Прескочи до съдържание

Черен петък 2018


Препоръчани мнения

преди 31 минути , bad kid каза:

Абе да идва черния петък 😁

И на последните няколко сБирки доста  магеланци споменаваха  с очакване и надежда  "Черния петък". 
На мен обаче ми се струва, че това миналата година беше по-скоро нещо като грешка, която едва ли ще се повтори   :unsure: 
Просто се опитвам да предпазя повече хора от разочарование ... :smile3: 
Дано да ме лъже шестото чувство, но  си мисля, че тази година няма да се повтори купона с неограничените покупки на билети за по няколко пенса ...

 


 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 1 минута , Фил каза:

На мен обаче ми се струва, че това миналата година беше по-скоро нещо като грешка, която едва ли ще се повтори

 Грешка ако бе в един сайт, то бяха поне 5..

Връзка към мнение

И аз мисля, че беше грешка. Не знам кой успя да я засече, но в другите сайтове не се появи.

Ryanair се готвят за черния петък може би с 20-25%: https://www.ryanair.com/gb/en/plan-trip/explore/black-friday-deals-2018-flights

А ето и Opodo: https://www.opodo.co.uk/black-friday/

Редактирано от Stryper
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Чак пък грешка

комбинация от ниски цени на авиокомпанията (10-20 евро за нисък сезон) и високи отстъпки от сайтовете, по едно и също време заради черния петък

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 8 часа, Stryper каза:

И аз мисля, че беше грешка. Не знам кой успя да я засече, но в другите сайтове не се появи.

Ryanair се готвят за черния петък може би с 20-25%: https://www.ryanair.com/gb/en/plan-trip/explore/black-friday-deals-2018-flights

А ето и Opodo: https://www.opodo.co.uk/black-friday/

Хей, колеги, а кога е черния петък?????

Връзка към мнение
преди 15 часа, Фил каза:

И на последните няколко сБирки доста  магеланци споменаваха  с очакване и надежда  "Черния петък". 
На мен обаче ми се струва, че това миналата година беше по-скоро нещо като грешка, която едва ли ще се повтори   :unsure: 
Просто се опитвам да предпазя повече хора от разочарование ... :smile3: 
Дано да ме лъже шестото чувство, но  си мисля, че тази година няма да се повтори купона с неограничените покупки на билети за по няколко пенса ...

 


 

Ще има купон, споко 😁

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 33 минути , bad kid каза:

Ще има купон, споко 😁

Някои отсега се готвим, даже май black friday група ще сформираме - с напитки, хапване и бърз интернет за светкавична реакция на ограничените във време промоции.

 

к0п0н!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 2
  • Смея се 18
Връзка към мнение
12 minutes ago, Георги Матеев said:

Някои отсега се готвим, даже май black friday група ще сформираме - с напитки, хапване и бърз интернет за светкавична реакция на ограничените във време промоции.

 

к0п0н!

A aз тъпака му с тъпак ще бъда в Йордания по това време. Грам не съобразих, че тогава се пада Дъ Петъка :D...

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 6 минути , Jorro каза:

A aз тъпака му с тъпак ще бъда в Йордания по това време. Грам не съобразих, че тогава се пада Дъ Петъка :D...

Това въобще не ти пречи.Току виж си открил невероятни отстъпки с йорданскo IP🙂Май,само с такова не сме пробвали😃

  • Харесвам 4
  • Смея се 7
Връзка към мнение
Георги Матеев
В момента, iMari каза:

Това въобще не ти пречи.Току виж си открил невероятни отстъпки с йорданскo IP🙂Май,само с такова не сме пробвали😃

Моля говори само за себе си! 🤣

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 19
Връзка към мнение

 Понеже наближава скоро и вече се посъбраха мнения в различни теми - реших да открия отделна, "официална" :wink3: тема за Черния петък тази година :smile3: , въпреки че аз самият съм по-скоро скептичен, че ще се повтори онова от миналата година (или поне не в същия мащаб) 
Та нека тук се споделят всички очаквания, мнения и най-вече всички открития, свързани с т.нар. "Черен петък".  Айде дано да има берекет! :grin: 

P.S. Струва ми се че е добре някой правоимащ да пренесе свързаното с тази тема клонче от райънската тема от това мнение до края, пускам доклад. 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 15
  • Браво 5
Връзка към мнение
преди 3 минути , Childish каза:

2019?

Оффффф, днес нещо съм супер отнесен :grin:, ей сега ще го оправя, благодаря! 
(но пък билетите ще са основно за пътувания през 2019-та, сигурно това ми е било в подсъзнанието :wink3: )

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 55 минути , Goal & Boss каза:

Capture.PNG.0972e0e0ee0514b58d11abb51f6b07a6.PNG

 

Отсега сме застанали на гюме, д**ба! 😂

Да разцъкаме някaкви номерца, да се знае кой е първи. 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 18 минути , T.E.Lawrence каза:

Да разцъкаме някaкви номерца, да се знае кой е първи. 😄

Отварям една тетрадка и почвам да записвам кой на кое място е на опашката, като едно време 80-те пред ЦУМ списъците на опашката за телевизор.  :grin: 
(аз по подразбиране съм първи, щото отворих темата :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.