Прескочи до съдържание

Тоскана с кола, май 2019


Гост

Препоръчани мнения

В Греве ин Кианти, а преди това и в Страда ин Кианти сме спирали за нещо- в едното помня в Карфур, а в другото в Кооп. 

По останалите места нямам спомен. Но работят до не много късно, обикновено до 20.

Връзка към мнение
В момента, Тони каза:

В Греве ин Кианти, а преди това и в Страда ин Кианти сме спирали за нещо- в едното помня в Карфур, а в другото в Кооп. 

По останалите места нямам спомен. Но работят до не много късно, обикновено до 20.

Благодаря! Ние ще минем през деня, така че това е абсолютно ок за нас. 

Връзка към мнение
преди 1 минута , antea каза:

където видите Coop, спирайте, има абсолютно всичко необходимо за чудесни вечери във ферма, стекове, сирена, прошуто...🙂

Чудо! Не знам дали ще имаме възможност за стекове - но дори и за останалото ще е супер. Благодаря 🙂 

Връзка към мнение

Ще сложа и тук един сайт за всякакви магазини и супермаркети в Италия.

Tiendeo - избрала съм супермаркети, а в ляво може да се избират верига по верига.

Ето например Coop

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 20 минути , Mary каза:

Ще сложа и тук един сайт за всякакви магазини и супермаркети в Италия.

Tiendeo - избрала съм супермаркети, а в ляво може да се избират верига по верига.

Ето например Coop

Много благодаря! Просто не знаех как стоят нещата по отсечката SR222, а преди това няма как да купуваме храна...

Връзка към мнение
преди 18 часа, Гост каза:

Здравейте (пак),

 

Имам въпрос относно магазинчета за храна по маршрут SR222.

 

Тъй като ще отседнем няколко дни във ферма, това ще ни даде възможност да си направим домашен винен бар с тяхно местно вино  (фермата не предлага вечеря), искам да си вземем някакви продукти за вечеря с виното - дали има подходящи магазинчета по маршрут SR222 или трябва да посетим Mercato Centrale във Флоренция преди да тръгнем (което ще ни забави)? 

 

Благодаря.

 

Привет.

Конкретно по SR 222 не видяхме да има големи хранително магазини - вероятно има малки магазинчета във всяко от селцата, пред които минава пътя. В Сан Джиминяно, точно над Паркиннг 1 има доста голям и много зареден супермаркет - от веригата COOP.

 

Връзка към мнение
преди 42 минути , sasho_n2 каза:

Привет.

Конкретно по SR 222 не видяхме да има големи хранително магазини - вероятно има малки магазинчета във всяко от селцата, пред които минава пътя. В Сан Джиминяно, точно над Паркиннг 1 има доста голям и много зареден супермаркет - от веригата COOP.

 

Аз точно затова попитах, но щом има в Греве ин Кианти и в Страда ин Кианти, сме супер.

В Сан Джиминяно  сме на следващия ден и ще заредим пак 🙂

Благодаря!

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.