Прескочи до съдържание

София - Бали 297 € / лято 2019


Препоръчани мнения

преди 15 минути , stanimir каза:

 

 

При цена 300 €  за полет почивката в Бали твърде вероятно ще е съпоставима с почивка на родното Черноморие и по-евтина от хубавите места в Европа. 

аз направо съзрях едно латентно стаено безпокойство у Ivko, че любимата му Ба......рселона се сблъсква челно с конкурент в лицето на Ба.....ли :biggrin: ти сега с това Черноморие ще го замислиш даже и за Бургас :acute:

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 7 часа, Goal & Boss каза:

И на какво основание ще ти ги искат?

eSky май купуват офлайн, т.е. ти си подаваш заявка и после те купуват по някое време билета. И в случая като нищо може да излезе, че цената е по-висока и те да искат пари допълнително. Не съм 100% сигурен, ама съм чел такива оплаквания от тях..

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 часа, Ivko каза:

Юли месец в Бали?! все едно да идеш в Дубай, като на много места в Европа вече е лято и става за море. По цените ли / които не виждам да са много уау/ се водите?

Сезонът за там е точно тогава.Преди 7г. бях на Бали януари и неможах да се кача на Mt.Ringani на Ломбок,върхът беше затворен в този сезон.Та тогава и аз научих,че на Бали топ сезонът е нашето лято 😉

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Засега с едната резервация съм на статус "confirmed" от Esky, но на сайта на Turkish reservation number-a излиза incorrect... Чакам, пък ще видим...

 

Другата резервация е в статус "pending" и тепърва и предстои (евентуално) пътя confirmed-incorrect...

Редактирано от CyrillAlex
Връзка към коментар
преди 6 минути , CyrillAlex каза:

Засега с едната резервация съм на статус "confirmed" от Esky, но на сайта на Turkish reservation number-a излиза incorrect... Чакам, пък ще видим...

 

Другата резервация е в статус "pending" и тепърва и предстои (евентуално) пътя confirmed-incorrect...

Огледай се за друг номер. Трябва да са два - един на eSky и още един на Турските. Иначе, понеже резервацията не е направена в техния сайт, с confirmation number няма да ти позволи да влезеш в сайта им. Използвай e-ticket номера, който са ти изпратили.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 32 минути , CyrillAlex каза:

Засега с едната резервация съм на статус "confirmed" от Esky, но на сайта на Turkish reservation number-a излиза incorrect... Чакам, пък ще видим...

 

Другата резервация е в статус "pending" и тепърва и предстои (евентуално) пътя confirmed-incorrect...

Кире, в турския сайт използвай Ticket number: 235-ХХХХХХХХХХ (махаш тирето трябва да са 13 цифри) и фамилията  и ще ти излезне резервацията.

 

И на мен ми потвърдиха 🙂

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Хайде колегата намаза - 2 билета х €304. Издадени от esky 10 минути след плащането.

 

Да видим това дали ще издържи. Ако не го отменят ще е една от по-добрите сделки тази година 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 4 минути , silvia_b каза:

Пробвах се и аз . Получих само номер резервация от esky и до 48часа потвърждение от авиокоманията. Да видим.

Мисля много малки шансове има.

Според мен шансове има - щом на сайта на Търкиш цените са същите и още стоят, значи е ок. 

Връзка към коментар

Сутринта отне под 2 часа между резервирането и потвърждението от Esky (билетите на мейла), включително и обаждане от букурещкия им офис, защото не можеха да си дръпнат допълнителните 12.99€, които бях избрал...

 

Така че, чакай включване скоро...

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар

да, преди малко имаше за 16-28 юли 2019

Ако някой се интересува - излиза такава цена и от Варна 🙂, но с нощувка(дълъг престой) в Истанбул на отиване

Редактирано от Boo
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 7 минути , Jorro каза:

При плащане в ескай цената се вдига като в сайта на туркиш.

Влез от тук: https://www2.esky.com/deals/91532/SOF-DPS?partner_id=F4FDEALSCOM

 

При мене излизат пет полета на 296 евро.

 

image.png.38e9b40d203ee5ec292f858a1b73452f.png

 

П.П. Споделяйте линковете, през които сте резервирали, защото не всички водят до грешката!

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.