Прескочи до съдържание

Черен петък 2018


Препоръчани мнения

преди 18 часа, Eva eva каза:

И аз ще следя какво ще се случи 🙂 Дано излезе нещо интересно, примерно до Япония по време на сакурата 🙂 Моля, кажете миналата година къде са излизали тези билети от по няколко пенса? Кои сайтове да следя?

 

преди 17 часа, Травеолани каза:

В кои сайтове да гледаме като дойде времето? Аз лично се интересувам за извън Европа (тръгване от Северна Америка).

Най -вероятно сте наясно, но все пак да обърна внимание, че безплатните (или за "жълти стотинки") билети бяха основно по близките европейски дестинации с нискоразходни АК  и то за билети, които така или иначе бяха по 10-15-20-30€ и с намалението през някои сайтове ( в Opodo като че ли беше най-големият екшън) цените падаха до няколко паунда/евро,  до няколко пенса, или даже ставаха "отрицателни". 
В този смисъл едва ли може да се очаква кой знае какво за дълги междуконтинентални полети от Америка или до Япония, освен някакви намаления с по 20-30-50€ , които обаче и сега се появяват от време на време през различни сайтове, което се обсъжда в нарочната тема

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към мнение

Имам въпрос към шопинг ветераните. Възможно ли е "подраняване или закъснение" на черния петък с влизането от различни IP адреси? Например в BG и USA (и не само), деня (черния петък) започва по различно време...

Връзка към мнение

важи времето на сървъра

ако пазаруваш в български сайт - българско време, в американски сайт - някой от техните часови пояси, обикновено източното крайбрежие

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

ee, дразнете с тия отрицателни цени, дразнете....

 

ПП темата стана леко на чат, та като наближи датата ще взема да позачистя празните приказки 😀

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Случайно някой да помни дали по това време миналата година е имало някакви намаления на "стандартните" авиолинии - турци, катарци, клм? Че се чудя за едни билетчета за Япония 😂

Връзка към мнение
преди 2 минути , cybersimo каза:

октомври 2017 купихме за април 2018 от промоцията на KLM

Тази година нещо се скатаха май, или аз поне не видях тяхна промоция октомври 🤔

Връзка към мнение
В момента, savagejo каза:

Тази година нещо се скатаха май, или аз поне не видях тяхна промоция октомври 🤔

имаше, но цените не са като миналогодишните...

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-flights-from-sofia-to-bangkok-thailand-for-only-e353/

 

за Тайланд пуснаха цени само, а ние за толкова купихме до Япония

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 20 часа, Plovdiv_BG каза:

Имам въпрос към шопинг ветераните. Възможно ли е "подраняване или закъснение" на черния петък с влизането от различни IP адреси? Например в BG и USA (и не само), деня (черния петък) започва по различно време...

То всъщност миналата година черния петък май не беше баш петък ами понеделник, ако не се лъжа, така че....това е по-скоро ориентировъчно 🙂

Връзка към мнение
преди 23 минути , boogy83 каза:

То всъщност миналата година черния петък май не беше баш петък ами понеделник, ако не се лъжа, така че....това е по-скоро ориентировъчно 🙂

А, точно в петък (24.11) си започна, просто офертите продължиха до сребърния понеделник.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, savagejo каза:

Случайно някой да помни дали по това време миналата година е имало някакви намаления на "стандартните" авиолинии - турци, катарци, клм? Че се чудя за едни билетчета за Япония 😂

По време на черния петък нямаше нищо от и до Япония, ама хич ц, нищичко из Азия дето да те поблазни.

Японците трябваше да си пазаруват полети от София из Европа без да са сигурни дали ще могат да ги ползват, само и само да не са капО 😜

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 36 минути , samuraika каза:

По време на черния петък нямаше нищо от и до Япония, ама хич ц, нищичко из Азия дето да те поблазни.

Японците трябваше да си пазаруват полети от София из Европа без да са сигурни дали ще могат да ги ползват, само и само да не са капО 😜

Дано тази година да е друго положението 😉

Връзка към мнение

Черния петък започна от сега... :laugh:

tb.png

 

That's an entire year of secure browsing on up to 5 devices for just $119.88 $49.99 USD.

Връзка към мнение
преди 2 часа, savagejo каза:

Дано тази година да е друго положението 😉

Оригинално Черния петък се случва, защото магазините чистят останалите наличности от старите модели техника, коли, дрехи и т.н. за да пуснат новите за Коледа. Самолетните билети не са материални и не заемат място, нито тези за догодина са различни от тази година, така че няма голяма нужда от безобразни намаления, обикновено е отбиване на номера, колкото да излизат и те в лавината от промоции.

При мен в Бразилия всяка година се рекламират, но никога не е имало нещо неустоимо. Само веднъж намазах, но то беше грешка...

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
На 30.10.2018 г. в 20:58, Plovdiv_BG каза:

Имам въпрос към шопинг ветераните. Възможно ли е "подраняване или закъснение" на черния петък с влизането от различни IP адреси? Например в BG и USA (и не само), деня (черния петък) започва по различно време...

то това едно на ръка, а и другото е, че никой не е уточнил точно в колко часа започва Черния петък. За едни сайтове е в полунощ, за други е в 6 сутринта, за трети... когато си искат   И аз се бях заредил за Еmag в полунощ, ама ... нъц. До 02ч проверявах постоянно и не беше отворено. Сутринта вече един приятел ми писа, че в 05.20ч е купил iphone.  Очевидно всеки сайт си има собствена политика за т.нар Black Friday

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И вече по същество - украинците обявяват, че щели да имат намаление до 50% за почти всички дестинации - цък 

image.png.146806764fc4432b9976289cb4237ff8.png

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Последният път, когато украинците извадиха цени до Банкок и ми станаха интересни, им фалира авиокомпанията. 🙂

На 31.10.2018 г. в 17:16, cybersimo каза:

имаше, но цените не са като миналогодишните...

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-flights-from-sofia-to-bangkok-thailand-for-only-e353/

 

за Тайланд пуснаха цени само, а ние за толкова купихме до Япония

Супер цена, ама само за скорошно ограничено време. 😞

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
7 hours ago, montepinar said:

И аз се бях заредил за Еmag в полунощ, ама ... нъц. До 02ч проверявах постоянно и не беше отворено. Сутринта вече един приятел ми писа, че в 05.20ч е купил iphone.  Очевидно всеки сайт си има собствена политика за т.нар Black Friday

Няма как да си е купил в 5:20, защито черните им петъци стартират точно в 7:00 (или 7:30) и има обратно броене до началото им, както и официално е обявен часа. Сайта изобщо не работи до "старта". Освен ако не е било самото начало на емаг преди години. 

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение
5 hours ago, Фил said:

И вече по същество - украинците обявяват, че щели да имат намаление до 50% за почти всички дестинации - цък 

image.png.146806764fc4432b9976289cb4237ff8.png

Звучи страхотно, но не разбрах в крайна сметка ще имат ли полети от София догодина или няма....

Връзка към мнение
преди 3 часа, aleksandrina каза:

Няма как да си е купил в 5:20, защито черните им петъци стартират точно в 7:00 (или 7:30) и има обратно броене до началото им, както и официално е обявен часа. Сайта изобщо не работи до "старта". Освен ако не е било самото начало на емаг преди години. 

не, нямаше обратно броене, мога да се закълна. Аз исках да купя телефон и рефрешвах страницата през 5 минути след полунощ, беше черен екран само с надпис , който гласеше нещо от сорта "много скоро"... и имаше 6 или 8 примерни оферти. До 02 през нощта опитвах и се отказах. И на другата сутрин всичко, което беше интересно за мен ,беше изкупено. Очевидно са имали единични бройки от някои неща и още по тъмно са били изкупени... "По първи петли", дето се казва

Редактирано от montepinar
Връзка към мнение

Дебна за билети на катарците за Денпасар за лятото на 2019г. На черен петък или по Нова година са по-големи шансовете за евтини билети? И коя цена се води за добра? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
22 minutes ago, Mylili said:

Дебна за билети на катарците за Денпасар за лятото на 2019г. На черен петък или по Нова година са по-големи шансовете за евтини билети? И коя цена се води за добра? 

Вероятно по Нова година , но никога не се знае. Най-ниска цена до Денпасар съм виждал 900лв ...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.