Прескочи до съдържание

Дебитна карта N26 от България


Препоръчани мнения

Не знам но на мен КК на Уиз ми я разпозна, като таква 😀 , но плащане не съм правил,че не ми трябват в момента билети.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Направих си и аз. Не са ми искали видео разговор, само искаха първо да снимаш паспорта + втора снимка на лицето ти (селфи) + трета снимка, която е пак на паспорта, но на страницата, на която има шарените знаци, които се виждат само под ъгъл и светлина. Пуснах всичко снощи към 23 часа и сутринта вече имах ОК и пращат картата. Пише до две седмици, аз я поръчах в Италия. Искам я основно заради Apple Pay, но ми харесва и опцията да тегля евро безплатно неограничено. 

 

Тъпото е, че няма top up с карти, а трябва да си ги зареждаш с трансфер по IBAN (имаш си персонален, германски). Ще пробвам схемата да зареждам Револют с карта и от там с превод към N26. 

Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...
преди 13 минути , kolio78 каза:

Здравейте , някой пробвал ли е да поръча N26 на адрес на куриерска фирма например в Германия и те да му я доставят до БГ ?

 

Ще стане и така вероятно с Габиели, аз дадох адреса на хотел в Гърция.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Да ги похваля пращах суми до 250Евро банков превод такса нямаше, плащах с картата им в лева на курс 1.954 ми го обърнаха , повече и от ЦКБ-то 🙂 А долара както е по Xe.com

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 23.08.2019 г. в 9:29, vinidj каза:

Да ги похваля пращах суми до 250Евро банков превод такса нямаше, плащах с картата им в лева на курс 1.954 ми го обърнаха , повече и от ЦКБ-то 🙂 А долара както е по Xe.com

Днес ми купиха Евро на курс 1.962 дават и 2% кешбек.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 9.08.2019 г. в 16:50, vinidj каза:

Ще стане и така вероятно с Габиели, аз дадох адреса на хотел в Гърция.

А за колко време е доставката? Ако закъснее след престоя ти?

Връзка към коментар
преди 2 часа, Zaro каза:

А за колко време е доставката? Ако закъснее след престоя ти?

Стандартно до 10тина дена пристигна. Е аз имах и позната , която работеше в хотела като камериерка и в допълнително описание посочих името и X X Cleaning Shop и тя бе информирана и я чакаше. Може с познат или близък Българин в чужбина или да се договорите със собственика, ако е по-малък хотела или мястото за настаняване.

 

Адресът ми на Монзо картата в Англия пък  е този на куриерската фирма Габиели дето кара от Англия до България пратки като друга идея 🙂 Е после си платих 5лв доставка до БГ.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
На 28.03.2019 г. в 14:29, georgebg каза:

Това е още една МC, която да се ползва в сайтовете

Добре де, а как я зареждаш? - откривам опция само в евро и то банков превод в СЕПА. Иначе кеш депозит в Германия и Австрия...

Връзка към коментар
преди 4 минути , cck каза:

откривам опция само в евро и то банков превод в СЕПА

Нямам N26 и не знам какви са опциите за зареждане, но SEPA транфер в евро се прави много лесно и безболезнено (без такси) чрез Revolut. :curtsey:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
1 hour ago, cck said:

Добре де, а как я зареждаш? - откривам опция само в евро и то банков превод в СЕПА. Иначе кеш депозит в Германия и Австрия...

 

1 hour ago, chandni said:

Нямам N26 и не знам какви са опциите за зареждане, но SEPA транфер в евро се прави много лесно и безболезнено (без такси) чрез Revolut. :curtsey:

Точно така се зарежда - сепа превод от revolut, Който пък се зарежда ясно как.

Така зареждам и многото други карти от този тип ...

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 23.09.2019 г. в 18:48, cck каза:

Иначе кеш депозит в Германия и Австрия...

Пробвах се с тоя метод. Тича се в местни супермаркети (означени са на карта), генерираш си един код през приложението и го показваш на касиера с молба да ти вземе парите (до 100 евро/месечно). А той (касиера) гледа учудено и вика - “бягай от опашката с тия евраци 🙂 “. С две думи не успях в поне 5-6 от магазините дето трябва да приемат.

Остава само утвърдения вече Revolut  🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 hour ago, cck said:

Остава само утвърдения вече Revolut  🙂

 

1 hour ago, cck said:

Иначе кеш депозит в Германия и Австрия...

ОК с N26 не става разбрахме 😉 , ама как го правиш кешовия депозит с Револют на мен продължава да не ми е ясно ....

Връзка към коментар
преди 4 минути , georgebg каза:

как го правиш кешовия депозит с Револют на мен продължава да не ми е ясно ....

Имах предвид, че само с Революта зареждам N26. Все по 26 или 260 евро, че ми стоят най-естетически подобни транзакции 🙂

Ама много е прозрачна тая пластика - наистина изглежда странно, прилича на румънските леи 😉

  • Смея се 1
Връзка към коментар
12 minutes ago, cck said:

Имах предвид, че само с Революта зареждам N26. Все по 26 или 260 евро, че ми стоят най-естетически подобни транзакции 🙂

Ама много е прозрачна тая пластика - наистина изглежда странно, прилича на румънските леи 😉

Оф, цял ден откачам сафриди, при кофти вятър, поне клатенето не беше много, но явно и мозъка ми е замръзнал 🙄

Връзка към коментар
  • 4 месеца по-късно ...

Германската онлайн банка N26 обяви във вторник, че напуска Обединеното кралство, защото след Брекзит ще ѝ бъде невъзможно да работи на Острова. Окончателното закриване на сметките се очаква да стане на 15-и април, като дотогава всички клиенти на банката N26 трябва да прехвърлят активите си в алтернативни сметки. През годините немската мобилна банка успя да набере във Великобритания 5 милиона потребители и повече от 680 милиона долара от инвеститори.

https://www.pariteni.bg/novini/banki/germanska-onlajn-banka-napuska-velikobritaniia-234062

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.