Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Най-много ще намажат руснаците, които отиват на северното ни черноморие през лятото. Ще могат да избират според цента на билетите къде да кацат- в София или в Букурещ.  Всъщност,  изборът на Букурещ като нова дестинация  само с това си го обяснявам.

Връзка към коментар
22 minutes ago, epetkov said:

Най-много ще намажат руснаците, които отиват на северното ни черноморие през лятото. Ще могат да избират според цента на билетите къде да кацат- в София или в Букурещ.  Всъщност,  изборът на Букурещ като нова дестинация  само с това си го обяснявам.

А в Братислава какво правят руснаците? Ясно е, че не е за море. А и има полети от/до Будапеща.

Връзка към коментар
преди 2 минути , ДиянаВ каза:

А в Братислава какво правят руснаците? 

Да, @ДиянаВ не е за море. Братислава е за Виена.  Най-голямото предимство на летището на Братислава е, че се намира близко до Виена.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Все още на сайта им не е обявен официално анонсът за Санкт Петербург, докато този за Виена - Корфу, Фаро и др. го има от днес. Сигурно все още нагласят честоти, цени и т.н.

JAN 17, 2020, 10:00

Vienna 17 January 2020: Wizz Air, Europe’s fastest growing and greenest airline announced today the allocation of a ninth aircraft to its Vienna base. The new Airbus A321 will join the fleet on 1 July 2020, enabling the start of five new routes from Vienna to Alghero, Corfu, Faro, Podgorica and Suceava as well as the increase of frequencies of the airline’s existing Milan, Rome, Málaga and Porto routes. The new low fare routes are already on sale on wizzair.com with fares starting as low as EUR 19.99*.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Йеееееееееее,супер новина!Започвам да уча руски 🙂

Дано само да заредят полетите,докато edreams.es дават големите намаления.Съмнявам се, Уиз да започнат с ниски цени.

 

А какво стана с планираната Уиз инвазия в Минск,btw?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пуснах една сълза в чест на новата линия 🙂

 

Лично според мен Уиз размазват Раян на българския пазар - поне откъм идейност на дестинациите.

  • Харесвам 14
Връзка към коментар
преди 8 минути , Георги Матеев каза:

 

Лично според мен Уиз размазват Раян на българския пазар - поне откъм идейност на дестинациите.

 

Аве важното е да ги има и двете компании, че като беше само Wizz, цените бяха по-различни. :wink:

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 4 минути , Фичо каза:

Аве важното е да ги има и двете компании, че като беше само Wizz, цените бяха по-различни. :wink:

Съгласен. Чакаме Москва от Раян 🙂

  • Харесвам 8
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , epetkov каза:

Най-вероятно ще са от  юли чак.  Според тази информация

Супер - и без това лятото там е най-красиво. Тъкмо и да посъберем някой Уиз кредит дотогава 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тук там попаднах и на слухове за линия от София до Абу Даби на Уиз, но ще поживеем и ще видим. Отговора на Райън с линия от София до Ереван не би бил лош изобщо.

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 1 час, epetkov каза:

Най-много ще намажат руснаците, които отиват на северното ни черноморие през лятото. Ще могат да избират според цента на билетите къде да кацат- в София или в Букурещ.  Всъщност,  изборът на Букурещ като нова дестинация  само с това си го обяснявам.

Двупосочният билет трябва да е едни 100 евро по-евтин, за да се струва цялото това разкатаване София-Варна.

Връзка към коментар
преди 11 минути , tch каза:

за да се струва цялото това разкатаване София-Варна.

Трябва първо да се види разписанието до Букурещ. Фликсбуса Отопени-Варна може да свърши добра работа.

Връзка към коментар
преди 11 минути , Фичо каза:

Обаче се уморих вече да питам - кога най-после W или R ще пуснат нещо  в Полша от Софето?  :unsure:

Тази година, но е за другата тема. :yes:

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
1 hour ago, epetkov said:

Белите нощи са в Санкт Петербург, а не в Москва. В Москва са подмосковные вечера!

Аз го чета Санкт Петербург, изобщо не съм видял че някой (и то, не кой да е 😉 ) натиска Райън за Москва 🙂 

Връзка към коментар
Преди 1 час, epetkov каза:

Белите нощи са в Санкт Петербург, а не в Москва. В Москва са подмосковные вечера!

Аз пак ще повторя: гледайте да не ви чуе някой от Мурманск, като го казвате това. 😉 Много са докачливи и с право. 😬😁 В Петербург няма как да се видят истински бели нощи; твърде далеч е от полярния кръг. Ама когато една измислица се повтаря хиляди пъти, всички почват да вярват в нея 🤫

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, master_of_germs каза:

Аз пак ще повторя: гледайте да не ви чуе някой от Мурманск, като го казвате това. 😉 Много са докачливи и с право. 😬😁 В Петербург няма как да се видят истински бели нощи; твърде далеч е от полярния кръг. Ама когато една измислица се повтаря хиляди пъти, всички почват да вярват в нея 🤫

 

Тези от Мурманск да си мислят каквото искат. Ама в Санкт Петербург съм бил през точното време и си е баш истинско... Дано и полети има през този период, с удоволствие бих повторил.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

В Санкт Петербург наистина са напълно реални белите нощи и е много красиво. Дано да е от юни още линията. Направо се чудя какво да правя и се радвам, че още нямам билети за юни-юли за Ница и Марсилия.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Полетите от Будапеща стартираха от около 30-40€ /посока в лято 2018,  сега вече не виждам подобни цени. Може би и със София ще е така. 

 

Очаквам веднага след уточняване на полетите тур.  агенциите да налазят сериозно и  да се появят много оферти за организирани екскурзии. Предвид големия брой руснаци с право на пребиваване или роднински връзки с България твърде вероятно линията ще е доста успешна. 

 

П. П.  По ме е страх чеченец да не ме чуе накриво, тия от Мурманск не ме плашат

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.