Прескочи до съдържание

София - Бали 297 € / лято 2019


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен. Ние също си взехме два билета за 16 - 28.07.19. Излизат на сайта на турците, цената им беше като на останалите - 304 евро на човек. Изпратиха ми и електронна фактура. Явно всички магеланци ще са в Бали по това време :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Към билетите има некъв service package за 13 евра уж намален на 75 % и в него фигурира  ticket cancellation or refund request.

Това означава ли че може да ти върнат парите ако се откажеш?  Поне в общите условията мернах че са нон рефъндабъл. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Capitan Morgan каза:

Към билетите има некъв service package за 13 евра уж намален на 75 % и в него фигурира  ticket cancellation or refund request.

Това означава ли че може да ти върнат парите ако се откажеш?  Поне в общите условията мернах че са нон рефъндабъл. 

Избери да продължиш без тази застраховка от левия бутон в по-сив цвят, не с десния в подканващо приятно зелен цвят.  🙂

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 1 минута , zvezda9001 каза:

Абе и аз ги заглеждах, ама 14 дена не са ли много за Бали? Какво ще кажете?

Оттам на една крачка разстояние има безобразно красиви места, като започна с остров Ява... Много ви завиждам на всички 🤔

Връзка към коментар
преди 7 минути , Таньо каза:

Избери да продължиш без тази застраховка от левия бутон в по-сив цвят, не с десния в подканващо приятно зелен цвят.  🙂

Да, да това ясно. Въпроса е дали тази застраховка покрива рефънд ако малкия се разболее примерно и се откажем или горим с парите? 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Capitan Morgan каза:

Да, да това ясно. Въпроса е дали тази застраховка покрива рефънд ако малкия се разболее примерно и се откажем или горим с парите? 

Това реално не е застраховка. не можеш да се откажеш или канселираш билетите. Това е такса обслужване от ESKY тоест те ще ти съдействат ако имаш нужда от цитираните неща без допълнително заплащане към тях, но ще си платиш за всичко на авиокомпанията.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 минути , Capitan Morgan каза:

Да, да това ясно. Въпроса е дали тази застраховка покрива рефънд ако малкия се разболее примерно и се откажем или горим с парите? 

Не, излишно е да се плаща.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , Capitan Morgan каза:

Да, да това ясно. Въпроса е дали тази застраховка покрива рефънд ако малкия се разболее примерно и се откажем или горим с парите? 

Ние ще си направим отделна застраховка ,,Отмяна на пътуване”, която покрива рискове от заболявания, както и на близки. Имаме детенце на 3 годинки (тогава ще е на 4), което ще оставим в България, но ако се разболее, смятам, че с подобна застраховка (не тази на ескай), може да се възстанови сумата за пътуването. Като ходихме до Доминикана също си направихме такава, но не се наложи да я ползваме. До колкото знам се сключва до 5 дена от закупуването на билетите. Нека, ако има някой по-запознат с това, да каже.

Редактирано от nestinarka
Връзка към коментар
преди 47 минути , nestinarka каза:

Ние ще си направим отделна застраховка ,,Отмяна на пътуване”, която покрива рискове от заболявания, както и на близки. Имаме детенце на 3 годинки (тогава ще е на 4), което ще оставим в България, но ако се разболее, смятам, че с подобна застраховка (не тази на ескай), може да се възстанови сумата за пътуването. Като ходихме до Доминикана също си направихме такава, но не се наложи да я ползваме. До колкото знам се сключва до 5 дена от закупуването на билетите. Нека, ако има някой по-запознат с това, да каже.

Точно така е. До 5 дни след покупката и е около 2% от стойността на билетите. Но си я правя отделно към застрахователна компания, а не в сайт, откойто купувам билет. 

Редактирано от Juliaaa
Връзка към коментар

Някой проверявал ли е колко е таксата за промяна на полет, ако се наложи? Предполагам тук ще трябва да се направи през esky и като не си им купил техния пакет ще имат и те такса сигурно....? Смяна на име допустимо ли е също така и на каква цена? 

Връзка към коментар

Здравейте,

купих си и аз билети сега ще чакам ето това ми изпратиха Within 48 hours of payment confirmation, you will receive an electronic ticket. 

Можели да ми кажете какво следва след това, какво ще ми пратят как да си видя билетите и всякакви такива неща...до сега не съм купувала през тази платформа извинете ме за многото въпроси...

Връзка към коментар
преди 3 минути , zvezda9001 каза:

Здравейте,

купих си и аз билети сега ще чакам ето това ми изпратиха Within 48 hours of payment confirmation, you will receive an electronic ticket. 

Можели да ми кажете какво следва след това, какво ще ми пратят как да си видя билетите и всякакви такива неща...до сега не съм купувала през тази платформа извинете ме за многото въпроси...

Ще получиш мейл с полетния план и в него ще има и номера на е-билети от типа 235-хххххххххх под имената на всеки пътник.

В последствие и електронна фактура.

И оттам нататък - чакаш и стискаш палци 😉

След някой друг месец почваш да реализираш плановете за нощувки, трипове, трансфери и те така докато дойде време за чек-ин.

Планирането е половината от удоволствието...

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.