -30% до -50% с код AZZURRO. За пътувания от 8 юли в Смарт и Прима.
500.000 налични места
Покупка преди 18:00 часа на 04.07.

https://www.italotreno.it/it

 

https://www.cd.cz/en/typy-jizdenek/vnitrostatni-jizdenky/-35199/ 

Тази година Чешки железници също предлага билети за 7 или 14 дни. Цените започват от 890 CZK за 7 дни. Пътуванията са валидни само във 2-ра класа от 01/07 до 31/08.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

ITABUS - карнетка за 10 пътувания в рамките на един календарен месец по дестинации до 200км. на цена от €19.99

Ето тук и списък с всички маршрути, за които е валидно


image.png.ae91e8a86ad4e17a598d07d1d1007e5a.png
 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

До 02.10.2022- 10% еднократна отстъпка за билет на Алса- Испания:

 

¡Hola!
 
Nos gustaría poder contar contigo en Alsa Plus, una gran familia que comparte muchos destinos y ventajas exclusivas, que ya puedes empezar a disfrutar.

Date de alta ahora y te regalamos un descuento de bienvenida:
 
 
 
 
 
 
Tu código: BP52CDL0KWN1QN
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Не е промоция,но цената на бързи влакове в Испания ,например през октомври последния за деня от Барселона-Мадрид 500 км за 7 евро,или Валенсия-Мадрид 300 км пак 7 евро.

2129663688_Screenshot_2022-07-07Renfe-ListadeTrenes(1).png.74c546a407f784a04fdff727ccda6dfe.png

 

1836905620_Screenshot_2022-07-07Renfe-ListadeTrenes.png.4412c4807ee11ab54a8fd9d01dca0b27.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Не е промоция, но е нещо ново: Бургас- Батуми и Бургас- Тбилиси всеки ден от Автогара Юг. По 100 лева е билетът и за двете дестинации със смяна в Истанбул.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.